Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

Bo wujek Anubisek to już nobliwy starszy pan i on na upierdliwych młodzianów zawsze warczeniem reaguje. No a jak już zęby pokaże to sygnal, że wiać trzeba choć prawda jest taka, że wujek Anubis nigdy by im krzywdy nie zrobił.
niestety albo stety szczeniaki nie boją się niczego i nikogo co jak było ich 9 na przeglądzie miotu zrobiło na przeglądających i wszystkich zgromadzonych piorunujące wrażenie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ze strasznym opoznieniem, za ktore bardzo :oops:przepraszam donosze...
w Andrzejki urodzily sie PBGV czyli Petit Basset Gfriffon Vendeen.
SZczeniaczkow jest 5, 3 chlopcow i 2 dziewczynki. Wszystkie tricolor.
Malce sa baaaardzo zywotne, a mama Jessika ma sie swietnie i juz nawet opuszcza :mad: kojec.

Zdjecia z wczoraj postaram sie wkleic jesli tylko moj net bedzie laskaw:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11']Mizianka dla Felki , ciotka Savannah na pewno dobrze ja przypilnuje :p[/quote]

[quote name='jolka11']oooo,to ci dopiero ciotka podróżniczek :lol:
Ale przywiezie co nieco i przytuli maluchy :lol:
Ona wie co dobre :evil_lol:[/quote]
No ciotka lubi podróżować, oj lubi :loveu: Po to też ciotka poszła na taki kierunek studiów jaki poszła - Turystykę i Rekreację :evil_lol:;)

[quote name='jolka11']Na pewno !!:loveu::loveu:
Ja już też czynię przygotowania na przyjęcie maluszków.My tak za 10 dni . To może Lidzia i moje przyjedzie przytulić :evil_lol:[/quote]
Hihi, czyli rozumiem, że zaproszenie do Was cały czas aktualne?:cool3: Tak sobie coś tam planowałam.. jeszcze tylko dowiem się kiedy mam w sesji ten 1 egzamin i wpadam od razu po do Was :loveu: Ale to dogadamy się na maila jakoś....;) Jeszcze obiecałam, że do Warszawy pojadę Asiaczki miziać, jak będą starsze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']
Hihi, czyli rozumiem, że zaproszenie do Was cały czas aktualne?:cool3: Tak sobie coś tam planowałam.. jeszcze tylko dowiem się kiedy mam w sesji ten 1 egzamin i wpadam od razu po do Was :loveu: Ale to dogadamy się na maila jakoś....;) Jeszcze obiecałam, że do Warszawy pojadę Asiaczki miziać, jak będą starsze :loveu:[/quote]

No to czekam cierpliwie :loveu:
A u nas jeszcze jeszcze nic ,ciągle czekamy :roll:
mam nadzieję ,że już niedługo przecież sobota tuż tuż :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Trzymam za słowo!:lol:
Pzdr.[/quote]
Trzymaj, trzymaj ! Wiec widzimy sie w lutym :loveu:

[quote name='jolka11']No to czekam cierpliwie :loveu:
A u nas jeszcze jeszcze nic ,ciągle czekamy :roll:
mam nadzieję ,że już niedługo przecież sobota tuż tuż :lol:[/quote]
No to juz dla mnie nie ma zmiłuj i sie na pewno zjawie :loveu::multi:
Czekam na wiesci co do maluszkow !!!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jest cała masa suk, które po cesarce rodzą kolejne mioty siłami natury. Fakt, że w pewnych rasach sporo suk rodzi przez cesarki i to w zasadzie jest już powoli norma.
Dużo zależy od tego jaka była przesłanka do wykonania cesarki u suki i np. czy w liniach również były suki, które wymagały cesarki bo inaczej nie mogły normalnie rodzić.
Jak cesarka spowodowana była złym ułożeniem jednego płodu, przez co reszta nie mogła się wydostać to raczej nie należy zakładać, że suka nigdy nie urodzi siłami natury.


[quote]Bo Mamuski sa zajęte odchowywaniem szkrabów, a my - ich obserwacją...;-)
Pzdr[/quote]

Oj to prawda a już przy takich podrostkach jak u mnie to prawie na nic nie ma czasu:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja gdzieś-kiedys czytałam, że sunia 3 razy pod rzad miała cesarkę... ale nie kojarzę, gdzie...:shake:
Pzdr.[/quote]
Oj są i tacy desperaci, choć dla mnie to "pseudohodowca" już. Moja wetka mówiła, że czasami przyczyną cesarki jest tzw. atonia macicy tzn. przy porodzie okazuje się, że macica w ogóle nie ma żadnych skurczy.
Poza tym 3 cesarka to już macica szyta ileś razy i moim zdaniem znęcanie się nad zwierzęciem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Od Ewy wiem, ze u jolki11 urodziło sie 6 slicznotek i 1 pieknis :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:[/quote]

Potwierdzam :lol: nasza gromadka powiększyła się o 7 sztuk :loveu:
Tym razem nie ma czarnych krecików lecz szare myszki :p
Mamuśka czuje sie dobrze i bardzo troskliwie opiekuje się swoimi pociechami .Czasami podejrzliwie zerka ,jak chcę uchwycić maluszki w kadrze :lol:
pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...