Jump to content
Dogomania

reproduktor z USA


wiska

Recommended Posts

zapytam tak: z czym to sie je? :lol::lol:

Otoz zastanawiam sie nad kryciem za jakis czas psem z USA,tylko (no wlasnie),jak to sie robi? Czy ja jade z suka do Ameryki czy oni przesylaja mi zamrozona(azot) sperme samolotem, a potem sztuczna inseminacja? I jakie sa mniej-wiecej koszty? No i przede wszystkim-jak sie do tego ma prawo ZKwP?
Mile widziane wypowiedzi osob, ktore moze juz tam kryly. :)
pzdr
Zosia

Link to comment
Share on other sites

Wiska napisz do Appalachian (AM). Jakieś 2 lata temu chyba "kryła psem" z USA i było to mrożone nasienie i inseminacja. Moim zdaniem podróż z suką do stanów na konkretny termin i to na krótki czas jest bez sensu. Kosztowałoby Cię to chyba fortunę i ile stresu dla suni- jeszcze by ovu zabłokowała, czy cuś :roll:

edit: a Twoja sucz to Schipperke? Mają w USA tej rasie cuś fajniejszego niż w Europie?

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzieki-napisze do niej :)
Tak,moja sunia to schipperke i w USA sa nieporownywalnie lepsze psy niz w Europie,chociaz w Polsce tez mamy jednego super psa. Ale tak sie zastanawiam bo te z USA sa jak marzenie normalnie :D
np [url=http://www.shalako.com/ch_shalakos_just_jerry.htm]Ch. Shalako's Just Jerry[/url] :) :)

Link to comment
Share on other sites

Niom, to wydaje mi się, że teraz pozostaje Ci tylko poszukać kontaktu z hodowcą tego piesa (jeśli rodowody do siebie pasują) i zacząć negocjować warunki :evil_lol: Wiadomo, różnie to bywa. A może któryś z tych piesów będzie za jakiś czas wypożyczony do Europy? To też jest jakieś wyjście ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...