Jump to content
Dogomania

2xCACIB - Wilno (LT) - 13 i 14.03.2010


Neiven

Recommended Posts

[quote name='Frytela']
Słuchajcie a przyjmą zgłoszenie wysłane mailem?
Bo nie było mnie w domu, jeszcze nie zrobiłam przelewu, a przelewy moge robić do 12. Więc najpóźniej zrobie przelew w poniedziałek. Bo wiadomo, sylwester, nowy rok.[/QUOTE]

Też tak wysłałam, w sumie wszędzie tego maila podają i nie ma wyraźnie napisane że ma być pocztą.. Więc chyba przyjmą;)

Tylko, że jeśli wyślesz w pon to pewnie już się nie załapiesz na 1szy termin, który mija właśnie tego dnia..
Ze stronki- "THE ENTRY FORM AND PAYMENT [U]SHOULD BE RECEIVED IN LKD TILL THIS DATE[/U]" ..a zagraniczny będzie szedł troche..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='FLY']Też tak wysłałam, w sumie wszędzie tego maila podają i nie ma wyraźnie napisane że ma być pocztą.. Więc chyba przyjmą;)

Tylko, że jeśli wyślesz w pon to pewnie już się nie załapiesz na 1szy termin, który mija właśnie tego dnia..
Ze stronki- "THE ENTRY FORM AND PAYMENT [U]SHOULD BE RECEIVED IN LKD TILL THIS DATE[/U]" ..a zagraniczny będzie szedł troche..[/QUOTE]

Mam ten sam problem...
W sumie urlop mają do 11 stycznia, więc i tak wszystko wtedy odbiorą.
Ja dzisiaj zrobię przelew, wyślę im wszystko mailem (razem z potwierdzeniem zlecania przelewu, bo na potwierdzenie wykonania będę musiała poczekać - ale myślę, że i tak się nie zorientują).
W poniedziałek wyślę jeszcze pocztą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Ja wysyłałam mailem, jakoś pod koniec terminu, przelew był robiony w tym samym dniu, więc jeszcze nie miał szans do nich dotrzeć i jak do zgłoszenia była dołączona kopia potwierdzenia przelewu, to nie robili żadnych problemów.[/QUOTE]

No to ok. :)
No mam nadzieje że nie będzie problemów. Ja to się zawsze gdzieś zagapie..

Link to comment
Share on other sites

Pare lat temu miałam problem z przelewem, wysyłałam jakoś w dniu zamknięcia terminu, czy dzień po, i pisali mi tylko 'don't worry, don't worry' ;) więc mam nadzieję, że teraz też tak będzie mieli

też mam ochotę na te CACIBówki, ale muszę jeszcze pomyśleć jak to zorganizować :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roksana']Pare lat temu miałam problem z przelewem, wysyłałam jakoś w dniu zamknięcia terminu, czy dzień po, i pisali mi tylko 'don't worry, don't worry' ;) więc mam nadzieję, że teraz też tak będzie mieli

też mam ochotę na te CACIBówki, ale muszę jeszcze pomyśleć jak to zorganizować :roll:[/QUOTE]W grudniu byłem w Wilnie i nie musiałem wysyłać potwierdzenia przelewu natomiast szczerze polecam wysyłać ksero rodowodu bo można trafić na osobę która zna tylko cyrylicę i imię bądź inne dane psa przekręci choć polaków tam mnóstwo przy pechu na rosjankę trafić można

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...