Jump to content
Dogomania

Strzyżenie labradorów


Gosia_Labcio

Recommended Posts

Czy ktoś z was wie czy można ostrzyc labradora na krótko. Niektóre labradory mają dość długą sierść(np. mój) a niektóre króciutką przylegającą do ciała. Nie wiem czy oni obcinają te labradory czy poprostu niektóre tak mają od urodzenia. Czy ktoś z was obcinał swojego labradora?

Link to comment
Share on other sites

golden retriver [url=http://pl.wikipedia.org/wiki/Golden_retriever]Golden retriever – Wikipedia, wolna encyklopedia[/url]
labrador retriver [url=http://pl.wikipedia.org/wiki/Labrador_retriever]Labrador retriever – Wikipedia, wolna encyklopedia[/url]
Praktycznie kazdego psa mozna ostrzyc,pytanie-po co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_Labcio']Czy ktoś z was wie czy można ostrzyc labradora na krótko. Niektóre labradory mają dość długą sierść(np. mój) a niektóre króciutką przylegającą do ciała. Nie wiem czy oni obcinają te labradory czy poprostu niektóre tak mają od urodzenia. Czy ktoś z was obcinał swojego labradora?[/QUOTE]
na pewno masz labradora ?? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Tak mam labradora. Umiem rozróżnić goldena od labradora. Chodzi mi o to ze widziałam labradory mające sierść tak krótką jak bokser. A zazwyczaj(jak mój) mają taką średnią(ale nie tak długa ja golden). :)
Tylko czy jak go obetnę to nie będzie mu jakoś zimniej czy coś, czy to w żaden sposób nie wpłynie na jego zdrowie? Chciałabym, żeby miał krótszą sierść i był zarazem łatwiejszy w pielęgnacji. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_Labcio']Tak mam labradora. Umiem rozróżnić goldena od labradora. Chodzi mi o to ze widziałam labradory mające sierść tak krótką jak bokser. A zazwyczaj(jak mój) mają taką średnią(ale nie tak długa ja golden). :)
Tylko czy jak go obetnę to nie będzie mu jakoś zimniej czy coś, czy to w żaden sposób nie wpłynie na jego zdrowie? Chciałabym, żeby miał krótszą sierść i był zarazem łatwiejszy w pielęgnacji. ;)[/QUOTE]
[I][B]
Labradory jesli w ogóle wiesz do czego były wyhodowane mają sierść i podszerstek, który chroni je od zimna...jeśli go zetniesz to pies zwyczajnie będzie marznął i będzie wyglądał idiotycznie...Tak na ludzki rozum...po co strzyc psa na zimę?:crazyeye:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Gosia_Labcio']Czy ktoś z was wie czy można ostrzyc labradora na krótko. Niektóre labradory mają dość długą sierść(np. mój) a niektóre króciutką przylegającą do ciała. Nie wiem czy oni obcinają te labradory czy poprostu niektóre tak mają od urodzenia. Czy ktoś z was obcinał swojego labradora?[/QUOTE]
czy Ty jesteś pewna że masz labradora????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...