Jump to content
Dogomania

2xCACIB - Wilno (LT) - 13 i 14.03.2010


Neiven

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Roksana']Best Opposite Sex konkretnie :D GRATULACJE WOOOOW wielkie osiągnięcie[/QUOTE]
Tak, tak:)
Dziękuję:)

BTW - niektórzy to juz są na LItwie i grzeją się w hotelu... A my jeszcze w W-wie.
Zapowiadają powrót zimy. Ja na wszelki wypadek biorę śniegowce i ciepla kurtkę. Zobaczymy, jaka będzie pogoda.

Wszystkim - powodzenia:)
Do zobaczenia w Wilnie!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

no właśnie :)))

nikt się nie chwali :))

to ja bede pierwsza :)

Casy pierwszego dnia resCACIB
drugiego CACIB i Rasa :)) na grupy nie zostawaliśmy ponieważ straszono nas strasznymi zamieciami wiec szybko wracalismy do domu

Norisowa - ja niestety nie kupiłam katalogu :((( jakos mi to umknęło :((

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam tylko w sobotę, mam katalog (15 litów lub 5 euro, trochę drogo).
Moje osiągi sa naprawde OK, jestem zadowolona z wystawy, choć na BIS'ach żaden z moich baskóe nie został zauważony:)

[COLOR=Blue][B]PSY
Kanibaru FROMAJE FRAIS - w.o.1, Best Puppy
JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, Zwyc. Litwy 2010.[/B][/COLOR]

[COLOR=Magenta][B]SUKI
MALMSEY IN RED Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC, Best Junior, BOB, Młodzieżowy Zwyc. Litwy 2010
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS, Zwyc. Litwy 2010.
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Best Weteran.[/B][/COLOR]


Tradycyjnie Maśka (MALMSEY IN RED A.) pokazała się z tej super strony, wykosiła importowanego juniora z Finlandii. No i po raz kolejny wygrała rasę:) Ah, te dziewuchy:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziorka']No to i ja się pochwale:) . Przywiozłyśmy dwa CAC-e i dwie CACIB res.[/QUOTE]
Ooooo, brawo!!!

[quote name='piotrjan'][SIZE=3]Asiaczku , jeszcze raz gratki !!! [/SIZE]
[SIZE=2]Szkoda , że nie zostasłaś na niedzielę .[/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE][/QUOTE]
A to niby dlaczego...?

[quote name='piotrjan']W niedzielę w konkurencji ponad 70 młodziaków :
[SIZE=4]Winterfrost's LANDER - [SIZE=5][COLOR=red]I BIS JUNIO[/COLOR][COLOR=red]R[/COLOR][/SIZE] [/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4][SIZE=2]PS. Może ktoś ma foteczki z BISa Juniorów .[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
Aaaaa, teraz juz wiem, dlaczego miałam zostac na niedzielę:0 Aby Wam zdjęcvia na pudle porobić, tak?
Gratulacje:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy dzień:

- Enisia - wygrała w młodzieży suniek (konkurencja 5 suczek - większość po misty meadow's albo sweet indeed - także pełne zadowolenie :)), potem wygrała.. Lithuanian Junior Winner 2010 !!! Także po prostu siódme niebo! zostałyśmy wycałowane przez p. Danguole. Potem stanęłyśmy do porownania o BOB'a - przegrałyśmy ze ślicznym championem (zresztą p. Danguole ;D, tak więc 'bratobójcza' walka, że tak to nazwę, chociaż to nie jest brat Eni [IMG]http://www.forum.chiportal.pl/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG]) - Astorem ;). Później poszłyśmy jeszcze na BIS Junior, ale było tam chyba ze 100 psów, sędzinie oczy się rozbiegaly i ostatecznie - odpadłyśmy [IMG]http://www.forum.chiportal.pl/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] .

- Wader - hmm, Wader jako, że Wader jest baardzo kontrowersyjnym psem, dostał od Pana Austriaka ocenę b. dobrą. Oczywiście Wader jest psem ZA MOCNYM [IMG]http://www.forum.chiportal.pl/images/smilies/mdr.gif[/IMG] Coś dziwnego, bo był gwiazdą ringu - wszyscy go podziwiali i wszyscy brali namiary na reproduktora. No ale Z SĘDZIĄ SIĘ NIE DYSKUTUJE [IMG]http://www.forum.chiportal.pl/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG]

Drugi Dzien:

