Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

Co tak cicho?
Niektóre wiem, że miały termin na połowę sierpnia.
[B]Mesala[/B]? Co u Ciebie?

U nas dziś 39 dzień.
Termin mamy na połowę września.

A tak wyglądała wczoraj moja panienka:
[IMG]http://images66.fotosik.pl/98/aa512b3de77199c0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ppaula2']Co tak cicho?
Niektóre wiem, że miały termin na połowę sierpnia.
[B]Mesala[/B]? Co u Ciebie?

U nas dziś 39 dzień.
Termin mamy na połowę września.

A tak wyglądała wczoraj moja panienka:
[IMG]http://images66.fotosik.pl/98/aa512b3de77199c0.jpg[/IMG][/QUOTE]
Gratuluję :) Jestem ciekawa co "wyskoczy" bo tatuś mi się mega podoba :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ania :) [/B]też jestem mega ciekawa :)
Tatuś rzeczywiście robi wrażenie. Zobaczymy czy przekaże szczeniakom to co bym chciała.
To będzie pierwszy miot w Polsce tego psa. Ba! To będzie w ogóle jego pierwszy miot ;)

Dziś u nas 52 dzień, więc [B]cockermanka [/B]jesteśmy tuż za Wami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ppaula2'][B]Ania :) [/B]też jestem mega ciekawa :)
Tatuś rzeczywiście robi wrażenie. Zobaczymy czy przekaże szczeniakom to co bym chciała.
To będzie pierwszy miot w Polsce tego psa. Ba! To będzie w ogóle jego pierwszy miot ;)[/QUOTE]

Dlatego wlasnie jestem ciekawa jakie beda po nim szczeniaki :) trzymam kciuki za mamusie i dzieciaki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kesencja']Ania, tak się wtrącę, a Ty czekasz na szczeniaka z tej samej hodowli czy znalazłaś inną? :)[/QUOTE]

Na razie tylko obserwuje rozne mioty. Nie chce sie pospieszyc z decyzja. Na poczatku bylam za bardzo napalona i chcialam znalezc cos na szybko. Teraz na spokojnie do tego podchodze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ppaula2']Co tak cicho?
Niektóre wiem, że miały termin na połowę sierpnia.
[B]Mesala[/B]? Co u Ciebie?

U nas dziś 39 dzień.
Termin mamy na połowę września.

A tak wyglądała wczoraj moja panienka:
[IMG]http://images66.fotosik.pl/98/aa512b3de77199c0.jpg[/IMG][/QUOTE]

Już pędzę, już melduję! I od razu przepraszam Was za brak wieści.

Moja Totti urodziła siłami natury 14 sierpnia 6 cudnych dziewczynek i 1 rodzyneczka.
Wszystkie szczenięta są silne i zdrowe. Co najważniejsze poród był szybciutki i bezproblemowy. W 5 godzin cała rodzinka była już w komplecie. Ah ta moja Totti :cool3:
Jestem szalenie zadowolona z tego miotu. Maluchy mają wspaniałe irlandzkie znaczenia. Dzieciaczki są mocne, o grubej kości, mają obłędne głowy. Ah i Oh.

Postaram się jutro wkleić ich zdjęcia. Właśnie jutro kończą 3 tygodnie. Już warczą, szczekają i podgryzają się wzajemnie. Za wyjątkiem jednej małej indywidualistki, są ogromnymi pieszczochami.

Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków - przydały się.

Gratuluję wszystkim rozpakowanym i też trzymam kciuki za oczekujących.

ppaula2 brzusio wydaje mi się ogromny jak na połowę września. Pewnie siedzi tam psia drużyna piłkarska :eviltong: Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mesala']Już pędzę, już melduję! I od razu przepraszam Was za brak wieści.

Moja Totti urodziła siłami natury 14 sierpnia 6 cudnych dziewczynek i 1 rodzyneczka.
Wszystkie szczenięta są silne i zdrowe. Co najważniejsze poród był szybciutki i bezproblemowy. W 5 godzin cała rodzinka była już w komplecie. Ah ta moja Totti :cool3:
Jestem szalenie zadowolona z tego miotu. Maluchy mają wspaniałe irlandzkie znaczenia. Dzieciaczki są mocne, o grubej kości, mają obłędne głowy. Ah i Oh.

Postaram się jutro wkleić ich zdjęcia. Właśnie jutro kończą 3 tygodnie. Już warczą, szczekają i podgryzają się wzajemnie. Za wyjątkiem jednej małej indywidualistki, są ogromnymi pieszczochami.

Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków - przydały się.[/QUOTE]

Super :) Koniecznie musisz zdjęcia wstawić :)


[quote name='mesala']ppaula2 brzusio wydaje mi się ogromny jak na połowę września. Pewnie siedzi tam psia drużyna piłkarska :eviltong: Trzymam kciuki.[/QUOTE]
Ponoć trochę ich jest, ale zobaczymy jak się rozpakuje :) Bo to jest wyjątkowa suczka, która uwielbia mnie zaskakiwać ;) Więc bardzo mozliwe, ze wcale tak dużo ich nie będzie ;)
Mam zdjęcie z 47 dnia:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images66.fotosik.pl/144/2e83a9017579a81emed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

U nas 40 dzień ..powoli się zaokrąglamy, ale cycuchy już ogromne..

Mam jeszcze pytanie z innej beczki..przyplątało nam się zapalenie ucha no i problem bo nie wiadomo co z leczeniem.. :(
Może Wy macie jakieś doświadczenia? Leczyłyście w ciąży? A w czasie karmienie można można leczyć?

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedyś miałam taki problem. Suka pod koniec ciąży miała brzydkie ucho.
Niestety w ciąży nie można podawać wielu leków.
Ale nam polecił wlewać po 1 ml do uch dwa razy dziennie Borasol (normalnie kupujesz w aptece bez recepty).
Wlewasz do ucha i chwilkę masujesz.
Pomogło idealnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
To i ja się zamelduję :)
Mamy 5 chłopców i 2 dziewczynki :)
Maluszki dziś kończą tydzień.
Są cudowne :* 
 
A to dzisiejsze zdjęcia
 
Czerwony chłopiec:
42e3b8fbb6e8f646med.jpg
Zielony i beżowy chłopiec:
404a859f6cd0880amed.jpg
Fioletowa i pomarańczowa dziewczyna:
e6db1c553ff4cc2dmed.jpg
Niebieski chłopak:
1c1cfae26a7bd9fbmed.jpg
Cała piątka facetów:
1af9fb11ec6a706bmed.jpg
Szczęśliwa siódemka:
f3699f773cc895a5med.jpg[
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...