Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam ;)
Forum przeglądam (a właściwie przewertowałam dokładnie)od pół roku. Planuję zostać szczęsliwą posiadaczką Yorczkowej suni,już niebawem;) Yorkami interesuje się od jakiś 2lata. Do maja tego roku przez 14lat miałam najcudowniejszą suczke na świecie-kundelka w typie jakiegoś terierka niestety była już tak chora że trzeba było ją uśpić,co było strasznym przeżyciem. Po otrząśnieciu się zdecydowałam kupić Yorka i w końcu zarejestrować na forum. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam ! :)
Ja też forum przeglądam już dość długo.Sama mam 3-letniego kundelka Łatka.Został znaleziony zimą,tuż przed świętami Bożego Narodzenia,razem z siostrą na niby wysypisku śmieci przez mojego brata.Trafił do mnie w stanie agonalnym,lekarze z dwóch lecznic proponowali uśpienie.Maluchy miały być tylko tymczasowo,ale zostały na zawsze.Były bardzo zawszawione.Kiedy udało mi się przywrócić je do życia na grzbiecie zupełnie wyłysiały po wszach.Były po prostu brzydkie i nikt ich nie chciał.Potem już sama nie chciałam oddać,suczka trafiła do mojej mamy.Wcześniej miałam przez 13 lat spanielo-pudelkę Elzę.Po jej odejściu nie chciałam już żadnego psa,a tu takie znajdy mi przytachano :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich ! :D
Nazywam się Ania , interesuję się psami od dawna , ale niestety nie mam żadnego psa tylko 2 chomiki.
Planuje zakup psa i zdecydowałam z rodzicami ( mam 12 i pół lat (może troche mało jak na te forum ;) ) że to będzie york :loveu: , bo jest mały a po za tym moja koleżanka ma psa tej rasy :)
Więc może za rok ,pół zawita do mnie york :loveu:
Na tym forum długo nie jestem może z miesiąc , dwa tygodnie .
Jeszcze raz wszystkich witam :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzień Dobry,
Ja jestem Gosia, a moje kruszyny to [B]Edek i Zosia[/B]. Mamy pięć psów,
trzy mieszańce i te dwa maluchy. Jesteśmy z Wrocławia.
Właściwie spod Wrocławia, a w centrum miasta od 10 lat
prowadzę sklep dla psa i kota oraz salonik groomerski.
[IMG]http://www.zwierzaczek-wroclaw.pl/images/stories/psy/65136406774069316795 640x427.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.zwierzaczek-wroclaw.pl/images/stories/13458001866611397277 640x427.jpg[/IMG]

[B]Zosia [/B]w listopadzie skończyła roczek. Użyłam perfekcyjnie wyreżyserowanego fortelu,
by ją mieć, gdyż jest naszym piątym psem, co mogło stanowić opór męża.
Nie badałam więc ,czy istotnie stanowi. Poszłam inną drogą. Cel uświęca środki.
W pierwszych tygodniach w naszej rodzinie Zosieńka przeszła ciężką chorobę.
Dla nas umarła i w takiej świadomości żyliśmy trzy tygodnie.
Przez dwadzieścia trzy lata nie miałam okazji, a wówczas widziałam,
jak mąż płakał prawdziwymi łzami. Z martwych powstała 19 stycznia 2012r .
[SIZE=1][B][URL="http://www.zwierzaczek-wroclaw.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=71&Itemid=204"][COLOR=#008000]Nowy Rok zabrał nam Zosieńkę.[/COLOR][/URL][/B][/SIZE]
Dziś już żyje w zdrowiu i nie jest inna niż każdy zdrowy piesek.
Waży dwa i pół kilo. Jada surowe mięso i karmę Naturale Balance.
Wciąż nie poddaje się i próbuje wywalczyć sobie pozycję alfa wśród psów.
Jest bardzo wesoła. Z całego stadka jest najbardziej zaborcza w stosunku do mnie
i nie odstępuje mnie nawet w toalecie. Słucha tylko moich poleceń.
Oczywiście 'pracuje' ze mną. Najlepsza przyjaciółka Zosi to kotka Stefcia,
która 'pracuje' z moim pracownikiem Szymonem.
[IMG]http://www.zwierzaczek-wroclaw.pl/images/45645667711054035855 5 640x426.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.zwierzaczek-wroclaw.pl/images/21941551461926359881 640x427.jpg[/IMG]

