Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

U nas po kryciu ^^'
11sty dzień cieczki (wtorek) pierwsze krycie wieczorem
[IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8031/krycie01fa7.jpg[/IMG]

12sty dzień cieczki (środa) drugie krycie z samego rana
[IMG]http://img159.imageshack.us/img159/4537/krycie02be2.jpg[/IMG]

no i ostatnie krycie dziś o 22, pozostaje nam czekać na efekty :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Trzymam za mamcię i maluszki kciuki aby wszystko dobrze poszło
widziałam rodziców na zdjęciach -będą piękne boksie[/QUOTE]

Dziekujemy, my wciaz w pogotowiu, Nery temperatura spadla dzis do 37, po czym wzrosla iii....suk poszla spac :roll:

Takze wciaz czekamy

[QUOTE]oto jeden klusek w brzusiu Angie. Nie wiem ile ich bedzie bo wetka strasznie uparta nie chciala chociaz przypuszczalnej liczby podac czym mnie okropnie wkurzyla...[/QUOTE]

Po USG ciezko policzyc, moi weci tez nie powiedzieli, ale mowili, ze ciaza ladna i dosc liczna. Tak naprawde cholera to wie:razz:

Trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Matko jak one spokojnie stoją ! Tybety to trzeba trzymać i to mocno bo suki drą sie wnieboglosy i wyrywają .[/quote]

z naszymi całe szczęście problemów nie ma, tylko ten moment skurczu sunia przeżywa bardziej i czasem popiskuje, chce się wyrwać, ale potem to stoją i 40 minut spokojnie ;]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Temperatura przed samym porodem wzrasta chyba prawda ? moje suki najpierw mialy spadek do 37 a potem roslo do 38,5 i zaczynał sie poród . Życze mimo to spokojnej nock[/QUOTE]

Tak powinna urosnac nagle do 38,5. Teraz zmierzona 37,5, NEra uklada legowisko i jest spokojna, głownie spi. Spacery ogranicza do minimum, samo zalatwienie sie i wraca do domu:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...