- Enisia - Enisia była baardzo zmęczona. Przed wystawą - gwiazda ringu, aż miałam nadzieje na BOB or smth ;) Wyszło na to, że ne ringu spała zamiast się pokazywać. Kompletnie nie miała zamiaru się pokazywać - bo po co? [IMG]http://www.forum.chiportal.pl/images/smilies/oops.gif[/IMG] W efekcie - superświetny opis, a na końcu 'nie chce pokazywać jak się rusza' (movements to chyba ruchy?:P) - bdb. Sędzia baardzo zwracała uwagę na to jak pies porusza się na ringu, a Eni po prostu była zmęczona. Ale jej to wybaczam, bo ma Lithuanian Junior Winner 2010 [IMG]http://www.forum.chiportal.pl/images/smilies/mdr.gif[/IMG]

- Wader - Wader tak samo jak Enija - wolał sobie postać na ringu i pomerdać ogonem. Zbałamucił się kompletnie. Tym razem sędzia lubił posturę i mocną kość Wadera, niestety jego ślimakowatość, podobnie jak Eniję, go zgubiła.

Fotki BĘDĄ ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvi-buzi']Ja też będę chwalipięta :) Felusia dzień I cwc, CACIB, Zwycięztwo Litwy no i BOB oraz byŁa III na Grupie - nawet ładne pucharki zdobyła, dzień II - cwc, CACIB i BOB na grupy już nie czekałam bo uciekliśmy do domku.[/QUOTE]
O, następna zadowolona osoba:)
Brawo, pięknie poszliście:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvi-buzi']Ja też będę chwalipięta :) Felusia dzień I cwc, CACIB, Zwycięztwo Litwy no i BOB oraz byŁa III na Grupie - nawet ładne pucharki zdobyła, dzień II - cwc, CACIB i BOB na grupy już nie czekałam bo uciekliśmy do domku.[/QUOTE]

A to Felusia stała przed nami na wyborze BOG i przewróciła w głowie mojemu Diego ;-)
Gratulacje III na grupie :-)

Też się pochwalę - owczarek podhalański KRUK BIAŁY Nes Gwadiana - CAC, CACIB, BOB, LITHUANIAN WINNER 2010

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabra']A to Felusia stała przed nami na wyborze BOG i przewróciła w głowie mojemu Diego ;-)
Gratulacje III na grupie :-)
Też się pochwalę - owczarek podhalański KRUK BIAŁY Nes Gwadiana - CAC, CACIB, BOB, LITHUANIAN WINNER 2010[/QUOTE]
Brawo, brawo dla Kruka (pozwól,. że będę go nazywała tym imieniem, jest śliczne...):)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvi-buzi']Ja też będę chwalipięta :) Felusia dzień I cwc, CACIB, Zwycięztwo Litwy no i BOB oraz byŁa III na Grupie - nawet ładne pucharki zdobyła, dzień II - cwc, CACIB i BOB na grupy już nie czekałam bo uciekliśmy do domku.[/QUOTE]

GRATULACJE! :)
Bardzo miło było mi poznać bouvierową ekipę :)


My skończyliśmy w wilnie na takich oto wynikach:
sobota:
Chilli - 1/3, CAC, r.CACIB
Harley - 2/2

Niedziela:
Chilli - 2/5
Harley - 1/3 w puppy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Brawo Frytela, cieszę sie z Waszego sukcesu:)

Pzdr.[/QUOTE]

Dziękujemy :) :) :)

[quote name='aneta...i..bouvier']witam i pozdrawiam corgi i harleya słodziaka ;)[/QUOTE]

Witam :)
Harley już wrócił do swojego domu, oczywiście na pożegnanie zrobił nam demolkę w domu :evil_lol: miałam duuużo sprzątania ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Brawo, brawo dla Kruka (pozwól,. że będę go nazywała tym imieniem, jest śliczne...):)

Pzdr.[/QUOTE]

Asiu, zniknęłaś nam na parkingu, nie było nawet jak się pożegnać :-(
Dziękujemy za miłe towarzystwo :-)
Do zobaczenia na kolejnej wystawie!

Ps. Mam nadzieję, że pozbyłaś się już białych kłaków ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabra']Asiu, zniknęłaś nam na parkingu, nie było nawet jak się pożegnać :-(
Dziękujemy za miłe towarzystwo :-)
Do zobaczenia na kolejnej wystawie!
Ps. Mam nadzieję, że pozbyłaś się już białych kłaków ;-)[/QUOTE]
No, właśnie, jakoś nam się dziwnie drogi rozeszły i zanim sie oglądnęłam - Was już tez nie było...
Kłaczki Krukowe znikneły, chociaż troszkę z nich przywiozłam do W-wy...;)
Do zobaczenia:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...