Jump to content
Dogomania

"gwałty" na misiach-pozwolić czy nie??


Blairka

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie tak czytam i widzę, że bardziej sie wszyscy skupili na tym czy jest to zachowanie seksualne i czy wypada na to pozwalać ;)
a przeciez w taki własnie sposób pies wyraża swoją dominację i nie ma to żadnego seksualnego podtekstu ;) Przecież na pewno każdy z was widział dwa psy tej samej płci, gdzie jeden "gwałcił" drugiego.. On po prostu pokazywał że on tu rządzi.. ;) nic poza tym..;)

Link to comment
Share on other sites

witajcie
temat u mnie aktualny - mam w domu 3 suki i jednego 4 miesiecznego pieska - odruchy kopulacji widoczne sa tylko u malych(tzn lhasa apso) , niufa nie robi tego. Dominujaca suka kryje suke ulegla, a piesek?? hmm, czy to dominacja, czy hormony,nie wiem..

Link to comment
Share on other sites

Moje PONki też gwałcą poduszki :laugh2_2:

Ale nie tak, że same nagle podchodza do poduszki i "bara-bara", tylko ja sie z nimi bawie, szarpię za poduchę, a jak suce uda sie mi wyrwać przedmiot pożądania, to łamie takiej poduszce kark (wiecie, co mam na mysli) i "gwałci".
Ja to odbieram jako chęć zaznaczenia, że dany przedmiot (poducha) jest zdobycza mojego psa. "Moja poduszeczka :eviltong: i będe z nią robic, co tylko chcę - jest moja własnością, zamorduję ja, rozszarpię, zgwałcę, a potem na niej zasne...", a jutro powtórka :wink: )

Link to comment
Share on other sites

Mój pies będąc szczeniakiem (a potem także podrostkiem ) również "gwałcił" np. swój materacyk, czy jakieś większe zabawki. Zaczeło się to wcześnie, miał 3 miesiące i prawde mówiąc zastanawiałam się czy aby wszystko jest z nim w porządku:hmmmm: Robił to w czasie zabawy-szarpał, gryzł materac i zabierał się za "gwałcenie". Potem, gdy miał już 7 czy 8 miesięcy, robił to na domownikach, było to typowo dominacyjne. Na szczęście wyrósł z tego, i gdzieś tak od 2 lat mu się to nie zdarzyło :-D
I tak było lepiej niż z moim pierwszym psem, który lubił to "robić" na gościach:shocked!:

[COLOR=magenta]Aga&Dasti[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AG']
I tak było lepiej niż z moim pierwszym psem, który lubił to "robić" na gościach:shocked!:

[/quote]

no znam to z wlasnego domu..:diabloti: Zaczela (suka, nie pies) na nas, ale jakos szybko ustawila sie we wlasciwym szeregu. Potem "niestety na innych osobach sobie probowala cwiczyć, i co ciekawe jak zauwazylam inteligentna bestia wybierala sobie tylko niektore osoby (mniej pewne?.."slabsze"?..chyba po prostu po zachowaniu wychwytywała to w lot). Wstyd jak nie wiem :oops: , bo jak tu wytlumaczyc komus postronnemu ze to suka, a nie pies i nie koniecznie w "tych" zamiarach. Potem doszedl drugi pies i tu juz bylo pelne pole do popisu :evil_lol: . Ten drugi pies jest w tej chwili wiekszy i silniejszy, co jej tez nie przeszkadza nadal probować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...