Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

I ja postanowiłam dołączyć do Waszego grona, ja i mój Pit.

Witamy wszystkich i pozdrawiamy. :D

Mój Pit urodził się 8 marca 2004 a więc już lada dzień skończy 3 miesiące i już niedługo będziemy nareszcie wychodzić na spacerki !

_266617_n.jpg

Tu jeszcze z opadniętym uszkiem, ale już od wczoraj i drugie uszko stoi na baczność.

Ewa i Pit

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy za bardzo miłe powitanie.

Ja również na forum oglądałam Wasze psiaki i są śliczne - jak to nasze yorki :D

Oj, tak Pit urodził się w dzień kobiet i może będzie miał szczęście do kobiet :lol:

Pit jest u mnie od 3 tygodni i bardzo się u nas zadomowił. Szaleje z moją 4 letnią córką, no i oczywiście śpi w naszym łóżku.

Link to comment
Share on other sites

Ja również serdecznie witam :) Pit jest słodki, ma śliczne uszy..jak to by powiedział weterynarz, który niegdyś szczepił Kikę- Gacek :lol: Te oczeta mnie oczarowały i nie mogę oderwac się od oglądania zdjęcia, na którym Pit jest z twoją córeczką (??) :)

Link to comment
Share on other sites

Oj te nasze kochane psiaki ! :D

Dzisiaj idę z Pitem na szczepienie, mam nadzieję, że dzielnie to zniesie.

Zamieszczaicie i Wy kochani torkomaniacy jak najwięcej zdjęć swoich pupili :D

Drugie uszko Pita chyba juz stanęło "na zawsze". Wczoraj uszka stały jak druty i dziś też, amam nadzieję, że tak już będzie.

Pit nie ma rodowodu, ale widziałam jego rodziców i mam nadzieję, że będzie choć trochę do nich podobny :lol:

A co do zakochiwania, Isabelle - hm może i nasze psiaki złamią sobie serduszka wzajemnie :lol:

Kiedyś miałam boksera i był niesamowicie kochliwym psiakiem do późnej starości.

Życzę miłego dzionka bo jeszcze bardzo wcześnie.

Link to comment
Share on other sites

No, my jesteśmu już dziś po drugim i ostatnim szczepieniu. Pit był bardzo dzielny u pani doktor :D

Za 4-5 dni możemy wychodzić na spacerki - tak pwoedziała pani doktor.

Hm, nie mogę się już doczekać, Pit pewnie też :lol:

A kto z Was ma psiaki w wieku mojego , czyli 3 miesięczne ?

Link to comment
Share on other sites

Śliczna

piesek śliczny, jaki słodki, a to spojrzenie ! :D

Też pewnie z niego niezły rozrabiaka :D

Mój Pit też rozrabia niesamowicie, potem chwilka na odpoczynek i znowu zabawa a raczej psocenie :D

A co Twój maluch najchętniej je? Pit nie zbyt lubi suchą karmę (próbowałam Eukanubę i Royala). Natomiast chętnie zjada "normalne-prawdziwe" jedzonko i dawałam mu rónież jedzonko z puszki firmy ANIMODA - też chętnie jadł (nie dziwię się mu bo zapach tego jedzonka był bardzo smakowity :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Ewunia masz racje jest niesamowitym rozrabiaką!!!

Jak wracam do domu to zastanawiam się co zmajstrował :)

Co do jedzenia je Eukanubę. Mojemu pierwszemu psu gotowałam, bo nie chwycił się suchej, chyba że w ramach małej przekąski.

Gotowałam podroby (serduszka, żąłądki i wątróbkę) ryz z marchewką gotowałam na wodzie z kurzymi łapkami i kościa cielecą.

Albo rotowałam ryż z startą marchewką (do tego seler marchewka por wsałości). Surową pierś mieliłam dodawałam ryż i żółtko i robiłam pulpeciki. Zamrażałam to, a potem wrzucałam na wrzątek na kilka minut (tak żeby się nie rozwaliło!)

Ale z gotowaniem jest dużo roboty :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No to wczoraj dołączyliśmy do grona spacerowiczów. Pit juz powszystkich szcepieniach i juz mogliśmy wczoraj wyjść na spacer, na normalny spacer. I spodobało mu się. Na pierwszym spacerze nawet kilka razy zrobił siuśku, ale na drugim tylko się rozglądał i rozglądał. Muszę go pochwalić, że całkiem nieźle idzie na smyczy - przynajmniej na razie :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam serdecznie wszystkich wlascicieli Yorkshire Terrierow! :

Jest mi bardzo milo do Was dolaczyc....jestem posiadaczka 3 pieskow tej cudownej rasy jaka jest Yorkshire. Pierwszym moim psem byl PEDRO (Tuptus-IZOFLEX - MIDI),imie ma zmienione,poniewaz to w papierkach niebardzo Nam sie podobalo....Pedro ma juz 2.5 roku i jest bardzo szczesliwy, poniewaz nie musi chodzic na wystawy...dlaczego??? Natura byla nie za bardzo wyrozumiala i "szczodra" i obdarowala go jednym "psim skarbem" - domyslcie sie sami.... wiec teraz ma Swiety spokoj i siedzi w domu, wyleguje sie na kanapie i czasami chodzi do fryzjera!

Drugim skarbem, ktorego powitalismy w domu byla Zoi (AMANDA Jasieńczyk), rowniez imie zostalo zmienione....Zoi ma prawie 2 lata i paraduje po ringach....wlasnie czekamy na wystawe w Warszawie....jest niesamowicie zywa i kochajaca zabawe, mloda panna...potrafi nie robic nic innego jak bawic sie przez cale dnie...nawet czasami zapomina o jedzeniu - i to jest Nasz najwiekszy problem - poprostu figura "modelki"...

Nastepnym objawieniem Naszej milosci do tych cudownych psiakow jest Pia (OLIMPIA of Padawi's) import z Niemiec, bardzo mloda dziewczynka 9 miesięcy...jest niesamowita, straszna łobuziara - wszyscy mówia,ze jest tak niegrzeczna jak piekna... :D ..i to prawda...kradnie wszystko co da unieść...i chowa w roznych, smiesznych miejscach...ale i tak jest przekochana....

Tyle o Naszych wspanialosciach....mam nadzieje,ze milo tu spedze czas,i bede mogla podzielic sie swoimi doswiadczeniami jak i rowniez, Wy wniesiecie w Nasze zycie wiele ciekawostek z zycia Yorkshire Terrierow!

P.S tak na marginesie....pozdrawiam wszystkich znajomych z forum (wszyscy,ktorych znam, wiedza z ktorego)!

Powrót do góry

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...