Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[B]Matyk[/B] bardzo Ci dziękuję za miłe słowa :smile:.
[B]Angelka [/B]wydaje mi się, że na tym wątkuto mamy wysypbobasów bez względu na porę i okoliczności...;).Ale masz rację- te świąteczne są wyjątkowe :loveu:.
[B]Asiaczek[/B] a ja myślałam, że Twoją ulubioną rasą są ... baski :lol:.Nie mniej jednak miło mi to czytać.Mocno trzymam kciuki za Twoją ciężarówkę.Dzieciaczki niebawem wyjrzą z jamy:razz:
[B]DżekiB[/B] no to trzymajmy się razem.U mnie pierwszy raz, więc mam pewne obawy:confused:.Wolałabym żeby maluchy spędziły Święta jeszcze w brzuchu mamy.U nas kiepsko z lekarzami w tym czasie.A wszystko może się zdarzyć...:???:
[B]bursztynki[/B] jaki mamy już wynik?:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bursztynki']Ufffffff już po wszystkim mamy cztery piękne szczeniaki hawańczyki3 pieski i jednąsunie wszystkie trzy ważyły po 177gram,jeden 133gramy.[/QUOTE]
Gratulacje :)
Bardzo Wam zazdroszczę,że jesteście już "po".. teraz tylko dużo siły Wam życzę i wszystkiego najlepsiejszego dla maluszków i ich mamy :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lajla2009'][B] Shanara[/B]trzymam kciuki i za Twoja mamuśkę:multi:.Urodzaj nam się na cielaczki zrobił...:razz:
P.S. Jestem z Kielc, nie Wrocławia :oops:[/QUOTE]
Kielce też piękne miasto :D
chyba cytat i komentarz nie w tym miejscu wrzuciłam..stąd zamieszanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lajla2009']
[B]Asiaczek[/B] a ja myślałam, że Twoją ulubioną rasą są ... baski :lol:.Nie mniej jednak miło mi to czytać.Mocno trzymam kciuki za Twoją ciężarówkę.Dzieciaczki niebawem wyjrzą z jamy:razz:
[/QUOTE]
To, co mam w domu - to moje naj-ulubione.
A to, co lubię - to jest kilka ras. W tym alabaye:)

[quote name='bursztynki']Ufffffff już po wszystkim mamy cztery piękne szczeniaki hawańczyki3 pieski i jednąsunie wszystkie trzy ważyły po 177gram,jeden 133gramy.[/QUOTE]
Gratulacje!
Oby zdrowo rosły i nabierały ciałka. Zdrówka równiez dla mamci:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']ale pięknie kolorowo a u nas tak nudnie bialo . U mnie jeden chlopczyk jakiś maleńki nadal - czyzby nastepny mikrusek ? Wprawdzie je i jest silny ale nie rosnie tak jak pozostale .[/QUOTE]
Oj urośnie maluszek,ja miałam taka małą cotoneczke i dogoniła póżniej pozastałe szczeniaki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...