Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie

Już od jakiegoś czasu przebywam na dogmanii i czytam wasze posty, aż i w końcu postanowiłam się zalogować. Za wszelkie moje błędy przepraszam, ale dopiero "raczkuję" w porównaniu do Niektórych :-)
Jestem wielbicielem YORECZKÓW tak jak wszyscy z Was.
W obecnej chwili odliczam dni do czasu przywiezienia "Małego skarbunia" do domku.
Pozdrawiam gorąco

Link to comment
Share on other sites

Witam! Ja mam na imię Justyna a moja piękna psiuńka Figa. Mam ją od tygodnia i jestem oczarowana. Forum znalazłam w czwatrek i od tego dnia codziennie czytam nowe tematy. Bardzo fajnie że jest coś takiego, bo to mała encyklopedia wiedzy o Yorkach. Ja sama dowiedziałam się już baaardzo dużo nowych rzeczy (a myślałam że wiem już wszystko :D )Cieszę się bardzo, że mogę się wam przedstawić i mam nadzieję że polubicie mnie i Figę. Pozdrawiamy i życzymy Wsołych Świąt

[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img170.exs.cx/img170/4378/tnfigajpg0sy.jpg[/img][/URL]

[img]www.imageshack.us][img]http://img170.exs.cx/img170/4378/tnfigajpg0sy.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ojej dziękujemy z Figa wszystkim, ja wiedziałam,że na tym forum jest tak familijnie :angel: i przyjemnie. Ze wszyscy cieszą się z nowo dołączonych osób i Yoreczków. Moja Figa jest jeszcze baardzo malutka. Odebraliśmy ją w niedziele od chodowcy. Jak się domyślacie ja chciałam już jechać do tej Pani o 7 rano ale siłą przetrzymałam w domu do 10 i odebraliśmy nasza małą 20 marca - dzień przed 1 dniem wiosny węc wiosna była już w domu :)))) Choć jest z mani dopiro tydzień to my już jestesmy w niej po uszy zakochani (my czyli ja i mój chłopak Marcin) jak tylko nie śpi to caly czas się znia bawimy - przytulamy - no robimy wszystko by zapomniała o mamie siostrach i braciach, a by nową rodzinąbylibyśmy jużMy. Myślę ze już to się stało, bo choć pierwszego dniaw domu była troszkę smutna to już teraz biega skacze i bawi się wspaniale. nie ma już smutych min :)) uważamy na nią jak na jajko i przy każdym "zastanowieniu się: psa czyli chwili bez ruchu biegniemy do niej bo myslimy ze coś się jej stało - lae myśle ze to norma - że każdy tak miał ;)). jak znalazłam to forum to od czwartku nie moge oderwać wzroku od Komputera, oglądam Wawsze piękne psiaczi i nie moge się nadziwić że moja tez bedize taka piękna. Tera zjest jeszcze straszną pierdułką - biega - szaleje przewraca się o dywan itp Mam nadzieje że będziemy mogli często rozmawiać i dzielic się wiedzą i wrażeniami - oraz zwykłymi pogaduszkami :))
Pozdrawiamy z Figą i wszystkim życzymy umiarkowanie mokrego Dyngusa ;))

Link to comment
Share on other sites

Figulka nie ma rodowodu. nie wiem czy to dobrze, czy żele, wzieliśmy ja z polecanej chodowli (polecanej przez Pania przewodniczącą sekcji terierów z łódzkiego Zw Kynologicznego, a także przez znajomą właściecielkę Yorka) więc wiemy że to będzie York a nie np pół York pół sznaucer :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie Moja imiennieczkę!
Bardzo dawno mnie tu nie było :oops: ....za co bardzo przepraszam. :D ....ale bylo troche pracy itp....to nie o tym!

Super,ze zawitalas na tym forum!jest tu wiele swirusów....tzn w pozytywnym tego slowa zanczeniu.....szkoda,ze Twoje malenstwo nie posiada rodowodu, mozna by bylo sie spotkac na wystawach...ale tak czy inaczej....Droga Justynko
WITAM CIE SERDECZNIE JA I MOJE 3 Y.T - I 5 MALUCHÓW!

Link to comment
Share on other sites

Wow Jussi :o

nareszcie do nas zajrzałaś.... szczeniaczki super, zresztą ja wiem o tym z twojej stronki którą sprawdzałam żeby zobaczyc co u Ciebie... :wink: 8)

fajnie że narescie wróciłas bo mnie Ciebie brakowało :wink: widziałam Cie w Katowicach ale z powodu braku czasu nie znalazłam chwilki by podejśc... :-? no ale jeszcze wiele wystaw przed nami :evilbat:

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...