Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

mrowa23 link do zdjeć wszystkich mluszków [url=http://Ilka21.fotosik.pl/albumy/593589.html] tylko coś dgm mi dodała [url= więc wpisz bez tego. Posta połowe też mis kasowało....zdjec tam bedzie przybywac jak i na stronie więc zapraszam do zagladania a te łyse by ci towarzystwo rozkreciły bo obie są dziarskie, takie małe a już na tle innych charakterki widać ;)

Link to comment
Share on other sites

do mojej bandy idealnie pasowalaby bo wszytskei zaczepialskie pewne siebie babska i jeden chlopczyk niesmmialy :diabloti: tylko potem sasiedzi by mnei wywiezli do przychiatryka i pewnie TZ ktory jzu ma problemy zeby przebic sie korytarzem z pokoju do kuchni ;) lece pod link wskazany

dziekujemy za kciuki przydadza sie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla nowych mamusiek oraz dużo dużo zdrówka dla maleństw :loveu:

My rodzimy ok 10 marca, Szelmut to istna chodząca mleczarnia - maluszki już buszują w brzuszku aż miło. Mam nadzieje iż poród przebiegnie łatwo i szybko :razz: oraz bez komplikacji - tego się najbardziej obawiam.

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']do mojej bandy idealnie pasowalaby bo wszytskei zaczepialskie pewne siebie babska i jeden chlopczyk niesmmialy :diabloti: tylko potem sasiedzi by mnei wywiezli do przychiatryka i pewnie TZ ktory jzu ma problemy zeby przebic sie korytarzem z pokoju do kuchni ;) lece pod link wskazany

dziekujemy za kciuki przydadza sie:loveu:[/quote]

e tam moi już mówią że jestem nei normalna buahahah, nie zwracam na to uwagi a poza tym jden mały grzywuś ile miejsca zajmie...zrobi sobie posłanie z dozia:evil_lol:

my tez trzymamy kciuki, niech wszytko przebiegnie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

no to przyszła kolej na nas :roll: Rodzimy :lying:

Pierwsze skurcze ponad 2 godziny temu ale wody jeszcze nie odeszły. Pierwszy szczeniak idzie w worku płodowym bo już ponad 3 cm wyszły i się schowały :-?

Przyznaje - ciekawe doświadczenie.
Po nieprzespanej nocy jak to zobaczyłam to dostałam powera :evil_lol:

Damy znać jak pierwsza dzidzia pojawi się na świecie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']efra trzymamy bardzo mocno kciukasy ale to bardzo mocno

mlody/a stwierdzil/a ze wraca bo swiat jest za szary i okrutny?:p
[/quote]

:evil_lol: chyba tak maleństwo stwierdziło ;)

Szybkie siku przed domkiem, przerwa na papierosa i bierzemy się dalej do parcia :p

Dzięki dziewczyny za wsparcie :calus:

Link to comment
Share on other sites

efra trzymamy bardzo mocno kciukasy ale to bardzo mocno

mlody/a stwierdzil/a ze wraca bo swiat jest za szary i okrutny?:p

ilka nie kus...a to ta mala nie ma domku jeszcze?po takie to chyba kolejka stoi... :loveu:ale jestem porypana....hehe

kiedys kiedys kiedys...poki co bf-y spia pietrowo na dogach a dogi na biednym norbim wiec grzywka musialaby spac hmmm o wiem lampem mam wolna mam lampe wolna! przepraszam... glupawki dostaje...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie babki, u psów nie ma czegoś takiego, jak u ludzi - odejścia wód. Każdy szczeniak ma swój pęchrz i swoje wody. One odchodzą w trakcie rodzenia się danego malca. To tylko my, kobitki, mamy taką bombę wodną w brzuchu i odchodzą nam wody nawet kilka godzin przed porodem.

Link to comment
Share on other sites

Efra zajęta bo ... ma już dwa piękne duże zdrowe CHŁOPAKI :multi: a ja mam dwa wnusie :multi:
Córcia sie spisuje, rodzi ksiązkowo :multi: ( ma to po mamie :razz:), sama zdejmuje worki, przegryza pepowinki, a teraz matkuje pełna gębą :multi:

... teraz czekamy na dziewczynki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']efra trzymamy bardzo mocno kciukasy ale to bardzo mocno

mlody/a stwierdzil/a ze wraca bo swiat jest za szary i okrutny?:p

ilka nie kus...a to ta mala nie ma domku jeszcze?po takie to chyba kolejka stoi... :loveu:ale jestem porypana....hehe

kiedys kiedys kiedys...poki co bf-y spia pietrowo na dogach a dogi na biednym norbim wiec grzywka musialaby spac hmmm o wiem lampem mam wolna mam lampe wolna! przepraszam... glupawki dostaje...[/quote]

na sukę łysą chętni sa zawsze hihihi z tym problemu nie ma;)

Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczyny za wsparcie :calus:

Jak do was pisałam, że rodzimy to Efra sama urodziła pierwszego chłopaka (17:03), drugi chłopak bardzo szybko i bez komplikacji (17:35)
No a później się zaczęło :shake: Po 3 godzinach podałam 1 cm oxytocyny ale mimo tego skurcze były bardzo słabe a sunia wykończona.
Po 6 godzinach od drugiego chłopaka zabrałam małe i mamusię, no i szybko do weta.
USG potwierdziło, że małe jeszcze są ale nie byliśmy pewni czy żywe :shake:
Kroplówka z glukozy, wapń oraz oxytocyna i stymulacja macicy.
W końcu Efra u weta urodziła śliczną żywą czarno-białą dziewczynkę :loveu:
To było około północy. Małą nakarmiliśmy, ogrzaliśmy i przed godziną 1 zebrałam się z całą ferajną do domu.
W drodze do domu (a mieszkam raptem 5 minut od lecznicy) Efra urodziła mi w samochodzie przecudną srebrno-białą dziewczynkę :loveu: (to była godzina 01:08)
O 01:50 na świat przyszła kolejna dziewczynka srebrno-biała :p

Wszystkie żywe i zdrowe :loveu:

O 03:30 podałam kolejną dawkę kroplówki z glukozą no i dalej rodzimy bo powinno być jeszcze jedno dziecie. Daleką drogę ma do przebycia bo na USG widać było, że aż pod wątrobą się cwaniak schował.

Także my dalej rodzimy :roll: O 6-tej jedziemy znowu do weta na USG.

Jak tylko to wszystko się zakończy to wrzucę fotki naszych dzielnych maluszków i jeszcze dzielniejszej mamuśki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...