Jump to content
Dogomania

Galeria Ramzesika- po 2 miesiącach przerwy...


nikusia

Czy Rami wygląda na rasowego i czy(gdyby miał rod.)miałby jakieś szanse na wystawie?  

64 members have voted

  1. 1. Czy Rami wygląda na rasowego i czy(gdyby miał rod.)miałby jakieś szanse na wystawie?

    • Tak, raczej nie odbiega od wzorca i miałby szansę
      22
    • Może, ale ma kilka wad
      21
    • Raczej nie, odbiega od wzorca
      9
    • Nie, moim zdaniem nie jest rasowy
      16


Recommended Posts

No to Ramzesik ma urodzinki :razz: :razz:

:laola: :BIG: :tort:
[B][SIZE=6][COLOR=darkorange]H[/COLOR][COLOR=yellow]a[/COLOR][COLOR=blue]p[/COLOR][COLOR=lime]p[/COLOR][COLOR=gray]y [/COLOR]B[COLOR=sienna]i[/COLOR][COLOR=royalblue]r[/COLOR][COLOR=magenta]t[/COLOR][COLOR=darkslategray]h[/COLOR][COLOR=yellow]d[/COLOR][COLOR=navy]a[/COLOR][COLOR=mediumturquoise]y[/COLOR][COLOR=darkorchid]![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=darkorchid] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][SIZE=5][COLOR=Orange][B]Ramzesiku wszystkiego najlepszego!!! :multi::multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Orange]
[/COLOR][SIZE=5][COLOR=Orange][B]Zdrowka i s[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Orange][B]pelnienia pieskowych marzen[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Orange][B]:cool3:

[/B][/COLOR][/SIZE] [LEFT]Moze jakies fotki solenizanta?:cool3:
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ehhhh...
Dzień dobry :)
Ciężki dzisiaj dzionek... Cuś tak nieprzyjemnie na dworku i w ogóle dziwnie się czuję... A Ramzesik cały czas śpiocha sobie koło mnie... Fajnie ma... Też bym tak chciała... Ale po pierwsze- nie umiem zasnąć w dzień, po drugie: mnóóóóóstwo lekcji..................................... :(

Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze w piżamie siedzę :roll: Wstałam jakoś o 11.00 i teraz mnie głowa boli, bo chyba dużo za dużo spałam :roll: Ale ja leń :roll: Idę się ubrać i z piesiem na dwoorek, bo się na mnie pogniewa, że musi chodzić z rodzicami, a ja leniu****ę :lol: Pozdrowionka dla Ramzesika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlena924']Wstałam jakoś o 11.00 i teraz mnie głowa boli, bo chyba dużo za dużo spałam :roll:[/QUOTE]

Ja wstałam o 12 :lol:.. no ale to zrozumiałe po imprezce :lol:. I przed chwilką skonsumowałam śnaidanie- zupkę chińską :evil_lol:. I czuję się wyśmienicie :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Że Ty masz na to siłę... :evil_lol:
Wejdźcie jeśli macie ochotę---> [URL="http://prace.sciaga.pl/51391.html"]TU[/URL] <--- i oceńcię moją "pracę na odwal się" ;) ;) :evil_lol: z polaka... na piątej mam zadaną i nie mam weny twórczej :angryy: :lol: ... Ale serio- oceńcie szczerze (nadaje się toto ? :roll: )

Link to comment
Share on other sites

Praca może być;) Mam nadzieję,żę Twoi nauczyciele nie czytają prac z takich stronek,bo moja polonistka może powiedzieć które zdanie jest z którego bryka lub z jakiej stronki www:eviltong: Ja też kiedyś pisałam pracę na ten temat i dostałam 5. Jak ją znajdę to moge Ci wysłać,tak dla porównania czy uzupełnienia:lol:

Link to comment
Share on other sites

Oki :cool3:

Dzień dobry dzień dobry!
Dzisiaj jedziemy (ale bez Ramisia:shake: ) najpierw porobić zdjęcia gdzieś tam, nie wiem sama jeszcze gdzie ;) A później na Rudzką Górę, gdzie są tkz. suche sanki :cool3: nie mam pojęcia co to jest- zobaczymy :evil_lol:
biedny Ramzesik.... :( sam w domu będzie :shake: aż normalnie serducho mnie ściska jak on takie oczęta ma smutne jak wychodzimy... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikusia']Hehe... No to mam małą łysą kulkę w domu :lol: :lol:
Wieczorem postaram się fotki wstawić :D[/quote]

A dlaczego wieczorem??:placz:
Ja chce zobaczyc Ramiego TERAZ!!:mad::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...