Jump to content
Dogomania

MWPR Kielce - 15.11.2009


panienkabubu

Recommended Posts

No to już można przedstawić kto będzie :-)

Zaczynamy o 10:00 na ringu numer ... (plan sędziowania mi nie działa)
Do zobaczenia :-)



Boston Terrier, pies, szczeniąt - OZZY Face to Face Tarkowski Adam - Lublin
Boston Terrier, pies, młodzieży - SWEET IVO Sylena FCI Andrzejewska Jadwiga - Warszawa
Boston Terrier, pies, młodzieży - Bright & Brindle's DARK SECRET Oleś Izabela - Koszalin
Boston Terrier, pies, młodzieży - CHESSWYN BLESSED ASSURANCE Dederko Agata Linda Uweh- Mysłowice
Boston Terrier, pies, pośrednia - ASTON Bahorok Miłkowski Włodzimierz - Lublin
Boston Terrier, pies, pośrednia - VICO Cheri pod Mendou Syrinkova Blanka - Petrvald
Boston Terrier, pies, otwarta - BEST Ho-Dra Fojtikova Ester - Orlova
Boston Terrier, pies, otwarta - KLEKS WSPOMNIENIE DARMY FCI Woźny Radosław - Jastrzębie Zdrój
Boston Terrier, pies, otwarta - NORLIGHT'S JET TO GRANDFRESNOY Guzowska Agata - Serock
Boston Terrier, suka, szczeniąt - IRIS IGRASZKA Rojber Trojanowska Anna - Świętochłowice
Boston Terrier, suka, szczeniąt - ONLY Face to Face Tram Gabriela - Kraków
Boston Terrier, suka, młodzieży - DEILA Emi Stars Guzowska Agata - Serock
Boston Terrier, suka, pośrednia - BETTI Z PAŁACU KLEOPATRY FCI Obara Anna - Otwock
Boston Terrier, suka, pośrednia - NOVINKA Rojber FCI Mirowska Katarzyna - Sosnowiec
Boston Terrier, suka, pośrednia - AXANA Z OStrova Baber Suwała Wojciech - Radom
Boston Terrier, suka, otwarta - KARMI Wspomnienie Darmy FCI Stefańska Magdalena - Zielonki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']

W przypadku problemów z nerwami służę pomocą w wystawieniu :-)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję, mam nadzieję, ze dam radę sama :lol:.
Po prezentacji liczę na krytyczne uwagi i komentarze -po to, żebym następnym razem mogła Dina wystawić lepiej. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jesteśmy już po :-)

ty_kwa bardzo miło było spotkać i poznać osobiście :-)) Świetnie się prezentowaliście !! :-)) Gratulacje.


Podaję wyniki i spadam spać, dopiero wróciłam do domu, mgły koszmarne...


pies, szczeniąt - OZZY Face to Face - oc. wyb. obiec., 1 lok, Best Puppy

pies, młodzieży - SWEET IVO Sylena FCI - nieobecny
pies, młodzieży - Bright & Brindle's DARK SECRET - oc. bardzo dobra, lok. 2
pies, młodzieży - CHESSWYN BLESSED ASSURANCE - oc. doskonała, Zw. Mł., BOB Junior, ukończony Mł. Ch. Pl.

pies, pośrednia - ASTON Bahorok - oc. doskonała, CWC, r.CACIB
pies, pośrednia - VICO Cheri pod Mendou - nieobecny

pies, otwarta - BEST Ho-Dra - nieobecny
pies, otwarta - KLEKS WSPOMNIENIE DARMY FCI - oc. doskonała, lok. 2
pies, otwarta - NORLIGHT'S JET TO GRANDFRESNOY - oc. doskonała, CWC, CACIB, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie

suka, szczeniąt - IRIS IGRASZKA Rojber - oc. obiec., lok. 1
suka, szczeniąt - ONLY Face to Face - oc. obiec., lok. 2

suka, młodzieży - DEILA Emi Stars - oc. bardzo dobra, lok. 1

suka, pośrednia - BETTI Z PAŁACU KLEOPATRY FCI - oc. doskonała, lok. 2
suka, pośrednia - NOVINKA Rojber FCI - oc. doskonała, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, [B]Zw. Rasy[/B]
suka, pośrednia - AXANA Z OStrova Baber - oc. bardzo dobra, lok. 3

suka, otwarta - KARMI Wspomnienie Darmy FCI - oc. doskonała

Link to comment
Share on other sites

Noooooo :loveu: Ja sama jestem w szoku! Wprawdzie cycuszki jeszcze trochę widać, ale nie ma łysych placków (dobrze, że ładowałam w nią tyle witamin) i jest w dobrej kondycji fizycznej :loveu:

