Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='karjo2']Hmm, czyzby mial sie szczenic ten sam szczeniak, o ktorym pisalas pod koniec kwietnia:
?
Jesli tak, to moze byc rozna reakcja...:shake:[/QUOTE]

Nie, to inna suczka;)
Wczoraj wieczorem sprawdziłam mojej suni temp. bo dyszała i termometr wykazał 38,2, po 30 min. miała już 27,5 więc pomyślałam że warto posiedzieć z psem i poczekać jednak nic. Dziś znowu ma apetyt. Powiedzcie mi czy da się sprawdzić w jakiś inny sposób np. dotykając brzucha czy coś ;P To moja pierwsza ciężarna suczka. Jeśli chodzi o psa po porodzie to z pewnością wiem więcej niż o samych narodzinach. Piszcie konkretnie ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzaj czy maluchy sie ruszaja bo to najwazniejsze.U moich suk tez temperatura czesto skacze przed porodem.Jesli nic nie bedzie sie dzialo do 65 dnia po kryciu to wtedy udaj sie z sunia do dobrego weta najlepiej takiego ktory ma doswiadczenie w tych sprawach.Trzymam kciuki napewno bedzie dobrze.Ja mimo iz odebralam juz wiele porodow zawsze przezywam to z wielkimi emocjami.

Link to comment
Share on other sites

Na prośbę[B] Asiaczka[/B] (bardzo zajętego i odciętego chwilowo od internetu) wstawiam najświeższe wieści.


[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Dzisiaj w nocy w godzinach 22.00 - 3.30 Żelcia urodziła 4 słodziutkie maluszki[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4][COLOR=red][B]chłopaczka rudo-białego[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]dwa chłopaczki pręgowane[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]sunię pręgowaną[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=blue]GRATULACJE DLA RODZICÓW MALUSZKÓW I DLA ASI[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4][COLOR=blue][B]!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/CENTER]

[LEFT]Pzdr[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Dzisiaj w nocy w godzinach 22.00 - 3.30 Żelcia urodziła 4 słodziutkie maluszki[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4][COLOR=red][B]chłopaczka rudo-białego[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]dwa chłopaczki pręgowane[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]sunię pręgowaną[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[B][SIZE=3][COLOR=Green]GRATULACJE ASIACZKU :Rose::Rose:
I WYMIZIAJ ŻELKĘ
CHŁOPAKÓW
I JEDYNACZKĘ[/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=Lime]/pręgowaną!!!!-a mówiłas,że raczej nie będzie pręgowanych:D:D[/COLOR]/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='I*love*shih*tzu']No właśnie czuje i psiaki w bebechu się ciągle ruszają że nawet denerwuje to moją sukę;] dziś jest już 64 dzień jak dobrze liczę więc może to być niepokojące?[/QUOTE]


jak tam u ciebie?
dziś 65 dzień więc powinno już dziś rozwiązać się-dawaj znać,bo sie martwię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='I*love*shih*tzu']właśnie dziś nic ! zero oznak ! Postanawiam nie czekać i może jakoś zleci. Nie wykluczam tego że to może być zły termin bo moja sunia miała bardzo skromną cieczkę i już 9 nic niby nie było więc może to przez moją nieuwagę Oo. Sama nie wiem[/QUOTE]

Trzeba zawsze zapisac dzien krycia pierwszy i ostatni.Wet mi powiedzial, ze termin liczy sie zasze od ostatniego krycia.Moze to jeszcze nie czas??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Trzeba zawsze zapisac dzien krycia pierwszy i ostatni.Wet mi powiedzial, ze termin liczy sie zasze od ostatniego krycia.Moze to jeszcze nie czas??[/QUOTE]


własnie o tym też czytałam,że jesli kryjemy np. w nd i we wtorek to pierwszy dzień liczymy od wtorkowego krycia

[B]i love shihtzu [/B]musisz jeszcze raz policzyc
masz kontakt z wetem który w razie w pomoglby ci?zawsze mozesz udac sie do niego na konsultacje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...