Jump to content
Dogomania

[*] Paweł Szemraj


d_orka

Recommended Posts

Moja suka akurat u tego sedziego dostała 2 identyczne opisy i mimo,że jestesmy z jego oddzialu to nie dostałysmy 1 lokaty. Też słyszałam z innych źródeł,że jego sędziowanie jest kiepskie w VIII gr, ale jak nas sędziował to nie miałam zastrzezeń.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mortikia']
Zęby sprawdzane na odwal się.
.......[/quote]

noo z tym to ja się w życiu nie zgodzę, wręcz przeciwnie u tego sędziego zęby to podstawa, nawet u łysych grzywców :cool1: może szybko i sprawnie sprawdza bo ma wprawę, ale nie na odwal :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia']Wygrywają psy strzyżone, krótkonożne, spasione... :lol:[/quote] A ja nie mogę się zgodzić z tym, ponieważ mój pies jest totalnym przeciwieństwem tych cech które wymieniłaś, a zdarzyło nam się niejednokrotnie wygrać u tego sędziego.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Niestety jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Dla mnie niektóre wystawy to jak loteria, mało jest dobieranych specjalistów na rasę. Na jedną wystawę pojechałam, gdzie sędzina ma hodowlę goldków i myślałam,że trochę inaczej po sędziuje, no ale wyszło jak wyszło. Myślę,że p. Szemraj rozwinie się w ocenianiu goldków.Mam taka nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='J.G']Dokładnie masz 100% rację,spotkałem się już z takim przypadkiem u tego pana 2 razy,i:crazyeye:nie mogłem w to uwierzyć że takie .................mogą dostać ocenę doskonałą +coś jeszcze.[/quote]

:klacz: Dokladnie tak jest.. dobry sędzia,ma oko i spora wiedze dopóki nie masz w konkurencji jego znajomych... (a uwaga bo jeździ za nim caly staly skad) to co ostatnio pokazal bardzo zmienilo moj stosunek do niego... kompromitacja jakich malo... jak jeszcze o tym mysle to sie cala gotuje... brr...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Olynda']Przeczytałam cały wątek i mam trochę mieszane uczucia. 08-09.08 Sopot. Co myślicie o ocenianiu owczarków belgijskich przez tego Pana?[/quote]


O belgach było na pierwszej stronie;)

Gracjana, a Ty co narzekasz. Czy Twoja suczka nie wygrała u Pana Szemraja (w dodatku jak najbardziej zasłuzenie) BOBa w Grudziądzu :eviltong:?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='boryspiotr']Zobaczymy, jak Panu Pawłowi pódzie w sobotę - sędziuje goldenki w Sopocie

;)[/QUOTE]

No właśnie, psiak już wykąpany wysuszony odpoczywa przed jutrzejszymi zmoganiami na ringu w takim upale :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']No właśnie, psiak już wykąpany wysuszony odpoczywa przed jutrzejszymi zmoganiami na ringu w takim upale :cool3:[/quote]
No to widziałaś Kaya p. Szemraja w akcji w Chojnicach - tempo ekspresowe, nawet jednego kółka nie kazał nam zrobić w ruchu, tylko przód i tył, i stolik, i po ocenie

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

[SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black]Zmarł pan Paweł Szemraj
[*]

taka informacja jest na stronie ZKwP
[/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][FONT=Verdana][COLOR=#111111]Z żalem zawiadamiamy, że zmarł [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#111111]

[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#111111] Kol. PAWEŁ SZEMRAJ[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#111111]

[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#111111] Skarbnik Zarządu Głównego,
Przewodniczący Zarządu Oddziału w Łodzi,
międzynarodowy sędzia kynologiczny.
[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#111111]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#111111] Zarząd Główny Związku Kynologicznego w Polsce[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#111111][B]Z żalem zawiadamiamy, że zmarł [/B][/COLOR]

[FONT=Verdana][COLOR=#111111][B]Kol. PAWEŁ SZEMRAJ[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=#111111][B]Skarbnik Zarządu Głównego, [/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Verdana][COLOR=#111111]Przewodniczący Zarządu Oddziału w Łodzi, [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=#111111]międzynarodowy sędzia kynologiczny.[/COLOR][/FONT][/B]
[B][COLOR=#111111]----------------------------------------[/COLOR][/B]

[COLOR=#111111]To był Wspaniały Sędzia i Wielki Człowiek . [/COLOR]
[COLOR=#111111]Cześć Jego Pamięci . [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Paweł[/B] [B]Szemraj[/B]
ur. w 1952 roku w Łodzi, ukończył Psychiatrię w łódzkiej Akademii Medycznej.
Kolportował nielegalne wydawnictwa. Przetrzymywał w szpitalu ludzi śledzonych i nękanych przez SB oraz załatwiał zwolnienie z wojska. Ułatwiał kontakty między różnymi osobami i organizacjami, m.in. pomagał Jackowi Bierezinowi. Był uczniem A. Bukowczyka.[I]Źródła: wywiad (am) [/I]

To była inna, ważna dziedzina jego działalności. Powyższy biogram znalazłem w dostępnych w necie "Notach biograficznych łodzian zasłużonych w działaniach opozycji antykomunistycznej w latach 1976-89."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...