Jump to content
Dogomania

Pół roku trzymali go w piwnicy!!!A teraz śpi na kanapie:) Marlej ma dom! :):)


gusia0106

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzę, że tekst już jest...
Marlej przynajmniej był widywany - nasza Becia przepadła jak kamień w wodę - po ogłoszeniach 10 dni po zaginięciu nie było ANI JEDNEGO telefonu :( My dawaliśmy też ogłoszenie w najbardziej poczytnej gazecie (nie pamiętam teraz tytułu) - kosztowało coś ok. stówki.
Bardzo chcę wierzyć, że przynajmniej jemu się uda i wróci do domu...

Link to comment
Share on other sites

Może Becia mieszka u kogoś szczęśliwie...
Słuchajcie, na razie ogłosiłam na łódzkie, ale chyba dobrze by było puścić na całą Polskę, nie?

Danusia napisała też tekst i tak poszło:

[COLOR=#000000]Marlej to pies w typie owczarka niemieckiego. Jest bardzo charakterystyczny - ma długie łapy, długą sierść i klapnięte jedno ucho. Zaginął rok temu w Łodzi. Ostatni raz widziany był latem zeszłego roku w okolicach Łodzi Widzew. Ktokolwiek widział, kojarzy takiego psa, prosimy o informacje. Każdy ślad jest ważny.

[/COLOR][COLOR=#000000]Marlej to pies- legenda. Pies, który udowodnił nam ludziom, jak ważna w życiu jest wola walki i siła przetrwania. W 2009 roku został zabrany ze schroniska w Swarzędzu. Był tam trzymany w piwnicy. Wytrwał w ciemnościach pół roku. Zdziczały, wynędzniały, chory, skazany na śmierć w męczarniach, wytrwał. Jego resocjalizacja i leczenie trwało ponad rok, krok po kroku Marlej stawał się psem, towarzyszem i przyjacielem człowieka. Znalazł dom, swoje miejsce na ziemi. Ale historia zatoczyła koło. Jego pan musiał wyjechać i Marlej uciekł….. . W 2009 roku pomagała ratować Marleja cała Polska. Teraz znowu prosimy o pomoc w odnalezieniu Marlejowi drogi do domu. Wierzymy, że żyje, że się odnajdzie i znowu do nas powróci, bo taki pies jak Marlej nie mógł zniknąć bez śladu.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']może się przydadzą:

[URL]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/580/m790.jpg[/URL]

[URL]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/89/paox.jpg[/URL]

jakby trzeba było cos poprawić - piszcie[/QUOTE]


Dzięki Kochana!!

Andziu, możesz mi wysłać obrazek na maila?

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że wszędzie warto pisać o nagrodzie za znalezienie.
Kiedyś, gdy roznosiłam ulotki o zaginionym psię zainteresowali się bezdomni (właśnie pod kątem nagrody).
Może też wysłać ulotki do okolicznych drużyn harcerskich, sołtysów okolicznych wsi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']to potrzebuję e-maila :)[/QUOTE]

mówiłam, że nie myślę...
[email][email protected][/email]

Mail od Piotrka:

[FONT=Arial][SIZE=2]Cześć, [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]wtedy gdy gdy Marley zaginął wogóle o tym nie pomyśleliśmy, żeby dać Tobie znać, przepraszam Cię. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Przez pierwsze tygodnie byliśmy zaaferowani poszukiwaniami i jeżdżeniem między Warszawą a Łodzią, a później przygnębienie i smutek. I tak jakoś wyszło... Jeszcze raz Cię przepraszam.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Trochę mnie pocieszyłaś tym, ale faktycznie Marlej, to twardziel. Z Face-a nie korzystam.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Co do ogłoszeń, jeżeli masz możliwość darmowego wydrukowania, to odebrał bym gotowe. Ja w tej chwili nie mam takiej możliwości, ale papier mogę dostarczyć jak trzeba.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Świadkowie mówili, że Marley był bez szelek, a co do obroży, to nie umieli powiedzieć czy ją miał. Obawiam się, że też jej już nie ma.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Agnieszko, dzięki za wszystko!

[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co Agul? Ja Cię podziwiam za cierpliwość na wydarzeniu Marleya na FB. Czasem się zastanawiam, na jaką cholerę ludzie biorą udział w wydarzeniu, i zadają tak głupie i pozbawione sensu pytania, bo wychodzi na to, że nie przeczytali nawet dwóch zdań na temat zaginięcia psa, i okoliczności, w jakich to się stało. No, ale jak to powiedział Lem, "dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Wiesz co Agul? Ja Cię podziwiam za cierpliwość na wydarzeniu Marleya na FB. Czasem się zastanawiam, na jaką cholerę ludzie biorą udział w wydarzeniu, i zadają tak głupie i pozbawione sensu pytania, bo wychodzi na to, że nie przeczytali nawet dwóch zdań na temat zaginięcia psa, i okoliczności, w jakich to się stało. No, ale jak to powiedział Lem, "dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" :roll:[/QUOTE]

"Lubię to" dla Lema ;)

Link to comment
Share on other sites

Gusiu, jeśli ogłoszenia mogą być czarno-białe, to ja mogę wydrukować 200 sztuk. Niestety nie mam kolorowej drukarki. Czy są jakieś osoby w Łodzi gotowe pomóc w szukaniu Marleya? Ostatnio rozmawiałyśmy z Elą o tym, że na wątku zagiononej Beci Nutusi było dużo chętnych do jej szukania. Jak już ustalisz kiedy jedziesz tam Ty, daj koniecznie znać. Może uda mi się znaleźć kogoś, kto zajmie się moimi psami i wtedy moglabym jechać też. Na pewno nie mogę jechać 2 kwietnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Witam cioteczki,chętnie pomogę,macie ogłoszenia do wydrukowania ? Rozwieszę na Bałutach.[/QUOTE]

[quote name='malpka']Zgadzam się z powyższą wypowiedzią, najlepiej najpierw popytać u wetów. Chętnie też pomogę.[/QUOTE]

Wspaniale, bardzo dziekujemy. Gusia sie odezwie jak tylko będzie na Dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Witam cioteczki,chętnie pomogę,macie ogłoszenia do wydrukowania ? Rozwieszę na Bałutach.[/QUOTE]

Hej, super, bardzo dziękuję. Tak, mamy plakat, na jaki adres podesłać?
Weci w łodzi wiedzą, ponad 30 lecznic.

Andziu - dostałam, dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...