Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='Ajrisz']Super!!! :multi:Czekamy na wiecej!

Ja mam pytanie jeszcze odnosnie jedzenia. Przyjelo sie, ze suka na jakis czas przed porodem odmawia posilku, czy dotyczy to wszystkich suczek ?
Moja znana jest z tego, ze chec na jedzenie ma ZAWSZE, i w tej chwili, mimo ze do porodu zapewne zostaly juz tylko godziny, nadal chce jesc. Z mniejszym zainteresowaniem co prawda, ale zawsze.[/quote]

Viki odpoczywa przed kolejnym wysiłekeim,maluchy ssa cyca...
A co do tego nie jedzenia to Vika jadła dziś najperw śniadanko,potem w południe obiad..i 2 godz po jedzeniu..zaczeła rodzić!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Ale się tu działo - nie było mnie chwilkę i.... tyle wiadomości:multi:

Trzymam kciuki za Viki - niech nam mamuśka szybko urodzi śliczne maleństwa:loveu:

Wieeeelllllllllkieeeeeee całuski dla Twojego maluszka Panienko:loveu:
Śliczny jest ten Twój klusek:loveu: A te różowe poduszeczki..... tylko schrupać hihiiii

A błękitki..... miodzio:loveu:

Nie wspomnę już o yoreczku.... ale ten czas leci.... jeszcze niedawno ślepiutki a teraz jak odważnie w obiektyw patrzy:loveu:

Buziaki dla wszystkich oczekujących mamusiek i oczywiście dla przyszłych babć.

My dziś 47 dzień mamy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light'][B]Dzieci jest 8:[/B] 4 przystojnych mężczyzn, i 4 urodziwe dziewczyny :)
[URL]http://img57.imageshack.us/img57/8917/paprikagk8.jpg[/URL]

Patrze na nie, i wierzyć mi sie nie chce, ze w ciągu najbliższych 12 miesięcy powiększą swoje rozmiary o jakieś 100 % procent :loveu:


ps. A tak poza tym to najpiękniejsze błękitne szczeniaki jakie widziałam :evil_lol:[/quote]
Piękne cudeńka:multi:
Nasz poród był ciężki. Suka skończyła cc w lecznicy. Tam też wyszło dlaczego. Umarł jeden płód który w trakcie porodu był mijany przez pozostałe od szóstego chłopca:-(. Szósty przeżył dzięki reanimacji, za nim już żaden nie przeżył.Urodziły się 3 martwe, a przyczyna wydobyta w lecznicy była podobno już 3 krotnie większa od normalnych.
Oto nasze błękitne cudka:
[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2125/11287335lc6.jpg[/IMG]



[URL]http://img525.imageshack.us/img525/9452/mastino3nk7.jpg[/URL]
[URL]http://img243.imageshack.us/img243/1861/mastino6ov6.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Panienko jaki on cudddnyyy, a to zdjęcie mnie powaliło!:loveu::loveu::loveu::mdleje::mdleje:

[URL]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/IMG54_800_x_600_640_x_480.jpg[/URL]

I jaką ma słodką plamkę czarną na bródce:loveu:

I że mamusia młodego tak Nufce pozwala po sobie pełzać, a on już jak połowa Nufki, ale duży:-o:razz::loveu:[/quote]

Mnie powaliło dokładnie to samo zdjęcie.
I stwierdzam, że Halszka ma stoicki spokój, bo moja Cera (mamuśka) gdy tylko Afra (przyszywana babcia) zbliżyła sie do kojca to juz darła mordę, a jak Afra wsadziła głowę, żeby sprawdzic co tam jest - natychmaist obrywała. Nie wyobrażam sobie, żeby Cercia pozwoliła Afrze powąchać małe (przynajmniej na początku, bo teraz to już luzik ;) ), a co dopiero tak po sobie łazić :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No to juz możemy powiedziec..że są...3 chłopaków(jeden bi-kololek i dwóch tri-kolorków..slicznie umaszczeni) i jedna biało-czarna sukia(taka z plama na głowie i pupci-jak mi się marzyła!).Fotki powklejam jak troszke ochłoniemy,teraz jeszcze wizyta kontrolna weta i po wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

uwielbiam ten temat nie dość, że można pooglądać takie cudeńka ([B] nie no mastino mnie POWALIŁY !!![/B] )
to jeszcze na przykładach z życia wziętych ( i tych szczęśliwie zakończonych i tych nie... ) dużo można się dowiedzieć...

tylko tyle piszecie, że po nocy kilka stron do czytania :)

Link to comment
Share on other sites

nenemuscha :multi::multi: ogromne gratulacje! Z niecierpliwością czekamy na fotki!!!

Mastino :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: też takie pomarszczone :)

A u nas rano temp 36.8, w poludnie 37.2 .... pojawiło się też mleko!!!
Kiwi zwariowala i od 20 minut leży brzuchem do góry i warczy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magat'];);) Czyli czysto teoretycznie to my pierwsi w kolejce ( u nas też był kawałek drogi jakieś 1300km), strasznie sie boje,zeby nic nie zaczęło dziać sie za wcześnie.[/quote]

U nas 3000 km...droga w jedną stronę 2 doby z noclegiem...byłam nawet nieco zdziwiona że się udało doktorowi tak dobrze "utrafić" z pomiarami.
No ja też miałam strachy, bo suka żwawa i nie ograniczałam jej ruchu za bardzo (sportowa jest i bałam się za dużego szoku i...tycia :lol: )
Ale mamy 57 dzień dzisiaj, temperatura nie spada, więc chyba jeszcze trochę.
No a jakby się liski już miały rodzić, to już by przeżyły;)

Link to comment
Share on other sites

:lol:Niebieściaki z drugiej paki też są śliczniaste :loveu::loveu::loveu:
[quote name='Irviers']

A u nas rano temp 36.8, w poludnie 37.2 .... pojawiło się też mleko!!!
Kiwi zwariowala i od 20 minut leży brzuchem do góry i warczy :lol:[/quote]

W weekend będziesz babcią :multi::lol:

Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie:lol:!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']:lol:Niebieściaki z drugiej paki też są śliczniaste :loveu::loveu::loveu:


W weekend będziesz babcią :multi::lol:

Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie:lol:![/quote]

....)ale sie porobiło, prawie można obstawiać, która dłuzej ponosi? i kto bedzie miał jeszcze wolny weekend :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']:lol:Niebieściaki z drugiej paki też są śliczniaste :loveu::loveu::loveu:


W weekend będziesz babcią :multi::lol:

Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie:lol:![/quote]

no proszę i wiadomo, kto, gdzie i kiedy? :lol:

dobrze mieć taką wróżkę w "rodzinie" ;) hihi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...