Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='Alojzyna']W jakim wieku szczepisz szczenięta skoro udaje ci się zaszczepić je aż dwa razy przed wydaniem?[/quote]
Ostatni miot szczepiłam w 6 i potem w 8 tygodniu.
Jeżeli chodzi o szczepienia, to zawsze trzeba uzgadniać to w wetami. Są różne szczepionki i różnie się je stosuje. Ja przyjęłam takie rozwiązanie: 6 i 8 tydzień.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To ostatnia wspólna niedziela...:placz:

[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/2249/0021077ck.jpg[/IMG]

[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1470/0021089pm.jpg[/IMG]

[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/282/0021118da.jpg[/IMG]

[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/7269/0021262yt.jpg[/IMG]

[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6721/0021226wd.jpg[/IMG]

[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/3363/0021256sz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...

:lol: [quote name='Asiaczek'][B]Sandrunia[/B] - to znaczy kiedy urodziła? Chodzi mi o datę... To są jakieś nowe szczeniaczki? Troszkę się pogubiłam...:oops:
Pzdr.[/quote]:lol: Witam serdecznie, dzisiaj mija 62 dzień ciąży u mojej suczki hawańczyka , są to jaj drugie dzieci pierwsze urodziła w 57 dniu 5 szczeniaczków ,bez problemu, mam nadzieje że teraz też tak będzie, narazie nic nie wskazuje na zbliżający się poród.Jutro jedziemy do weta, no a może w nocy?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A u mojej Felki mija już 66 dzień i nic. A ja jutro muszę iść do pracy...
Pzdr.[/quote]

No to faktycznie już długo. Chociaż słyszałam już o porodzie w 68 dniu...

A mierzyłaś temperaturę? Moja wetka mówi, że to najpewniejszy sposób określenia zbliżającego się porodu.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=3]Witam serdecznie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Moja suczka jest w ciąży!!!to pierwsza sunia w moim życiu.Doświadczenie w hodowli psów i we wszelkich zagadnieniach związanych z rozrodem szczeniąt zdobywam krok po kroku z różnych zródeł.Pytam znajomych,przeglądam strony w internecie i oczywiście czytam forum,którego będę teraz częstym bywalcem.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Wiele ważnych informacji już poznałam dzięki dogomanii.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=3]Wczoraj Tequilka miała badanie USG i... HURA!!!!:multi: :multi: :multi: są szczeniaczki.Jestem bardzo szczęśliwa,bo szanse były niewielkie na sukces po kryciu,o którym pisałam na naszej stronie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Nie wiemy ile jest szczeniąt,napewno dwa lub trzy.Powtórzymy badanie za dwa tygodnie.Spodziewamy się narodzin szczeniaczków ok.06 lutego.Tequilka czuje się bardzo dobrze,mam mnóstwo energii i dobry chumor ;-) [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Moje marzenie o rozpoczęciu hodowli hiszpańskich psów dowodnych w Polsce ma wielką szansę na spełnienie.Nazwa naszej hodowli [COLOR=#ff0000][B]"CANIS MARINUS"[/B][COLOR=black]została zarejestrowana przez FCI w listopadzie 2006.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Teraz czekamy na szczenięta.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Serdecznie pozdrawiam [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Anna Rapp[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Ps.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][B]Brawo Ufano ZORRAZO!!! Jesteś dla nas podwójnym Zwycięzcą Świata!!! ;-)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

U mnie jeszcze nic..., ale Felusia pokopała "porodówkę", powoli zaczyna wyglądać jak "hinduska krowa" , tzn. chudy grzbiet i cała masa szczeniorków "na dole"...

[B]Ania [/B]- a jaki jest adres Twojej Galerii? Chetnie tam zajrzę, bo rasa dosyć mało znana...
Byłam na stronie www, a co z Galeria?
Czy to będzie I miot tej rasy w PL?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']U mnie jeszcze nic..., ale Felusia pokopała "porodówkę", powoli zaczyna wyglądać jak "hinduska krowa" , tzn. chudy grzbiet i cała masa szczeniorków "na dole"...

[B]Ania [/B]- a jaki jest adres Twojej Galerii? Chetnie tam zajrzę, bo rasa dosyć mało znana...
Byłam na stronie www, a co z Galeria?
Czy to będzie I miot tej rasy w PL?
Pzdr.[/quote]

Witam,
Jak wejdziesz na stronę to trzeba kliknąć na główne zdjęcie i tam otworzą się wszystkie temty z galerią włącznie.
Tak, to będzie pierwszy miot w Polsce.Tequilka jest pierwszą i do dzis jedyną suczką w Pl.Jeśli mogę prosić o dobre rady dotyczące pierwszego porodu,suczki w ciąży,jak postępować najlepiej dla niej i szczeniąt to będę bardzo wdzięczna.
Ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Anna Rapp gratuluje!Super ze hiszpanskie dowodne beda w koncu w Polsce :loveu:
Asiaczku !Trzymam mocno kciuki za "hinduską krowe" ;)
Zeby bylo szybko ,zdrowo i spokojnie :loveu:[/quote]A moja hawanka dzisiaj urodziła w 65 dniu ciąży, 5 ślicznych dużych szczeniaków:lol: jestem z niej dumna bo sobie sama poradziła,życze wszystkim którzy oczekują szczeniaczków aby :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Anna Rapp[/B] - masz ode mnie PW.

[B]Bursztynki [/B]- gratuluję!!!
Wiem, co czujesz, bo ja też mam maluszki, urodzone dzisiaj (11.01.2007 r.).
Trzymajcie sie Bursztynki!!!:lol:
Pzdr.[/quote]

[COLOR=black][B]Asiaczku [/B][/COLOR]- Moje gratulacje!!!:multi: jak poród? jak suczka się czuje?

ps.
co to znaczy PW?

i dla Bursztynki gratulacje!!! zdrówka życzymy.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...