Jump to content
Dogomania

dobry behawiorysta w Trójmieście


Kocia dusza

Recommended Posts

Witam!
Czy znacie jekiegoś dobrego behawiorystę w Trójmieście, mającego doświadczenie z psami agresywnymi, a jednocześnie strachliwymi?
Jednocześnie proszę o podpowiedź, jak ew. wizyta danego behawiorysty przebiega i jaki jest orientacyjny koszt takiej porady (nigdy nie korzystałam jeszcze z pdobnej pomocy).

Link to comment
Share on other sites

A moze cos wiecej o psie.
I raczej nie szukalabym behawiorysty, a dobrego doswiadczonego szkoleniowca.
Moze zobacz tu, popytaj o staz praktyczny, doswiadczenie:
[url=http://www.dogshow.pl/o_nas.htm]DOGSHOW[/url]
Niestety polecani poprzednicy, to raczej teoretycy, chyba bym nie ryzykowala z problemowym psem.

Link to comment
Share on other sites

Karjo - dziękuję. O psie nie chcę zbyt dużo pisać, bo jego zachowanie to nie chluba niestety dla mnie:roll:, a szczegóły omówię ze specjalistą. Najpierw chciałabym porozmawiać z behawiorystą, a potem, gdy już ustalimy przyczny takiego zachowania i ustalimy zasady jego traktowania, następnym krokiem będzie solildne szkolenie. Dziękuję za namiar!

Link to comment
Share on other sites

To sie odezwij na priva do Berka, Puli, moze napisz przez skrzynke na Onecie do p.Mrzewinskiej.
Bo podstawa jest trafic do kogos doswiadczonego i madrego, w przeciwnym razie moze byc tylko gorzej.
Tylko wlasciwie jaki jest sens odpisywac, wszystko zostalo wyjasnione poltora m-ca temu tu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f412/agresja-do-innego-psa-138316/index52.html#post13045653[/URL]
Jak sobie wspomnialam, tym bardziej nie decydowalabym sie na "behawioryste", za duze ryzyko trafienia na szarlatana.
Jak tam sie dowiedzialas, dobry szkoleniowiec na juz, bo teoretyk niewiele zdziala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...