Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='mrowa23']albo mi sie wydaje albo skacza posty....

Madzia moze byc ciezko ale trzymam kciuki zeby urodzila przed. gratuluje ojca piekny jest i daje piekne potomstwo.

dziewczyna zostaje ?:>

u nas na usg bylo 5 hehe a w brzuchu byl caly szwadron wojska ;)[/quote]
:loveu:chyba jestem jasnowidzem jak bedzie 5:evil_lol:
kciuki zacisniete za Marysie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']Diano widze ,ze Ty juz tez na porodowce:multi: jak tam Twoje zdrowie[/quote]

Moje zdrowie na razie pozwala bezpiecznie siedzieć przy kompie. Żadnych dalszych spacerów. Ale do końca tygodnia mam nadzieję się już wykurować.

Emeczka strasznie zgrubła i preferuje łóżeczko. My jeszcze mamy prawie trzy tygodnie ale mam nadzieję, że szybko zleci i też będę mogła się tu pochwalić dzieciakami.

Na razie kibicujemy tym co przed nami. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Madziu Mafia slicznie wyglada, u nas 56 dzien minal dzieciaczki zaczynaja pokazywac przez brzuszek mamusi dupcie babci :] martwi mnie tylko to ze Franka nie chce jesc -fakt upaly nastaly ale zeby jeden kubek karmy zjesc na dzien to chyba dziewcze przesadza i to jeszcze rozlozony na 5 porcji...grrr...

gratulujemy Marihuanie, jak wygladaja sprawy teraz ? ile boksiow na swiecie juz mamy?

trzymamy kciuki za nastepne rodzace i czekamy cierpliwie i na swoj porod...

Link to comment
Share on other sites

Strasznie jestem ciekawa,jak wyglądają noworodki charcików :) .

Pozwolę sobie podziękować za kibicowanie, gratulacje, i trzymanie kciuków...chodź ja tu tylko za konferansjera robię ;)

U marysi stan sprzed 2 godzin - parka- chłopak i dziewczynka, żółte wielkanocne kurczaczki :) . Czekamy na resztę, na razie wstrzymam się z dzwonieniem, nie chce im przeszkadzać.

mrowa23- znam taką agentkę, która na jedzenie musiała chodzić do lecznicy weterynaryjnej. Tylko tam spożywała pełne porcje,z ręki weterynarza . I tak oto stała się stałą klientką, bo bywała tam 3 razy dziennie, aż do samiutkiego końca ciąży ;). Spróbuj,może zadziała i u was:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hehe my dlatego na usg nie bylismy bo Frania wyszlaby z drzwiami od weta gdyby dotknal jej szanownej i wysokiej mosci Brzucha :lol:
ale mam sposob :p małż siada na podłodze obok Frani bierze miske i szantazuje - jak nei zjesz tata ci zje, no i frania bierze jednego chrupka z obrzydzeniem, no to TZ bierze drugiego chrupka i znowu - jak nie zjesz to tata ci zje... i tak przerabiaja pol kubka a potem Franai patrzy cwaniakowato jakby mowila "no dawaj dawaj i tak wiem ze nie zjesz" i wychodzi i koniec karmienia:diabloti:

gratulujemy parki wielkanocnych kurczaczkow i czekamy na dalsze rezultaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']Madziu Mafia slicznie wyglada, u nas 56 dzien minal dzieciaczki zaczynaja pokazywac przez brzuszek mamusi dupcie babci :] martwi mnie tylko to ze Franka nie chce jesc -fakt upaly nastaly ale zeby jeden kubek karmy zjesc na dzien to chyba dziewcze przesadza i to jeszcze rozlozony na 5 porcji...grrr...
[/quote]


Dziękujemy:)

Ojojoj znam ten ból:-( Miszela też mega niejadek.
Za to Mafia cieżarówka aż się trzesie jak widzi miskę. Jej życie polega na spaniu i szukaniu jedzenia po domu:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...