Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='shelcia9']piękniś:D on taki słodki(ale uważaj bo ci ukradnę ta serduszkową pannnicę Judith xp)[/QUOTE]

nie da rady, już zaklepana jest ;)
[U]
FredziaFredzia, Mudik[/U] - to teraz już szczeniole wyglądają jak placuszki hihi :evil_lol::evil_lol:

[quote name='*kleo*']Byłyśmy dziś na usg - teraz już oficjalnie dołączamy do grona oczekujących, ciąża potwierdzona :)[/QUOTE]

gratulacje!!! :multi: trzymamy kciuki!

[quote name='rodzice']my na usg w najbliższych dniach[/QUOTE]

powodzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Namówiona przez Magdę Mudikową, zgłaszam się i ja :-)
W sobotę moja Astuszka miała usg i i okazało się, że w jej brzuszku rosną małe aussikowe fasolki. Napewno jest ich kilka. A to dwie z nich:
[IMG]http://i200.photobucket.com/albums/aa319/Amulinka/usg_male.jpg[/IMG]
Stresuję się, bo to pierwsza ciąża w mojej karierze hodowcy, w dodatku bardzo wyczekana. Pierwsze krycie nie wyszło, więc zdecydowałam się na sprowadzenie mrożonki. Inseminacja byłą metodą norweską, więc tym bardziej bardzo się cieszymy z panem doktorem Marczakiem, że ciąża jest mnoga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Czyżby została u Was...?
Pzdr.[/QUOTE]

niestety ale nie dałam rady przekonać rodziców... serduszkowa panna idzie do naszych znajomych z Lublina którzy już jednego psiaczka od nas mieli. Także będzie mieszkać niedaleko nas i zobaczymy co z niej wyrośnie. No i co wyrośnie z reszty szczenioli. ;) Było to bardzo fajne skojarzenie i jeśli dzieci okażą się fajne to możliwe że powtórzymy krycie i wtedy może coś zostawimy. Czas pokaże :p
jednak ja dalej nie wyobrażam sobie dnia w którym pojedzie do nowego domu... :placz: mimo że wiem że będzie jej tam bardzo dobrze.

[quote name='Aussie']Namówiona przez Magdę Mudikową, zgłaszam się i ja :-)
W sobotę moja Astuszka miała usg i i okazało się, że w jej brzuszku rosną małe aussikowe fasolki. Napewno jest ich kilka.[/QUOTE]

więc witamy na porodówce i trzymamy kciuki za przyszłe dzieci! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutA']Witam wszystkich!
Bardzo się martwię. Dzisiaj jest 64 dzień ciąży i nic. Wiem, że pierwsza ciąża i nieliczna, więc może być później. Ale jak długo czekać? Błagam, podzielcie się doświadczeniem![/QUOTE]
z którego krycia?
u nas raz się zdarzyło, że suczka miała jednego szczeniaczki i urodziła w 67dniu z pierwszego krycia, urodziła naturalnie w przeciągu godziny od pierwszych bóli ;)

Link to comment
Share on other sites

czy ciąża jest potwierdzona ? nawet jak była wcześnie np między 22-33 dniem od pierwszego krycia ( a kryła sie np 3razy co2 dzień ) to trzeba potwierdzenia.... suki potrafią świetnie udawać ciąże urojone łączie z mlekiem, jak brzuszek ? w tym czasie wyczuwa sie już maluchy a przy gładzeniu burzucha nie raz można wyczuć główke lub kopniaka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutA']Było tylko jedno krycie. USG wykazało dwa szczeniaki.

W 67 dniu! Jak wytrzymaliście?[/QUOTE]
czuliśmy, że szczeniaczek się rusza więc wszystko było ok
to nie był pierwszy poród tej suczki ona zawsze rodzi później
w tym dniu byłyśmy umówione na 14 na cesarkę ale na szczęście o 13 już była dzidzia na świecie ;)

Link to comment
Share on other sites

67 dzień od krcia, ciąża potwierdzona.... czy suka dyszy, szuka miejsca, kopie ? jak nie - jedź jutro na USG a nawet RTG mówią, że szkodzi może... nie wiem miałam ponad 3 lata temu wpadkowe krycie i w czwartek, 4 dni przed porodem zrobiłam USG i RTG... w poniedziałek były maluszki zdrowe silne były 4 maluszki, 3 wystawiane 2 są już Int.Ch i Multi Ch 1 jest Ml.Ch.Pl.Zw.Wyst.Ch.Ch.Pl niestety nie pokazywana za granicą a 1 nie pokazywane ale [B]zdrowe jak byk[/B] ;)

trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...