Jump to content
Dogomania

Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris


FredziaFredzia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pora napisać co u nas.

 

Nasza rodzinka nadal wynosi sztuk 2 człowieki + 4 psy. Jeszcze mieszkamy osobno, ale wszystko wskazuje na to że wkrótce już będziemy mieszkać wszyscy razem. Czuję, że oszaleję z ilością kłaków... ;)

 

Jugo trochę podrósł odkąd go wzięłam, otworzył się sporo, nawet zaczyna mu sprawiać frajdę szarpanie się - co jest super, bo chcielibyśmy się pobawić w jakieś frisbee czy coś tam. Sprostuję od razu - nie wzięłam go pod konkretny cel typu wystawowy show czy sportowy freak. Najważniejszym kryterium było zdrowie. Chciałam żeby pies był moim i Erisa kumplem, towarzyszył mi w długich spacerach, wyjazdach w góry czy nad morze - z Franiem niestety nie mogłam tak jeździć. No i póki co (odpukać) spełnia swoje zadanie w 100%! Wystawy, czy jakieś sporty typu coursing/frisbee itp. będą tylko dodatkiem. Był już na swojej pierwszej wystawie w Inowrocławiu, gdzie zdobył Best Puppy i ładny opis, teraz będziemy z nim w Lesznie w następny weekend. Też w papisiach jeszcze. Co do coursingów - pierwszy start będzie w czerwcu na Mistrzostwach Poznania. 

Podsumowując wąż (bo tak też jest nazywany) jest w porządku. Borys też się cieszy, bo ładnie potrafią się z Aresem wybiegać.

 

Po Erisie nadal nie widać, że to dziadek. Na spacerach hasa jak hasał, a w domu spokój i opanowanie. Ostatnio w Łodzi na wystawie zdobył Best Veteran i był w pierwszej 6 na BISach! Tym samym rozpoczęliśmy championat weteranów, który (W KOŃCU) został uchwalony. 
Ale na wystawowe nowości zapraszam na moją stronę, tam są uzupełniane na bieżąco: http://anteris.cba.pl

 

W międzyczasie Ares miał badanie HD i ED. ED czyste, HD niestety C jednak nic go nie boli, dostaje suple więc jest okej. A Vini został celebrytą! Ma swój funpage na facebooku (Marvel the french bulldog), zapraszam! 

 

 

 

Szklarska Poręba (kwiecień)

f534bc52188e7e64.jpg

 

39eee5df485f82bagen.jpg

 

a1611fb587cdefa4gen.jpg

 

Najaktualniejsze zdjęcie chyba z wczoraj, podoba mi się jak Jugo się zmienia!

4f7bf285be4a3025gen.jpg

 

071b3452a1d9fc5dgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

No śniegu była masa w kwietniu w Szklarskiej, ale tak dopiero od połowy góry. Generalnie im wyżej, tym więcej. ;) 

A co do kłaczenia to pozytywnie mnie zaskoczył, że nie sypie w ogóle a jak już to tylko trochę. I nie są takie wbijające się jak Franiowe, tylko takie krótkie satynki. 

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Ładnie Ci Jugo już urósł - a dopiero się chwaliłaś na szczeniaczkowie... ;)

Choć szczerze powiem, że myślałam, że kolejnym Twoim psem będzie nadal yedek, a tu taka niespodzianka. Teraz świetnie do siebie pasują: jeden łysy, drugi futrzak, jeden o budowie atletycznej, drugi bardziej masywnej :D hehe.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Rośniemy, bawimy się, Jugo ma rok! Byliśmy na warsztatach frisbee i na dogozlocie w międzyczasie.

Zrobił też licencję coursingową na zawodach w Przywidzu, jeszcze w Warszawie trzeba go zmierzyć i będzie mógł startować w zawodach!  :)

 

JugoBobolin.JPG

 

DSC_0120.JPG

 

DSC_0377.JPG

 

DSCF9691.JPG

 

A Eris, jak to Eris... Starzeje się, ale nadal turbo słodki. Trochę mniej już słyszy (albo udaje, dziad!), dlatego częściej chodzi na smyczy. W trzy wystawy skończył championat weteranów, jako pierwszy pies samoyed w Polsce ;)

 

DSC_0553.JPG

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...