Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

Ja jestem nowym ,,forumowiczem", aktualnie mam trzy yoreczki:
dwie siostry - maja po pół roku i jedna mniejsza ma 3 miesiące. Jestem nimi zachwycony, tylko z jedna z nich spędzam więcej czasu u weterynarza i po lecznicach niz w dmou i nikt nie potrafi jej pomóc:(
Ale nie ma co narzekać. Witam wszystkich :D

W zwiazku z tym że jestem nowy bede potrzebował dużo rad i licze na Waszą pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie wszyscy:-) Już się witałam jakiś czas temu, ale potem była przerwa i znowu jestem.

[quote name='Megula']Hej, ja też jestem nowa. Nie wiem zabardzo jeszcze jak tu sie "poruszac" ale chyba szybko sie przyzwyczaje. ;)[/quote]

Megula kiedy urodził się Twój piesek? Ile ma tygodni? Wydaje mi się, że nasze psinki są w podobnym wieku:-D

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS]Witajcie! Przeglądam forum od kilku tygodni i w końcu zdecydowalam sie napisać. Jestem tu nowa i strasznie "zielona".
Mój Pink'y, w domu Pinek, ma niepełne 10 miesięcy - urodził się 8 marca - kobieciarz :smile: i jest najpiękniejszym Yoreczkiem.:megagrin:
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]moniakmc[/B]
Więc przede wszystkim musiszz mieć zdjęcie na serwerze. Najlepiej mieć swoją stronę, wtedy najwygodniej.
W oknie odpowiedzi(kiedy piszesz posta) na pasku na górze jest ikonka WSTAW OBRAZEK. Kliknij na nią. Wyświetli się okno, w którym musisz podać URL obrazka. Wpisz: [URL="http://adres"]http://adres[/URL] strony (główną) /nazwę zdjęcia
Tylko nie może być spacji. Z tego co wiem nie ma możliwości wstawienia zdjęcia bezpośrednio z dysku komputera.
Życzę powodzenia! :great:

Link to comment
Share on other sites

No to jeszcze ja :roflt: Ola, lat 25, mam 4 kundle w tym jeden zaginiony :cry: i 4 podopieczne w Jeleniogórskim schronisku, oraz męża :ylsuper: i 4 koty. W planach adoptowanie podopiecznej Bójki ze schroniska i york. Ulubione rasy: Rottweilery, borzoje, malinoisy, collie krótkowłose no i yorki. Strasznie chciałabym hodować psy, ale ze względu na moje "szczęście" w znajdowaniu psów pokrzywdzonych przez los podejrzewam, że nigdy do założenia hodowli nie dojdzie... Oprócz psów pasjonują mnie konie, koty, świnie i krowy :multi: Uwielbiam czytać, mam bogatą kolekcję książek o zwierzętach. Ineresuję się zwierzęcą psychologią i szkoleniem. Od 2 lat szkolę klikerem. Miło mi, że znalazłam yorkomaniaków :-)

Link to comment
Share on other sites

Hej! Nazywam się Gasia, a moj piesek Pysia. Pysia jest miniaturką yorka. Wazy nie całe 2 kg. 14 listopada skończyła 4 latka. Jest mądrym i przyjaznym pieskiem (jak większość terierów). Lubi się bawić brzęczącymi zabawkami. Oprocz niej mam jeszcze wiele zwierząt. Dużego psa, świnkę morską, chomika, 3 papugi, rybki, kota i żółwie:lol:. Jak się jeszcze chcecie się o nas czegoś dowiedzieć to pytajcie.

Link to comment
Share on other sites

Witamy Gosiu, i oczywiście Pysiu! :)
Życzę miłego czasu spędzonego na forum!
Koniecznie wklej foteczki Pysi!


Ps. Nie trzeba było zakładać nowego tematu- można się przedstawić w topicu PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum, no ale na pewno jeszcze nie zapoznałaś się dobrze z dogomanią :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich serdecznie jestem Olimpia i mam 7 miesięcznego yorka Axela, jest śliczny i kochany i ciagle gotowy do zabawy.
To jego pierwsza zima:tree1:, uwielbia śnieg i zabawy na śniegu.
Ma też swojego przyjaciela dober mana z którym uwielbia sie bawić :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...