Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

Ajrisz, Magat GRATULACJE!!! :multi::multi: A gdzie zdjęcia?? Chyba o nas nie zapomniałyście?? :lol:

Justyna a co u Was?? Jest Was juz więcej?

U nas nadal nic. Dzis juz 63 dzien (lub biorąc pod uwagę kolejne krycia- 61 lub 59). Temperatura 36.6 ... w sumie najniższa do tej pory ale to jednak chyba jeszcze nie to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delay']GRATULACJE dla najnowszych psich mam :loveu:
U nas temp.37,1 tak niskiej jeszcze nie było...dzień 62, zobaczymy...maluchy robią przegrupowanie w brzuchu, suka szykuje się do batalii, no ciekawe czy już dziś w nocy... :p[/quote]


:lol:pewnie tak


Dziekujemy , noc na długo pozostanie w mojej pamięci. :diabloti:

zdjecia za chwile , :oops:, przy tak duzej suce musze sie przyglądać cały czas aby żadnego nie przygniotła, tylo na chwile jak sąobzarte wkładam do pudełka i mam pare minut dla siebie, z suka też wiadomo na sił na dwór . najmniejszy dopiero sie rozkreca z jedzeniem więc cały zas go przystawiam i juz jest lepiej, za to "baby first" ta odratowana rozpycha sie łokciami jak moze , daje rade nawet temu 630gr , jeszcze wizyta wet czy z suka wszystko w porządku i nic nie zostało, sprawniejsz intelektualnie bedę jutro. Poza tym przebyanie stale w pokoju w tem 25 st nieżle zamula


Jeszcze raz dzieki i spokojniejszych noce nastepcom;);););)

Link to comment
Share on other sites

niki_ill, Twoja ciężarówka to nawet w ciąży trzyma fason i stoi jak na wystawie :loveu: ale ma już cycuszki!!

A u nas może nareszcie się coś zacznie dziać. Pierwszy raz od tygodnia temperatura w ciągu dnia spadła :multi:
8.00 - 36.6
9.00 - 36.6
10.00 - 37.2
11.00 - 37.2
12.00- 36.5 [IMG]http://kkrzysiu.win.pl/e-sznaucery/forum/images/smiles/wykrzyknik.gif[/IMG] !

Ale Kiwi ma gdzieś rodzenie... na spacerze pogonila gołębie, zjadła przed chwilą miskę karmy, teraz szczeka na balkonie na wszystko co się rusza... nawet nie myśli łapką skrobnąć żeby chociaż zachować pozory budowanie gniazda :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla nowonarodzonych i mam i opiekunów.
Tak sobie czytam codziennie ten temat i z jednej strony nie mogę się juz doczekać, a z drugiej chyba na zawał zejdę jak juz się zacznie.
narazie mamy jeszcze ok 2,5 tyg czekania. Zrobilismy Oxi kojec i o dziwo od razu pierwszej nocy zaakceptowała go na legowisko. Zrobiła sie juz przycięzka w porównaniu do tego jaka zawsze była, moja mistrzunia agilitowa. Chyba bardziej ze mnie zawodnik niz hodowca, bo jakoś z żalem na to patrzę, a to przecież natura. Oj, chyba by mi się psychiatra przydał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magat']....no to jest :loveu::loveu::loveu::loveu:, nerwy straszne, gdyby nie akcja nasego wet. skończyłoby się cesarką istrata jednego pieska , jak dla pierworódki 630gr, to troche dużo no i się zaparło, , po godzinie kolejny, po czterech znowu dwa w krótkich odstępach, teraz nareście odpoczynek ...czy coś bedzie jeszcze zobaczymy rano i oczywiście poprosimy o sprawdzenie.[/quote]
Uffff, następna Mamuśka się wysypała,:lol: BRAWO!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Po mojej suce kompletnie nie widać ciąży, trza by ją położyć i pomacać, żeby cokolwiek wyczuć. Nikt by mi na oko nie uwierzył że to już 62 dzień :lol:
A temperatura wzrasta, już 37,4 nie wiem już czy to będzie dziś na pewno...no chyba że spadek był w nocy, a ja go przegapiłam...i wyłapałam poranny 37,1, jak temperatura zaczynała już wzrastać...no zobaczymy. Suka ma czas;)
Opuchła trochę, ale nie widziałam żeby jakieś szczególne gluty z niej leciały...hmmm, albo mnie robi w konia albo będzie rodziła z nienacka, jak jej babcia, suka na którą jest zinbreedowana.

Link to comment
Share on other sites

A moja biedna Beczulka jest teraz na cesarce:-(Rano zacęło się ...ale maluszek szedl tyłem(stwierdzone na usg)w chwili gdy miałą wykonyweane badanie klusek jeszcze żyl,Mam nadzieję,ze wszystko się dobrze skończy,Nie moglam jej pomoc i lekarz tez bo maluszek sie cofal:-(trzymajcie kciuki proszę,Jak wrócę to napiszę

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla malucha, że wytrzymał na tym padole łez, niech mu się wiedzie i pewnie tak będzie, bo jak się ciężko zaczyna to potem zwykle z górki :lol:

A to moja ciężarówka pyrkowa

[IMG]http://www.owczarekpirenejski.datum.pl/photo4forum/2009.01.18-oxi_ciezarna.jpg[/IMG]



A tu w zaakceptowanym od razu kojcu
[IMG]http://www.owczarekpirenejski.datum.pl/photo4forum/2009.01.18-oxi_w_boksie.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna&Bony']Dziękuję,,,Beczulka jest w domku,Mamy nasza wymarzoną Lady of de nights :multi::multi::multi:Jesteśmy przeszczęśliwi.Beczulka już sie wybudza.Potem napiszę pedze do moich szcześć,Dziekuję za trzymanie kciukow[/quote]

Gratuluję!!!
Cesarka to nie takie wielkie zło, jak go malują:cool3:

Czyli ile Was przybyło?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna&Bony']Dziękuję,,,Beczulka jest w domku,Mamy nasza wymarzoną Lady of de nights :multi::multi::multi:Jesteśmy przeszczęśliwi.Beczulka już sie wybudza.Potem napiszę pedze do moich szcześć,Dziekuję za trzymanie kciukow[/quote]

Wszystkiego dobrego na trudnej drodze rodzicielstwa
najpierw taaaaaaaki stres ,
potwm taaaaaaaaaaaka radość:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

UFFFF
Super, że wszystkie porody dobrze się skończyły:multi:
Buziaki dla wszystkich mamusiek i oczywiście gratulacje dla babć:multi::multi:

Ja chyba nie powinnam czytać tego wątku...... mam coraz większego pietra - a godzina 0 nieubłaganie się zbliża:roll:

[IMG]http://img297.imageshack.us/img297/5245/brzuchjessiaf6.jpg[/IMG]

teraz już tak śpimy - bo w kłębuszek nie możemy się zwinąć - brzusio przeszkadza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...