Kilka rewelacyjnych (!) fotek zrobionych przez właścicieli OZZiego :loveu:

[IMG]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/_DSC6403_640_x_480.jpg[/IMG]

[IMG]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/_DSC6408_640_x_480.jpg[/IMG]

I to kradzione z Radia Kielce
[IMG]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/image.jpg[/IMG]


Reszta wkrótce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ojsterek']Ale mieliście fajnie, że się spotkaliście :lol:
No i gratuluję sukcesów :multi:[/QUOTE]

Było super poznać Adama i Agatę i Ozziego :loveu:

[quote name='Joanna_B.']:klacz:Ogromne gratulacje dla całej ekipy:B-fly::B-fly::B-fly:. Trzymanie kciuków pomogło:biggrina::Cool!:.
Panienkobubu dziękujemy za szybkie wieści i czekamy na resztę foteczek (ty_kwa foteczki super:grins:)[/QUOTE]

Nie ma za co :loveu:

Ja też czekam na więcej foteczek, więc jak coś tylko będę mieć to się podzielę :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]:multi:Gratulacje dla dogomaniackej ekipy :multi:[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]zgarnęliście wszystko! super![/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]a Nowinka! ( qurcze ledwo co po szczeniakach, a już taka gwiazda :loveu:)[/COLOR][/I][/B][/QUOTE]

Nic dziwnego,że tak dobrze poszło, skoro tyle osób trzymało kciuki! ;)
dziękujemy! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']

ty_kwa bardzo miło było spotkać i poznać osobiście :-)) Świetnie się prezentowaliście !! :-)) Gratulacje.

[/QUOTE]

Dziękujemy! :loveu: Oczywiście największe gratulacje należą się Wam! :loveu:
My też bardzo cieszymy się, że poznaliśmy Ciebie i Nufkę. Mam nadzieję, że wiosną będzie okazja, żeby się znowu spotkać! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ty_kwa']Dziękujemy! :loveu: Oczywiście największe gratulacje należą się Wam! :loveu:
My też bardzo cieszymy się, że poznaliśmy Ciebie i Nufkę. Mam nadzieję, że wiosną będzie okazja, żeby się znowu spotkać! :loveu:[/QUOTE]

:loveu::loveu::loveu::loveu:
Dziękujemy
:loveu::loveu::loveu::loveu:

Oczywiście wiosną będzie okazja się spotkać - planujemy wystawowy rok ;)

Następnym razem musimy siąść na spokojnie i pogadać :-) Ale to już [B]PO[/B] ocenie, jak opadną emocje ;-)

Nie wiem czy to Ty, czy inna osoba powiedziała mi, że nawet ja odczuwam stres przed oceną, a wystawiam już 3,5 roku ;-) Jakoś tak.. Taka adrenalina, która przed oceną przeszkadza w normalnej rozmowie i 'funkcjonowaniu' ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']:loveu::loveu::loveu::loveu:
Dziękujemy
:loveu::loveu::loveu::loveu:

Oczywiście wiosną będzie okazja się spotkać - planujemy wystawowy rok ;)

Następnym razem musimy siąść na spokojnie i pogadać :-) Ale to już [B]PO[/B] ocenie, jak opadną emocje ;-)

Nie wiem czy to Ty, czy inna osoba powiedziała mi, że nawet ja odczuwam stres przed oceną, a wystawiam już 3,5 roku ;-) Jakoś tak.. Taka adrenalina, która przed oceną przeszkadza w normalnej rozmowie i 'funkcjonowaniu' ;-)[/QUOTE]

Ja mam to samo:evil_lol: już od 15 lat psy wystawiam, ale nawet jak nie mam konkurencji na ringu to mam stresa:p nie ma mowy o sniadaniu przed wystawą , nic bym nie przełknęła:evil_lol:
w sumie to nie wiem czym ja się tak stresuję, przecież to sama przyjemność:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...