Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich serdecznie. Nazywam sie Gosia i jestem od nie całych 3 miesięcy włascicielka yorkao imieniu Miki.:razz::multi: Jestem nowa na dogomanii nie jestem pewna, że w odpowiednim miejscu piszę... czy ktos mogłyby mi wyjaśnić wszystko ?? dziękuję :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie! Nazywam się Mateusz, mam siedemnaście lat i psa rasy Yorkshire Terrier o imieniu Lord :) Piesek ma 3 lata i 8 miesięcy :) Niestety poprzedni właściciel nie traktował go zbyt dobrze, a wręcz męczył, przez co Lordzik ma coś ze strunami głosowymi - nie szczeka tylko tak lekko piszczy, czasami mocniej zachrypie. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - nie jest głośny :) A mnie osobiście ten jego 'ubytek' jakoś zbytnio nie przeszkadza, bo skoro on z tym żyje, to czemu mnie to ma przeszkadzać :) Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Witam nowych właścicieli yorków.. Rohas: mojego poprzedniego yorka musiałam uczyć szczekać o nie chciał :) poza tym twój york na pewno się odwdzięczy za to że otaczasz go miłością.. sam się o tym przekonasz o ile już się nie przekonałeś :) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam Gosię i Mateusza:lol: Forum działa super i nie jest specjalnie skomplikowane. Chwila minie i się połapiecie. Fajnie byłoby, gdybyście założyli galerie swoich piesków. Radzę przeczytać regulamin, nie będziecie robili wtedy gaf, jak ja na początku:oops:
Pozdrawiamy serdecznie

Link to comment
Share on other sites

witam :)Jestem nowa na forum i mam nadzieje że będę miała możność ze skorzystania z cennych ,fachowych rad na temat wychowania nowego członka rodziny jakim jest yorkuś który wabi się Toffik.Tofika odbieram w tym tygodniu wszystko zależy od tego kiedy przyjdzie mi przesyłka ze spankiem dla niego .Już się nie mogę doczekać a jednocześnie się boję czy podołam obowiązkom związanym z wychowaniem siedmiotygodniowego szkraba.W zeszłym roku w listopadzie musieliśmy uśpić moją trzynastoletnią bokserkę (była po trzech operacjach)strasznie to przeżyliśmy i miało już nie być żadnego psiaka ,ale pustka w domu i cisza( nikt się nie kręci pod nogami)zwyciężyły nad podjęciem decyzji o kupieniu psiaka.Ponieważ miałam już dużego i wiem ile jest problemów z powodu wzrostu psa to teraz postanowiłam mieć małego a yorki podobały mi się już od dawna no i klamka zapadła będzie yorkuś.Pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za słowa otuchy będę śledzić forum tylko nie wiem czy jak mały się pojawi to będę miała tyle czasu co teraz .Mam pytanie jak można wstawić zdjęcie w moim identyfikatorze (nie wiem czy poprawnie to nazwałam)W obsłudze kompa nie jestem dobra i nie które terminy nic mi nie mówią.Proszę o pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

A więc tak;)Najpierw wejdź na stronę imagesnack.Następnie kliknij na browse...Następnie powinny pojawić Ci się zdjęcia z Twojego komputera.Wybierz sobie jedno i kliknij na nie;)Potem przy zapisie resize image(nie zaznaczaj tego!)wybierz wielkość zdjęcia (max 640x640;))i naciśnij start upload;)Potem pojawi Ci się kilka linków skopiuj chyba ten pierwszy.Potem przy odp na dogomani wciśnij żółty obrazek jakby z górami(jest na górnym pasku) i wklej ten link.Naciśnij ok i zdjęcie powinno pojawić się w odpowiedzi:multi:Mam nadzieję,że jasno objśniłam;););)[/quote]Chcialam zamieścić cytat ale nie wiem coś mi nie wychodzi{ proszę o wyrozumiałość}Gdzie jest strona "imagesnack"?SORY ale tak już będziecie ze mną mieli bo ja jestem zupełnym laikiem jeśli chodzi o te rzeczy ,to i tak jestem z siebie dumna że w ogóle jestem dostępna na forum:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...