Jump to content
Dogomania

Mój "blondas"


charlotta

Recommended Posts

[quote name='charlotta']Zaległości z tygodnia nadrobiliśmy.
Nowe dogo - narazie utrudnia życie, bo wiele linków nie działa :(
Nowych fot narazie nie mam ale w tyg coś wrzucimy.

W pon ostatnie szczepienie ( zostało nam jeszcze na zakaźne) i narazie tyle weta :)

A dzś z rana mieliśmy plan na miły spacerek ale szlag mnie trafił :(
paniusia pod sześćdziesiątkę z wielkim psiskiem bez smyczy i bez kagańca i wszystko ok ale ...
pies leci na nas z japą i się drze , baba drze się na psa a ten ma ją zwyczajnie w d... .
Widząc co się dzieje wzięłam młodego na ręce wtedy tamten się zatrzymał ale darł się nadal.
Baba była ode mnie ze 40 m. Zawróciłam do domu ale takie sytuacje doprowadzają mnie do szału. Miałam ochotę op....ć babsko ale jak?
Bałam się podejśc z młodym :(
Co w takich sytuacjach ????
Nawet jak zadzwonie na SM to babsko zdąży odejść a jak mam podejść z psem jak jej się rzuca jak wsza na kołnieżu ????
Co robicie w takich momentach ?[/QUOTE]


Hej!

No ja zapewne bym nie wytrzymała,i wydarłabym się na tą babę :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy w pon.
Dziś znów akcja z rzucającym się psem bez smyczy.
Ale dziś inny i z facetem. Nie powiem wku...m się i zwróciłam facetowi uwagę a cham mnie wyśmiał i poszedł olewając w efekcie ....
gotuje się we mnie !!!!
I to drugi dzień z rzędu ta sama akcja.
Czy ja mam klatkę kupić ??? i z psem w klatce wychodzić???:angryy:
Czy z SM na spacery chodzić ?:mad:

A tak miły spacerek wczoraj wieczorem, młody bawił się z psiakami , z buldożkiem, mieszańcem i z labkiem więc i duże i małe i zero agresji z jakiejkolwiek strony :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='charlotta']Witamy w pon.
Dziś znów akcja z rzucającym się psem bez smyczy.
Ale dziś inny i z facetem. Nie powiem wku...m się i zwróciłam facetowi uwagę a cham mnie wyśmiał i poszedł olewając w efekcie ....
gotuje się we mnie !!!!
I to drugi dzień z rzędu ta sama akcja.
Czy ja mam klatkę kupić ??? i z psem w klatce wychodzić???:angryy:


Czy z SM na spacery chodzić ?:mad:

A tak miły spacerek wczoraj wieczorem, młody bawił się z psiakami , z buldożkiem, mieszańcem i z labkiem więc i duże i małe i zero agresji z jakiejkolwiek strony :p[/QUOTE]

Niestety czasem trzeba mieć dużo cierpliwości wychodząc z psiakiem na spacer :(
Mnie już do szału doprowadza tłumaczenie, że nawet łagodny jak baranek 10-20 kg pies może nie chcąco zrobić krzywdę Carmen, która waży 1,2 kg. A i tak nie do wszystkich to trafia :(

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nas tu nie było więc witamy i do nas zapraszamy ;)

[quote name='Viky i Ja']Niestety czasem trzeba mieć dużo cierpliwości wychodząc z psiakiem na spacer :(
Mnie już do szału doprowadza tłumaczenie, że nawet łagodny jak baranek 10-20 kg pies może nie chcąco zrobić krzywdę Carmen, która waży 1,2 kg. A i tak nie do wszystkich to trafia :([/QUOTE]

U mnie jest odwrotnie wszyscy boją się że ich pies coś mojemu zrobi i dlatego żadko morze się z jakimś piesem pobawić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='charlotta']Oj uczę się tej cierpliwości ale czasem mam ochotę "kopnąć w kostkę " takich właścicieli psów :D[/QUOTE]


Cześć!
Kopnięcie w kostkę to na pewno byłoby za mało :angryy::angryy:
Pozdrawiamy i życzymy abyś już nie miała takich przygód :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doti1986']Śliczny jest Kiss:) Też mamy taką różową spineczkę:)[/QUOTE]

dziekujemy :) młody ma takie dwie różowe i dwie niebieskie kompletnie z przypadku :D

[quote name='*kleo*']Poodrastały mu te włosy przy oczach co? Tak mi się wydaje że już ma jakby dłuższe :p[/QUOTE]
Mnie się też tak wydaje choć jestem nieobiektywna i w sumie jak nie są podpięte , albo Kis troche powariuje z zabawkami to i tak ma ten cały sajgon na oczach :)

[quote name='jot11']Hej wieczorkirm :multi:

Kiss wygląda jak taki prześliczny pluszaczek.Uroczy jest :loveu::loveu:[/QUOTE]

Dostał już wlaśnie taką ksywę od mojego znajomego - Pluszak :)

[quote name='Natalia&Lola']Pozdroawiamy modela i jego pańcię. Zapraszamy do nas w odwiedziny:)[/QUOTE]

my też pozdrawiamy i zaraz wpadniemy w odwiedzinki :)



Pluszo-Kiss leży sobie wlaśnie plackiem na kanapie i się reaksuje po spacerku :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...