Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='sodalis'][B]rodzice[/B] bardzo Cię podziwiam za walkę o tego pieska, nie każdy hodowca by się tego podjął.[/QUOTE]

Zgadzam sie z Tabą !!!
NIE KAŻDY !!!!!
Ten Filmik bardzi mi sie podoba Mądrakiński:loveu:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=jsqllw2rrhk[/URL]
Kurcze musze go zatrudnić zeby mi łazienke pomalował malarz jeden Bomba !!! uśmiała sie strasznie z tego filmu
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=UB92PuZarZw[/URL]

:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Najważniejsze ze scenariusz przewidywał szczęsliwe zakonczenie bo nie musialo tak byc .Mielismy oboje ogromne szczęscie .[/QUOTE]
Nie jestem hodowcą, ale całą historię Mikruska śledziłem z zapartym tchem i często przypomina mi się Twoja walka o niego.
Chylę czoła i składam wyrazy najwyższego szacunku !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Najważniejsze ze scenariusz przewidywał szczęsliwe zakonczenie bo nie musialo tak byc .Mielismy oboje ogromne szczęscie .[/QUOTE]

Zagladam i oczom nie wierzę:-o , Mikrus:loveu:, zawsze wierzyłam w tego chłopaka! Musiało , musiało tak być nie na darmo tyle ciotek trzymało kciuki. Rodzice - ja też Was podziwiam:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

u nas w domu strasznie cicho się zrobiło.. wszystkie szczeniole od jakiegoś czasu już w nowych domach...
mała Dreamy czasem jeszcze płacze za rodzeństwem, ale wtedy od razu jest interwencja matki, chrzestnej matki i wujka Tisia ;-) także na nudy narzekać nie może ;-)

Dreamy z mamą
[img]http://img31.imageshack.us/img31/4043/dreamkailuna.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

rodzice, wielu hodowców się od Was uczyć powinno, na prawdę! To, co zrobiliście jest czymś, na co nie każdy by się odważył i zrezygnował.. Duży ukłon w Waszą stronę, ze mimo tylu chwil zwątpienia nadaj chciałaś :loveu:

Od narodzin Mikruska mocno zaciskałam za Was kciuki, a teraz jeszcze te filmiki... WARTO BYŁO, a Mikrusek jest przepiękny!

Link to comment
Share on other sites

A co tu tak cicho?
Nikt nic nie rodzi?

My wczoraj "produkowaliśmy" biszkoptowe dzieci, śmiesznie było, bo właścicielka psa prosiła o zabranie sprzętu do inseminacji, bo pies ostatnio niby mało chętny, a jak tylko suka wysiadła z samochodu to od razu się do dzieła zabrał i zupełnie sam sobie poradził :)

Oby tylko z tego świątecznego krycia coś się wylęgło, bo z przygodami było - jak jechałam to się zgubiłam i zakopałam na poboczu drogi - musiałam z suką z cieczką 3 km przez wsie wędrować, żeby znaleźć jakiś drogowskaz i powiedzieć właścicielom psa gdzie utknęłam, bo oczywiście tak się zgubiłam, że już nie wiedziałam całkiem gdzie jestem, na szczęście mieli duuuuży samochód, bo mój ugrzązł bardzo mocno i dopiero ciężki sprzęt go ruszył. :)

Link to comment
Share on other sites

[B]sodalis[/B] to gdzieś tak podróżowała???? A ja już myślałam, ze u mnie takie zatyle, ze szok. ha!
Moj pies też nie chciał kryć jednej suni i bez pomocy weta się nie obeszło.... Na szczęście szczylki były do Bazla podobne a nie do weta! :)

Jutro do nas przyjeżdżają po malucha. Smutno się trochę zrobi.

Link to comment
Share on other sites

ale przygody hihi [B]Słuchajcie mam prośbę[/B] : podajcie mi jakieś cuda , które suka z chęcia skonsumuje bo mi już ręce opadają, moja małpa nie chce nic jeść(co oznacza że na pewno jest w ciazy ale to potwierdzimy w przyszłym tyg). Nawet nie chce mięsa ani surowego, ani gotowanego, ani tuńczyka, ani zupy zwykłej no poprostu wymiękam.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']to moze serek z żółteczkiem tak na wzmocnienie ? [/quote]
Moje psy uwielbiają Royal canin Intestinal w puszce - to niby dla psów z biegunką, ale jakoś super pyszne jest, pokroić by się za to dały - nawet najbardziej gorzkie leki i największe pigułki da się w tym przemycić.

[quote name='rodzice']Sodalis dzidzie beda ja tez jechalam z przygodami , miał być cud jakby były dzieci - i jest cud - dzieci sa .[/QUOTE]
Oby :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sodalis']Moje psy uwielbiają Royal canin Intestinal w puszce - to niby dla psów z biegunką, ale jakoś super pyszne jest, pokroić by się za to dały - nawet najbardziej gorzkie leki i największe pigułki da się w tym przemycić.Oby :)[/QUOTE]
Convalescent support Royala tez jest fajny ;-) sama miałam na niego ochote, tak ładnie wyglądał i pachniał :evil_lol::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...