Jump to content
Dogomania

prosze o informacje ogólne, bo ciemna jestem :)


Kori

Recommended Posts

[quote name='Kori']aha 9 miesięcy ;) dzięki. Kupiłam miesiecznik mój peis i tam jest cosik o ustwianiu postawy. Tyle, ze moja widząc smakołyk nie patrzy się na niego, jak to jest pokazane na ilustracjach tylko zaczyna wyć jak na wilka przystało i rzucać się na niego brudzac mnie przy tym mokrutkimi i czesto ubłoconymi łapkami :) ale sobie jakoś poradzimy...... :-o :multi:[/quote]
Czyli trzeba ćwiczyć; najpierw w domu, na spacerach, aby - potem - na wystawach - był efekt. A ćwiczyć na pewno warto!!!

[SIZE=3][COLOR=darkorchid]Samych słodkości i uśmiechów w Nowym 2006 roku! :loveu: [/COLOR][/SIZE]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

czy pies może np mieć pozycje naturalna wystwową? Bo dizsiaj na spacerze uważnie wilczyce moja obserwowałam i jak ja cos zaciekawi to staje i słucha.......... i wyglada całkiem nieźle, cos zblizonego do pozycji wystwowej! Ładnie, prosto, łebek też tak slicznie do przodu tylko jak jest nierówny teren to ma łapki tylne nieznacznie jedna do przodu....... moż eona powinna tak wygladac i nie muszę dużo zmieniać ? Tylko zeby to robiła na zawołanie jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Tak, psiak może "sam z siebie" tak ładnie i prawidłowo (pod względem wystawy) stać. Wiąże się to z jego anatomią. Ja sama widzę to u moich basków; jak psiak ma prawidłowa budowę, to przy "pozycji wystawowej" niewiele trzeba poprawiać.
Ale warto go dotykać, nawet gry stoi prawidłowo. W ten sposób przyzwyczaja się do dotyku, bo nieraz trzeba jakies malutkie "coś" poprawić.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja uczyłam tak,ze najpierw uzyskałam tę naturalną postawę wywołujać zainteresowanie czymś np.zabawką, jak pies ładnie stoi to dajemy komendę, nagradzamy, chwalimy i tak w kółeczko wydłuzajac czas stania w pozycji. W końcu pies załapie czego od niego chcemy i ładnie sie ustawia na zawołanie.

Link to comment
Share on other sites

tylko duża doza cierpliwosci.... i psa wszystkiego mozna nauczyc.
Tylko po malutku. Niech co i raz ma przerwe -zabawe. A potem przez chwilke nauka i tak caly czas... A potem, po kilku dniach ta nauka sie wydłuza.... i w koncu nasz milusinski wszystko bedzie robił tak jak tego chcemy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]afre[/B] - swoje błędy w postach możesz poprawiać klikając na znaczek z nożyczkami z napisem Edit. Otwiera ci się Twój wysłany z błędem post, poprawiasz błąd, schodzisz na dół i klikasz na zapisz wiadomość.
Pzdr.[/quote]
Asiaczku,
bardzo dziekuje za pomoc....
pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Do usług. Ja tez kiedys baaardzo powoli ucyzłam się DGM. Ale i obecnie jeszcze nie wszystko wiem.;)
Pzdr.[/quote]
[COLOR=navy]Jeszcze raz dziekuje...[/COLOR]
[COLOR=navy]Zalogowalam sie jako ja a nie z nicku Stelli. Musze tylko dodac podpis czy banerek... ale musze troszke nad tym posiedziec. [/COLOR]
[COLOR=navy]A byki ( dzieki Tobie ) poprawialam tymi nozyczkami :lol: i jestem z tego zadowolona...[/COLOR]
[COLOR=#000080]Ale to Forum i komputer to "złodziej czasu" . Wczoraj tak sie zasiedzialam , ze zeszlo mi do trzeciej nad ranem... I niby jest czas na pulpicie a ja jakos nie patrzylam...:crazyeye: [/COLOR]
[COLOR=#000080]pozdrawiam[/COLOR]
[COLOR=#000080]Beata[/COLOR]
[COLOR=#000080][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Witaj [B]Stellanovaa[/B]! Jest już nas coraz więcej na DGM. Jak fajnie!!!
Do zobaczenia na jakiejś wystawie, prawda?
pzdr.[/quote]
Tak... oczywiscie.
Teraz juz bym chciala jezdzic bo te "zimówki" sa bardzo fajne...
Ale nie bardzo moge z przyczyn ode mnie niezaleznych.
Wiec chyba dopiero zaczne od Katowic - juz tylko do kn. przyszłego tygodnia przyjmuja zgłoszenia. Wiec musze wysłac...
pozdr.
Beata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A ja nie jadę do Katowic, bo lodowisko, no i piątek. Są tacy, co muszą pracować w ten dzień i ja do nich należę...
Pzdr.[/quote]
Ja jade w niedziele...
W piatki przewaznie nie jezdze...
A na zlosc zawsze V-ka jest w piątek :-(
Ale ja mam przynajmniej jeszcze inne dni do wyboru...
W niedziele jest IX-ka.
Moze sie wybiore do Jaroslawia ... czy Ty też?
pozdr.
Beata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...