[B]Edziu[/B] w maju będzie miał trzy lata. Jest najmniejszym moim psem.
Waży dwa kilo. Oczarował nas,kiedy podczas kociej wystawy siedział w klatce z maine coonami.
Wiedziałam, że będzie mój,choć mając w domu trzy psy byłam świadoma,
że mogę spotkać się z oporem męża. Nie spotkałam się...Za dwa dni był u nas.
Jest ukochanym psem męża. W drugą stronę miłość ta działa z mniejszą mocą,
bo na pierwszym miejscu jestem ja. Trudno, by było inaczej, przebywa ze mną cały dzień,
ponieważ 'pracuje ze mną'.Jak wszystkie moje psy je mięso i dobrą karmę.
W ciągu kilku pierwszych dni w domu wywalczył dominację w stadzie
i osobnikiem alfa pozostaje do dziś.
[IMG]http://www.zwierzaczek-wroclaw.pl/images/stories/psy/moje/sesja ani 27 640x427.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.zwierzaczek-wroclaw.pl/images/stories/psy/moje/sesja ani 29 640x427.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.zwierzaczek-wroclaw.pl/images/03247793313042752869 3 640x449.jpg[/IMG]

Edited by Zwierzaczek71
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Witajcie :)

Dogomanię przeglądam od dawna, ale dopiero niedawno zdecydowałam się tu zarejestrować. Do tej pory udzielałam się na innych forach. Ale teraz trochę o mnie i o moim psiaku. Mam na imię Asia i mam 13 lat. Jestem szczęśliwą posiadaczką 2 letniego yorka-Lexusa. Lex przybył do mnie w czerwcu 2011 roku. Uwielbia się uczyć sztuczek (zna ich ok.45), spacerować i... jeździć autem :lol: Świetnie się razem dogadujemy. Mam nadzieję, że to forum rozwiąże nasze drobne problemy i dylematy, oraz, że na coś się tu komuś przydamy ;)

Pozdrowienia,
yorlex

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

A więc witam i ja na forum jestem nowa ogólnie dzięki dogomani nie zakupiłam yorka z krzywym rodowodem :) bo bym zrobiła straszny błąd a więc postanowiłam tak czy siak się zarejestrować :) no i witam was gorąco :)
Co do yorka nadal szukam tego jedynego a właściwie jej bo ma to być sunia marzy mi się golddust :) po prostu chciałabym bardzo jasnego yoreczka :) Mieszkam w Sopocie i mam lat 23 :) dzięki forum myślę ze o rasie dowiem się jeszcze więcej :)
.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich:]
przeczytałem juz chyba wszystko na forum nie tylko o Yorkshire terrierach ale i inne wątki. O samych yorkach wiem chyba wszystko dlatego przymierzam się do kupna pięknej yoreczki z rodowodem zkwp z dobrej hodowli.
jako pierwsze wyzwanie bedzie wychowanie małej i zadbanie o włosy itd później na pewno zmierze się na wystawach, moze zdobędziemy uprawnienia hodowlane:]. Teraz tylko szukać pięknego szczeniaka.
jeszcze jej nie ma ale juz myślałem nad imieniem i podoba mi sie Chontelle:]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam ! :D Jestem od kilku dni szczesliwa posiadaczką suni rasy york. Nazywa się Jolly ;) obecnie ma 9 tyg. Jest kochana ciagle chce leżeć mi na kolankach i sie tulic :loveu:
Dlugo szukałam swojej wymarzonej suni (kilka miesiecy) Prawie dałam sie namowić na kupno z pseudohodowli (ponieważ nie bylam oczytana o tych dziwnych zwiazkach milosnikow psow i kotow itd. i myslalam ze to rodowodowe yorki) ale szybko mi ten pomysl wypadl z glowy dzięki forum dogomanii za co dziekuje:)
Kupiłam ze sprawdzonej hodowli z metryką zkwp, choć nie zamierzam jej wystawiać ;)

Edited by Yolly22
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam. Jestem posiadaczka psa rasy York :) Szczenię ma dopiero niecałe 2 miesiące a juz się stało moim oczkiem w głowie. Jestem w nim bardzo zakochana i jestem mega szczęśliwa że znalazłam tak fajne i szczegółowe forum w którym udzielają sie doświadczeni "dogomaniacy" :)
Wiele jeszcze przed nami a juz nie mogę się doczekać tej przygody :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Witam. 

Mam na imię Marlena. Na dogomani od niedawna. Jestem szczęśliwą posiadaczką 2- miesięcznego Yorka miniaturki. Facecika, którego uwielbiam ❤. 

Bandi jest z nami od kilku dni, ale już zdobył nasze serca. Tutaj chcę się dowiedzieć więcej o rasie mojego psinka. I o tym jak go przygotować do wspólnego życia. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...