Jump to content
Dogomania

Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris


FredziaFredzia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a co nie da sie na forum powiedziec????
oki oki kazdy ma prawo do prywatnego zdania
hihihi
Tazzik jest superancki ale mam nadzieje ze nie w psiej farmie ulubil sobie wode az tak strasznie bo...... mozesz miec niekoniecznie bialego Frania hihihi

zar, zart ino takie skojarzenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']a co nie da sie na forum powiedziec????
oki oki kazdy ma prawo do prywatnego zdania
hihihi
Tazzik jest superancki ale mam nadzieje ze nie w psiej farmie ulubil sobie wode az tak strasznie bo...... mozesz miec niekoniecznie bialego Frania hihihi

zar, zart ino takie skojarzenie[/QUOTE]

No nie chciałam tak publicznie ;)

Wode to on sobie ulubił przeze mnie... bał sie włazić do wody ale ja nieee no nie przecież... pojechałam wlazłam z nim i się zaczeło :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Jednak szkolenie zaczynamy jutro, dzisiaj nie byliśmy bo pilna sprawa z Erisem, weterynarz itd...

Dzisiaj rano Eris zaczął strasznie piszczeć przy sikaniu. Później znowu się powtórzyło i znowu - zaczęłam dzwonić do naszej lecznicy, ale w soboty nieczynna. :angryy: Dlatego zadzwoniłam do pierwszej która mi się nasunęła w Szczecinie - u dr. Pępiaka. Spakowałam się (byłam w Nowogardzie) i pojechaliśmy.
Okazało się że Eris ma straszną prostatę (wykazało USG):placz: i w niej jakieś jakby kamyczki (dr podał dokładną nazwę, ale nie pamiętam). Dostał zastrzyki, ja pudełko leków i zaczynamy leczenie. Jeżeli za tydzień nie będzie poprawy, jedyną szansą żeby nie powstał rak i nie było przerzutów będzie... kastracja.
Trzymajcie kciuki, żeby było wszystko ok, żeby leki przyniosły efekt, proszę!

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś reflektuje na [SIZE=4][COLOR=red][B]psie legowiska plastikowe/wiklinowe za bardzo przyzwoitą cenę.[/B][/COLOR][/SIZE]..?
Legowiska są co prawda używane, ale w bardzo dobrym stanie.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217409-Legowiska-plast.-i-wiklinowe-dla-psow-..-dla-belga-Maxa...-do-17.11"]http://www.dogomania.pl/threads/2174...xa...-do-17.11[/URL]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Relacja ze szkolenia!
Franio zachowywał się super, mimo że jest mega uparciuchem - raz gorzej raz lepiej wykonywał polecenia. Poatakował kumpla z grupy, dogo canario. :diabloti: Chyba myśli, że może wszystko. Ale z suniami było ok, nie atakował ich. Mamy 4-osobową grupę, 4 szczeniaki. Podobało mi się - była nauka chodzenia przy nodze, siadania i warowania (tu ani razu Franiowi nie wyszło :roll:). Nawet przez tunel do agility przeszedł! A teraz pies padł, śpi. :lol:

A Eris nie piszczał dzisiaj przy sikaniu, także jakiś progres jest. Mam nadzieję, że będzie ok.

PS. Jak zmienić tytuł wątku? Bo przy edycji pierwszego postu już zmieniłam, ale się nie pokazuje na głównym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...