Jump to content
Dogomania

Galeria Ramzesika- po 2 miesiącach przerwy...


nikusia

Czy Rami wygląda na rasowego i czy(gdyby miał rod.)miałby jakieś szanse na wystawie?  

64 members have voted

  1. 1. Czy Rami wygląda na rasowego i czy(gdyby miał rod.)miałby jakieś szanse na wystawie?

    • Tak, raczej nie odbiega od wzorca i miałby szansę
      22
    • Może, ale ma kilka wad
      21
    • Raczej nie, odbiega od wzorca
      9
    • Nie, moim zdaniem nie jest rasowy
      16


Recommended Posts

  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nikusia']Wakacyjny Chłopak :evil_lol:

A jak wasze paiaki się dogadują z kotami?

[/quote]

Od pewnego czasu odwiedza nas kotek i Daisy jest tym bardzo zachwycona :evil_lol:
Narazie doszło do pierwszego starcia - obwąchanie kotka, a potem wskoczenie mu na plecy :lol: po czym natychmiast kotek uciekł. A jak to będzie dalej zobaczymy :cool3:

A jeśli chodzi o zwalczanie "przymusowej zabawy" niestety oprócz zmęczenia, nie znaleźliśmy nic innego :lol:

Fajniuśkie fotki i czekamy na nowe :multi: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich cieplutko! :D
Już za tydzień znajoma odbiera sunię- "narzeczoną" Ramzia :loveu: ;)
Okazało się że jest ona z hodowli brata pana od którego kupiliśmy naszego brzdąca :)
No i niestety pan powiedział że tata Ramzesika nie żyje :( No ale tak to jest jak się hoduje 8 ras i dopuści się do konfrontacji małej i dużej rasy... :shake:
A podobno był rasowy (nie wiem czy w to wierzyć) i piękny ;)
Teraz dopuszczają sunię która waży 1,20 kg... Poprzednio urodziła 7 szczeniaków i mało nie umarła- teraz znowu ją dopuszczono... Okrucieństwo... A żaden z piesków nie przeżył... :angryy:

JAka u Was pogoda? W Łodzi słoneczko świeci... :D

Ja się zabrałam za czytanie [I]'Apokalipsy' [/I]Koontza... za czytanie... ja ją pożeram! :lol:
Nie mogę doczekać się końca żeby przeczytać kolejną :lol:- '[I]Przepowiednię' [/I]Deana Koontza

A jeśli chodzi o książki to polecam też Browna :)
Mam wszystkie jego książki, ale przeczytałam na razie 2 - 'KOD L. DA VINCI' i 'ANIOłY I DEMONY' obie gorąco polecam. Bardzo podoba mi się styl jego pisania- zagadka, morderstwo i większość wątków opartych na faktach. :)


Pozdrawiam!!!
Weronika.

I oczywi ście dziękuję za odwiedzinki :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikusia'][IMG]http://images2.fotosik.pl/117/b09814b3a7746ba9.jpg[/IMG]

[IMG]http://images4.fotosik.pl/80/1dd5ac63539b1127.jpg[/IMG]

[IMG]http://images2.fotosik.pl/117/c467c80b9fd09026.jpg[/IMG]

[IMG]http://images4.fotosik.pl/80/2a39d3a9d337d311.jpg[/IMG][/quote]
niezły zawodnik czad :lol:

Link to comment
Share on other sites

nomu,
widziałam, widziałam... Ale myślę że skopali... Mógłby być naprawdę wspaniały film... :) Nie podobał mi się 100% lepsiejsza książka :)

Ja się czasami zastanawiam, czy Ramzio to nie ma genów kocich... :D
Była u nas Tekla ostatnio i Ramzes był bardziek "koci" od niej :lol: Wszystko próbuje łapeczkami zrobić- słodziak :loveu:

Ach, no i nauczyliśmy się- biegać na zawołanie, stać na komendę i poprawiliśmy troszku obroty wokól siebie :D

A na dworku w łodzi mamy 12 stopni, słonko świeci, a ja chora.... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzieńdoberek!

Jak tam zima?
U nas śniegu napadało łohoho :evil_lol:
Ramzio ma radochę...

Wczoraj się naumieliśmy robić 8 między nogami :multi:

A byliście w łódzkiej Manufakturze ? :cool3:
Ja mieszkam tuż obok, węc jestem stały bywalec i nie mogę się nadziwić... bezmyślności...
Sam pomysł i miejsce ok.
Wszystko pięknie, pięknie.
No ale po co na przykład co pięć schodków ekranik LCD z kilkoma reklamami- przy ruchomych schodach...
Bezsensowne wydawanie kasy...
Mogliby cusik pożytecznego dla miasta zrobić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Witam Serdecznie! [/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Zawitałam do Was poraz pierwszy i mam nadzieje że teraz bede tu stalym gościem. Nikusiu masz pieknego pieska Ramzesik jest przesliczny i przeuroczy...[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue][IMG]http://images4.fotosik.pl/196/06444309efc09fa5.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Cudowna ta foteczka:loveu: [/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Zauważyłam że mieszkamy dośc blisko siebie bo ja jestem ze Zgierza:)[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Pozdrawiam cieplutko:lol:[/COLOR][/FONT][/I][/B] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Jejku jaki sliczny! woow... swietnie skacze- ja moja tez probuje cos nauczyc, ale hmm no nie widac efektow ;) tzn. przez taki waziutkie na 100 nie przeskoczy :) na wiosne moze dam jakies fotki bo podczas skokow nie mial kto robic ;) zapraszamy do naszej galeri :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...