Jump to content
Dogomania

Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris


FredziaFredzia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi szczególnie Azja (pierwsza), jej spojrzenie - cudo. Co na nią patrzę to nie mogę się oderwać.
Ile ja się naczytałam i naszukałam buldożka w takim umaszczeniu jak jeszcze nie siedziałam w rasie... Ale są tylko w Stanach.
[url]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSiUucAiDP_D9540F3Ko_76wUbRX62Iv-hxunYYSi3phVa4iqm9pw[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']On kremowy jest jasny, ale bardziej chodzi mi o brak ciemnej maski na całym pysku o tak jak tu: [URL]http://szybkooferty.pl/uploads/photos/full/121/sprzedam_buldozki_francuskie__z_rodowodem_1_1214359.jpg[/URL] ;)
Bierz którąś, masz tylko jednego psa! :diabloti:[/QUOTE]
[I][B]podobno jak si wynajmuje mieszkanie to nie dają do adopcji. [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

a ja? a ja jestem? tez nie :( jak wpadam raz na jakiś czas to spammuję w znanych mi wątkach,nigdy nie jestem na bieżąco a zdjęcia Obamy wrzucam od wiekiego dzwonu.Może my właścicielki białych psów już tak mamy?:)

To dobrze,gdyby mnie teraz prztrafiła się ciąża to...chyba bym szukała jakieś Angeliny Jolie żeby zadoptowała bobaska.Mogę nawet przefarbować na czarno/żółto a nawet w cętki jeśli będzie taka potrzeba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']a ja? a ja jestem? tez nie :( jak wpadam raz na jakiś czas to spammuję w znanych mi wątkach,nigdy nie jestem na bieżąco a zdjęcia Obamy wrzucam od wiekiego dzwonu.Może my właścicielki białych psów już tak mamy?:)

To dobrze,gdyby mnie teraz prztrafiła się ciąża to...chyba bym szukała jakieś Angeliny Jolie żeby zadoptowała bobaska.Mogę nawet przefarbować na czarno/żółto a nawet w cętki jeśli będzie taka potrzeba...[/QUOTE]

Możliwe... :lol: Musimy szybko zmienić strategie, aby być prawdziwą [B][COLOR=#ff0066]koleżanką fotoblożanką[/COLOR][/B]!
W cętki a nawet w paski! W końcu ktoś kto myśli jak ja! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']To na serio?

[B]serio serio ...nie masz glejta na mieszkanie nie masz psa[/B] :lol:[B]no chyba ze z hodowli :diabloti:[/B]


To Ci się przypomniało. :lol: Ale skórek nie wyrzucaj![/QUOTE]

nie kupiłam ziemniaków ...kupiłam ...frytki:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']U mnie ostatnio sporo się dzieje, czasu nie ma..... czytam na szybko, oglądam tez na szybko....
pzdr.[/QUOTE]
Dobrze, że chociaż na chwilę wpadasz :)

[quote name='jonQuilla']se przyszłam ohnąć nad Erisem bo on zima fajnie się prezentuje... taką chyba bujniejszą ma sierść :loveu:

btw. Azja i mi wpadła w oko ostatnio...chyba na fejsie ją pierwszy raz ujrzałam :loveu:[/QUOTE]
Ma więcej, ubrał się na zimę. Ja też na fejsie, a czytałam o niej na stronie fundacji. Piękna suka!

[quote name='Rinuś'][I][B]gratulacje krwawienia :diabloti:[/B][/I][/QUOTE]
Dzięki :loveu: Wczoraj u gina byłam, przy okazji zrobiłam USG i nic tam nie ma :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...