Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Neiven

2xCACIB - Wilno (LT) - 13 i 14.03.2010

Recommended Posts

Mi właśnie 'padł' transport ('kierowca' w sobotę musi być w pracy) :-(
Wiem, że w ostatniej chwili szukam, ale jedzie ktoś może z trójmiasta lub okolic i miał by miejsce dla jednej osoby z jednym psem (lub dwoma)?

My też juz mamy potwierdzenia!
Godzina na LItwie - jak najbardziej "do przodu"!

[quote name='skubi']Mi właśnie 'padł' transport ('kierowca' w sobotę musi być w pracy) :-(
Wiem, że w ostatniej chwili szukam, ale jedzie ktoś może z trójmiasta lub okolic i miał by miejsce dla jednej osoby z jednym psem (lub dwoma)?[/QUOTE]
Ja mam wolne miejsce, ale tylko na sobotę (jadę TYLKO na sobotę) i na dodatek z W-wy. Więc raczej nie będziesz zainteresowana. Ale piszę o tym, bo może ktoś jeszcze skorzysta...

Pzdr.

Dzięki za propozycje
sabra - wieczorem, to znaczy o której? Jest pociąg z Gdyni który w Kętrzynie jest 19:55 (Korsze 19:19)
O której planujecie powrót - musiałabym sprawdzić czy jest jakieś połączenie.

[B][COLOR=red]Szukam transportu: 1 osoba + średni pies[/COLOR][/B]
[COLOR=#ff0000]Dorzucam się do paliwa, mogę dojechać. Proszę o szybki kontakt (tel. 661 863 565)[/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
Niestety, (nazwijmy rzeczy po imieniu) Nescaland potraktowała mnie mówiąz delikatnie bardzo nieładnie. Bylyśmy umówione na wspólny wyjazd od ponad 2 mies. A Ona po kilku próbach kontaktu informuje mnie, że nie jedzie, wcisjakąc jakiś kit, bo (jak się okazało) nawet nie zgłosiła psów.

[quote name='Neiven'][B][COLOR=red]Szukam transportu: 1 osoba + średni pies[/COLOR][/B]
[COLOR=#ff0000]Dorzucam się do paliwa, mogę dojechać. Proszę o szybki kontakt (tel. 661 863 565)[/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
Niestety, (nazwijmy rzeczy po imieniu) Nescaland potraktowała mnie mówiąz delikatnie bardzo nieładnie. Bylyśmy umówione na wspólny wyjazd od ponad 2 mies. A Ona po kilku próbach kontaktu informuje mnie, że nie jedzie, wcisjakąc jakiś kit, bo (jak się okazało) nawet nie zgłosiła psów.[/QUOTE]
Ja mogę wziąć w jedną stronę (jak dojedziesz do W-wy)... Tylko tyle mogę pomóc...

Pzdr.

Asiaczku dzięki za informację i chęci. Przygarnie nas Iwona (Musiałek) - dzięki :)
Mam nadzieję nie, że już nie będę miała żadnych niemiłych niespodzianek i zobaczymy się wszyscy w Wilnie.

skubi, właśnie tym pociągiem możesz przyjechać. Powrót zależy od wyniku na wystawie i ew. godzin trwania finałów. Ja w niedzielę wystawiam psa o 10:06 i myślę, że po ocenie możemy wracać. No chyba, że dostaniemy BOBa a finały będą wcześnie, to możemy poczekać.
A Ty o której masz występy?
Masz zarezerwowany nocleg?

.

Hej,
mam do Was ogromna prosbe, czy ktoś zna jakiś w normie nocleg, moze byc pod Wilnem, w przystepnej cenie? Planowalam nocować w aucie, ale mąż zdecydował się też jechać, więc to nie przejdzie:(

[quote name='Shaluka']Hej,
mam do Was ogromna prosbe, czy ktoś zna jakiś w normie nocleg, moze byc pod Wilnem, w przystepnej cenie? Planowalam nocować w aucie, ale mąż zdecydował się też jechać, więc to nie przejdzie:([/QUOTE]
Ja mam takie namiary (kwatera prywatna):
Henryk Połoński
Ramybes 3-1
02-103 Wilno.
tel +370 526 26 271
mob. +370 611 40 432
[url]www.wilnonoclegi.net[/url]
e-mail:[email protected]

Ewent. poszukaj w googlach Hotel EUROPA,Wilno.

Pzdr.

My spimy tutaj :[url]http://www.booking.com/hotel/lt/ecotel-vilnius.html?sid=bc41383cc259c88589c5a7f6c4d9b59f...niedaleko[/url] wystawy i w miare tanio ( sniadanie w cenie) :) i sa jeszcze wolne miejsca. Pozdrawiam Asia

[quote name='Esotiq']Jaką informację? :o[/QUOTE]
Hm, żeby Ci to wyjaśnić, to musze zrobić mały off topic...

[COLOR=Red][B]JUMA MONGO Asiaczek FCI - BEST OF SEX na wystawie CRUFTS![/B][/COLOR]

Już teraz wiesz, dlaczego nie będe mogła zasnąć...?

Pzdr.