Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Jestes nowy na naszym forum, chcesz sie przedstawic - tu jest na to odpowiednie miejsce!

Jesli moge pozwolic sobie wypowiedziec sie za innych yorkomaniakow ;) bardzo sie cieszymy z nowych forumowiczow, ktorzy tak jak my kochaja psy, a w szczegolnosci yorki. Mamy tu fajna atmosfere i czekamy na nowe osoby i ich doswiadczenia!

Bardzo milo bedzie jesli opiszesz kilka slow o sobie i swoim piesku.

Dla pokazania siebie mozesz przejsc do topiku "galeria my i nasze yorki"

Na zdjecia pieskow czekamy w "Galerii yorkow "..pewnie za chwile Galerii 2005 ;) :lol:

Jesli jakies zdjecia wydaja sie Tobie szczegolnie smieszne to ich miejsce jest w temacie "Zabawne ZDJECIA naszych yoreczkow ;)"

Jezeli masz zdjecia z innymi zwierzetami to tez znajdziesz odpowiedni topik:GALERIA c.d. "Nasze yoreczki i inne zwierzeta"

Pozostale tematy znajdziesz uzywajac wyszukiwarki, wpisujac odpowiednie slowo, albo czytajac po kolei forum.

Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

no to sie przywitam pierwsza

Julitka i 7 miesieczny lobuziak - piesek Toficzek

wkrotce bede miala troche nowych zdjec to wrzuce :-)

Toficzek jest wiedznie glodny i nigdy nie zmeczony

moglby szalec caly dzien przez co juz niejedna przygoda mu sie przytrafila (od przeziebien do zjedzenia czegos i utkniecia w zoladku)

aby go okielznac bylismy na zkoleniu i teraz nasze uklady sa dosc dobre :-)

Mam nadzieje ze choc jestesmy ze soba dopiero niecale 6 miesiecy, rowniez bedziemy mogli wniesc cos do forum a i z roznych rad korzystac!

Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

Witaj serdecznie Julitko!!!

:lol: Jak sie domyslam bedzie wesolo z Toficzkiem - na dlugie zimowe wieczory niezwykle milo bedzie poczytac o jego wyczynach, ktorych z pewnoscia nie zabraknie. Fajni ci nasi psotni czworonozni przyjaciele :D

Razem z Yokusia i Bellaminka pozdrawiamy!!!

Link to comment
Share on other sites

8) No to ja sie przywitam, pewnie mnie niektórzy juz kojarzą z forum :wink: no ale oficjalengo przedstawienia sie nie było :lol:

No więc mam na imię Maciek mam 16 lat, w yorkach jestem zakochany już ładne pare lat. Uwielbiam zwierzaki w szczególnośco psy, koty i uwaga...szczury :wink: Póki co nie moge się pochwalić swoim yoreczkiem, bo jeszcze go nie mam, ale czekam na pupilka jak sie urodzi....pewnie teraz jest gdzies malututki..może w brzuszku....nie wiem tego jeszcze :D No ale grunt to być cierpliwym. Czytam forum wtedy gdy mi na to pozwala czas, gdyż chce coś wiedzieć więcej o Yorkach gdy juz będe miał to cudo..ale i tak pewnie będe was molestował co 5 min jakimiś pytaniami :lol: :lol:

No to chyba wszystko

pozdawiam wszystkich forumowiczów :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystki zupelnie nowych i tych prawie nowych ;)

grygy,

A czy juz znasz przyblizona date przybycia maluszka? No moze miesiac? Ja na swojego yorasa czekalam .... hmmm ... dluzej niz Ty zyjesz ;) Jakos rodzice nie bardzo chcieli mi malucha kupic, wiec dopiero gdy stanelam na "wlasnych nogach" moglam sobie kupic yoreczka :)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Grygy , ja również Cię witam :) ( choć mieliśmy już okazję pogadać sobie :) ) Cieszę się , że jesteś tu z nami cały czas , przygotowujesz się na przyjęcie malucha i ogólnie jestem pełna podziwu i szacunku dla takiej postawy! :)

Buziaki

PS.Trzymam kciuki i też już nie mogę doczekać się Twojego szczęścia :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim, :) ja też na razie nie posiadam Yorka ale nastąpił juz pewien postęp rodzice zostali przekonani ( a to wzystko dlatego że postanowiłam sama na niego uzbierać więc sie zgodzili) ale i tak narazie musze poczekać - bo zakup planuje w przyszłym roku koło czerwca bo w maju matura 8)

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów!!!

Link to comment
Share on other sites

Witaj Deborah :) Super , że przed zakupem szukasz informacji o rasie. Cieszę się , że do nas trafiłaś! Będziemy trzymać kciuki za owocne zbieranie pieniążków i oczekiwać na Twoją pociechę :)

A zanim się pojawi , odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy jak potrafimy :)

Czuj się jak w domu :)

Link to comment
Share on other sites

Wind No ja jeszcze nie wiem kiedy będe miał yorka :roll:

Już molestuje yoreczke co chwilke o jakies informacje czy już wiadomo kiedy będą psiaki, ale czekam na jej odpowiedź, zabiegana pewnie jest i nie ma nawet kiedy odpisać :lol:

No w domu tez atmosfera jest burzliwa, i tylko pytania: Czy rozmawiałeś z ta Panią? bo zeby nam psa nie sprzedała, powiedz Jej ze my chcemy napewno...itd itp :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze no ... nie było mnie troche, a tutaj takie zaległosci. Mam nadzieje, ze szybko to nadrobie, ale wiecie jak to jest w szkole, kiedy zostały 2 tygodnie do zakonczenia roku--->nauczyciele wówczas wariuja i robią dzień w dzień klasówki, ale co ja tu będ o ty pisała, każdy z was doskonale o tym wie.

Wracając do tematu to witam wsyztskich zarówno nowych jak i starych forumowiczów:):) Miło znowu spędzac tutaj czas --> wtedy czuje się wyluzowana i odprężona, bo obie to co lubie :D:D

Całujemy mocno

Link to comment
Share on other sites

Ja i moja mała Zulka też witamy wszystkich nowych serdecznie......chyba możemy czuć się już tutaj zadomowione(do całkiem nowych się chyba nie zaliczamy :lol: ) więc witamy!!!

Mam nadzieję,że już wkrótce będę mogła pokazać trochę nowych fotek Zulinki w galerii :wink:

Pozdrawiamy!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...