Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='mrowa23']ciiiiii zaczynamy kopac poslanko :cool3: i ciezko oddychamy no i pokladamy sie i potem kopieomy znowu.... normalnie zaraz ja urodze :diabloti:[/quote]
No to ja życzę owocnego kopania, oddychania no i tradycyjnego raczej porodu (tzn. żeby jednak sunia urodziła a nie akuszerka). :cool3: Trzymamy kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']No chyba coś jest na rzeczy skoro mrówa milczy :cool3:[/quote]

dyszymy i kopiemy jeszcze więcej,reszta stada dostała wymeldoanie do drugiego pokoju a my czekmy z podkładami,dry bed'em i mnóstwem prześcieradeł :razz:

czeka nas ciężka noc i jak sie zacznie to na bieżąco będą wieści :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

uffffffffffff w końcu udało mi się przebrnąć przez ten temat:multi:

Gratuluję wszytstkim mamuśkom slicznych szczeniorków:loveu:

Karolka - wklej zdjęcia!!!! Twoje poprzednie maluszki "odbiły" mi się na psyhice - dzieciaki jak je zobaczyły..... to był pisk.... i... "mama kup takiego pieska!!!!":evil_lol:

Mrowa - mam nadzieję że już jest po... i teraz podziwiasz maleństwa Twojej suni:loveu:

Buziaki dla wszystkich babć, mamusiek i szczeniaczków:loveu::lol:

Link to comment
Share on other sites

nie myślałam, ze przyjdzie mi pojawić sie w tym dziale ale.............

no właśnie ale... tydzien temu trafila do mnie sunia na DT, jej brzuchol był dziwny więc do wet na badania- nic nie wykazały. Wczoraj myślałam, że dostała cieczke- lekko krwawiła. Jakąs godzine temu chcąc zrzucic ja z mojego jasnego fotela odkryłam ze w pipce jest cos okrągłego i rożowego- większego od piłeczki pimpongowej (tzn to widac jak się lekko wargi rozchyli), cały srom jest duży i twardy (wczoraj był rozpulchniony ale miękki). Sunia spokojnie leży na swoim posłaniu. dzwoniłam do wet kazał mi odczekac godzine, jak nic nie wyjdzie to jechać (teraz jej nie ruszać by nie wstrzymała ze stresu akcji porodowej). Ja umieram ze strachu i zdenerwowania. Bardzo prosze o wszelkie rady- moze ktos jeszcze nie śpi...acha sunia to buldożek francuski

Link to comment
Share on other sites

ja mam własnie problem, że poród widziałam jak byłam 8 latka.... ale innego rozwiązania niż poród nie znajduję- to jest twarde, cały srom jest twardy- wczoraj tak nie było. Widzę to przy rozchylaniu lekko warg, sunia jest bardzo spokojna- leży nie widać by parła (oglądałam jak to wygląda na youtube ;/), widze to od jakis 40minut

i dla ludzi nie przejmujacych sie mojaj glupota, to wyglada tak [URL]http://upload.miau.pl/3/149099.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

jesli to zatrzymana akcja porodowa to aby ja pobudzic i wzmocnic sunie mozna zaparzyc 2 lyzeczki kawy,z mala iloscia wody i poslodzic miodem,i powoli podawac do pyszczka,hm jesli to szczenek sie zatrzymal to ja akurat umiem delikatnie go wyjac,jesli przyjechal by wet ,to moze podalby kroplowke, albo sam by wyjal malca

Link to comment
Share on other sites

[B]agata-air[/B], to na zdjęciu wygląda mi na pęcherz płodowy, ale nie ten, w którym jest szczeniaczek, tylko ten główny z wszystkimi szczeniakami. U mojej jednej suczki tak właśnie wychodził pęcherz, a nawet przez pół godziny wisiał (wielkości piłki do tenisa) pod sromem. Dopiero jak pękł to za dwie godziny urodził się pierwszy szczeniak. Mam nadzieję, że tak też było u ciebie i teraz już niańczysz szczeniaki.:lol:

[B]karolka [/B]- i co? przeszła suczce czy masz kolejnego malucha? Czasami ten ostatni zanim zejdzie z rogu macicy potrzebuje trochę więcej czasu...;)

[B]mrowa23[/B] - trzymam kciuki...:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

cale szczęście, ze zdecydowałam sie jechać do wet.
U nas to nie poród tylko wypadniecie macicy- nie wiadomo czym spowodowane. Wet w pierwszej chwili tez nie wiedział czy to bardzo gruby pęcherzyk czy macica, ale RTG i USG rozwiało nasze wątpliwości. Wczoraj co prawda wprowadziliśmy macice na miejsce, ale znow wypadła i o 9 po jedziemy na sterylke. dziękuje bardzo za rady i gratuluje waszych maleństw :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...