Jump to content
Dogomania

I PIES TEŻ CZŁOWIEK-książka nie wiem jak ją dostać???


AMIŚKA

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

I nic, cisza, a zaciekawiła mnie ta książka.

Nie lubie zakładac nowych tematów, więc przy okazji spytam.
Poszukuje książki o wychowaniu psa, może byc od szczeniaka, ale takiej w formie pamietnika dzień po dniu.Niby jest blog p. Zofii Mrzewińskiej, ale sek w tym, że ja szukam troche czegos innego. Mianowicie, ani Raszka nie jest zwykłym psem, a tym bardziej p. Zofia zwykłym psiarzem. Ja szukam o zwykłym psiarzu, który nie ma pojecia o szkoleniu, ma tysiące pytan i problemów, który mimo szczerych chęci napewno rozpuści psa.
Biblioteka mi puchnie, a ja nadal nie potrafie skupic uwagi mojego psa, albo za dużo wymagam?, moze to wszystko jest normalnie, a mnie sie wydaje, że on nic nie umie?
W każdej książce przechodza od jednego ćwiczenia do drugiego, nie wiadomo ile średnio to trwa, no kurs ok 3 miesiecy, ale w domu?
Marzy mi sie taka książka o zwykłym zjadaczu karmy i chleba.

Link to comment
Share on other sites

Ja z tym tytułem spotkałam się w jakiejś reklamie.Spodobała mi sie ale nie czytałam jej.
ATobie borsaf mogę polecic książkę jaką ostatnio przeglądam i korzystam z niej.Jest to ;Nasz wierny przyjaciel pies" Pat Miller.Cwiczenia jakie przeprowadza sie z psem za pomocą klikera to 10 min a efekty są niezwykłe .Ja korzystam ćwicząc z psem agility.Moja sunia w niedługim czasie od czerwca nauczyła sie prawie wszystkiego.Tę książkę mozesz dostać teraz w księgarniach.:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']I nic, cisza, a zaciekawiła mnie ta książka.

Nie lubie zakładac nowych tematów, więc przy okazji spytam.
Poszukuje książki o wychowaniu psa, może byc od szczeniaka, ale takiej w formie pamietnika dzień po dniu.Niby jest blog p. Zofii Mrzewińskiej, ale sek w tym, że ja szukam troche czegos innego. Mianowicie, ani Raszka nie jest zwykłym psem, a tym bardziej p. Zofia zwykłym psiarzem. Ja szukam o zwykłym psiarzu, który nie ma pojecia o szkoleniu, ma tysiące pytan i problemów, który mimo szczerych chęci napewno rozpuści psa.
Biblioteka mi puchnie, a ja nadal nie potrafie skupic uwagi mojego psa, albo za dużo wymagam?, moze to wszystko jest normalnie, a mnie sie wydaje, że on nic nie umie?
W każdej książce przechodza od jednego ćwiczenia do drugiego, nie wiadomo ile średnio to trwa, no kurs ok 3 miesiecy, ale w domu?
Marzy mi sie taka książka o zwykłym zjadaczu karmy i chleba.[/quote]

Polecam Gwen Bailey "Szczenię doskonałe". Trochę trzeba odcedzić fragmenty o dominacji, ale ogólnie książka sensowna.
A Zofii Mrzewińskiej "Z kluczem do psa" ma w sobie oprócz bloga część wprowadzającą. Bardzo fajne też są jej poprzednie książki i chyba właśnie takie bardziej podstawowe. Aha, no i bardzo dobra jest jej książka napisana wraz z Bogusławem Górnym "Sam wyszkolisz swego psa" - wszystkie komendy krok po kroku, dobrze, przystępnie opisane.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='AMIŚKA']a ja jeszcze raz bardzo mi zależy na tej książce I PIES TO TEZ CZŁOWIEK może ktoś ją spotkał moze wie jak zdobyć w internecie????
Bardzo prosze o :modla: :modla: :modla: pomoc[/QUOTE]
Jakby ktos chciał wiedziec wiecej
[url]http://www.naszepsy.pl/lektury.asp?Id=2129[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...