Jump to content
Dogomania

Wiosenna w Nowym Dworze Maz.


Achnamara

Recommended Posts

[quote name='Beluta']Witam, witam,
Widzę, że przygotowania do wystawy ida pełną para. Byłam na stronie wystawy, ale niestety nie otwierał mi się plan sędziowania. Ja swojej psicy nie wystawiam, jednak jestem bardzo zainteresowana obejrzeniem sznaucerów sredniaków (szczególnie czarnych). Czy ktoś moze mi pomóc i podać w jakich godzinach będą sędziowane? Będę baaaaaaaaaaardzo wdzięczna. Pozdrawiam[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG][/quote]

SOBOTA

ring nr 2 (na zewnatrz) Jan Gajewski 11,50 sznaucer średni p&s
ring nr 5 Magdalena Kozłowska 10,40 sznaucer mini biały 3 szt
czarny 7 szt
cz&s 14 szt
p&s 10 sz
12,30 sznaucer czarny olbrzm 6 szt
ring nr 8 Janusz Opara 9,30 sznaucer średni czarny 6 szt

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Beluta']jestem bardzo zainteresowana obejrzeniem sznaucerów sredniaków (szczególnie czarnych). Czy ktoś moze mi pomóc i podać w jakich godzinach będą sędziowane? [/quote]

[LEFT][B]Sznaucer Średni Pieprz i sól[/B]
[FONT=Humanist521PL-ExtraBold]RING [/FONT][FONT=Humanist521PL-Bold]2 [/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed](na dworze) [/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed]Sędzia [/FONT][FONT=ZurichPL-BoldCondensed]Jan Gajewski[/FONT][/LEFT]
[FONT=ZurichPL-BoldCondensed]godz. 11.50[/FONT]
[FONT=ZurichPL-BoldCondensed]PSY[/FONT]
[FONT=ZurichPL-LightCondensed]Klasa championów [SIZE=1][B]1[/B][/SIZE] 548 - 548[/FONT]
[FONT=ZurichPL-BoldCondensed]SUKI[/FONT][FONT=ZurichPL-BoldCondensed]
[/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed]Klasa honorowa [B][SIZE=1]1[/SIZE][/B] 549 - 549[/FONT]

[FONT=ZurichPL-LightCondensed][B]Sznaucer Średni Czarny[/B][/FONT]
[FONT=ZurichPL-LightCondensed][FONT=Humanist521PL-ExtraBold]RING [/FONT][/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed][FONT=Humanist521PL-ExtraBold]8 [/FONT][/FONT][FONT=ZurichPL-LightCondensed][FONT=ZurichPL-LightCondensed]Sędzia [/FONT][FONT=ZurichPL-BoldCondensed]Janusz Opara[/FONT][/FONT]
[FONT=ZurichPL-LightCondensed][FONT=ZurichPL-BoldCondensed]godz. 9.30[/FONT][/FONT]
[FONT=ZurichPL-LightCondensed][FONT=ZurichPL-BoldCondensed]PSY[/FONT][/FONT]
[FONT=ZurichPL-LightCondensed][FONT=ZurichPL-LightCondensed]Klasa młodzieży [B][SIZE=1]1[/SIZE][/B] 542 - 542[/FONT][/FONT]
[FONT=ZurichPL-LightCondensed][FONT=ZurichPL-LightCondensed]Klasa otwarta [B][SIZE=1]1[/SIZE][/B] 543 - 543[/FONT][/FONT]
[FONT=ZurichPL-LightCondensed][FONT=ZurichPL-BoldCondensed]SUKI[/FONT][/FONT]
[FONT=ZurichPL-LightCondensed][FONT=ZurichPL-LightCondensed]Klasa szczeniąt [B][SIZE=1]1[/SIZE][/B] 544 - 544[/FONT]
[FONT=ZurichPL-LightCondensed]Klasa młodzieży [B][SIZE=1]2[/SIZE][/B] 545 - 546[/FONT]
[FONT=ZurichPL-LightCondensed]Klasa pośrednia [B][SIZE=1]1[/SIZE][/B] 547 - 547[/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beluta']Z tych sznaucerów to poranne ptaszki ! Bardzo dziękuję za info [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG][/quote]
Ale zauważ, że zmienia się tendencja - tylko 2 zgłoszone pieprzaki (!!!!) a 6 czarnych. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Masz rację, w pierwszej chwili nie zwróciłam na to uwagi. Choć ostatnio będąc w warszawskim oddziale Związku w lutym, słyszałam taki komentarz "...wyginęły nam średnie pieprzaki ". Oczywiście nie bierz tego "wyginęły" zbyt dosłownie. Komentarz był dlatego, że ktoś, akurat gdy tam byłam, zadzwonił bo chciał kupić szczeniaka w Warszawie. Bardzo się cieszę, że na wystawie będzie kilka (przypominam wcześniejsze rozmowy na forum "Sznauceromaniaków"[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon12.gif[/IMG]) wreeeeeeeeednie czarnych.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beluta']Bardzo się cieszę, że na wystawie będzie kilka (przypominam wcześniejsze rozmowy na forum "Sznauceromaniaków"[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon12.gif[/IMG]) wreeeeeeeeednie czarnych.:evil_lol:[/quote]
Tak, tak - wredoty górą :diabloti: :lol: :lol: :lol: Chociaż co ja powiem Romas :roll: Cały czas ją przekonywałam, że trafić na konkurencję w czarnych w klasie to jak trafić szóstkę w Totka a tu masz - pierwsza wystawa i akurat jedyna klasa w której są dwa psy to jej :oops:

Link to comment
Share on other sites

Jak widzisz czasem te "szóstki" trafiają się. Romas trzeba utwierdzić w przekonaniu, że nie jest to jedyna wystawa na świecie , że nie jest to jedyny sędzia na świecie, ze wystawa to fajna zabawa i trzeba do tego podchodzić na luuuuuzie . A poza tym będziemy na miejscu bardzo, bardzo mocno trzymać za nią kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Dorota, jak juz mowa o sznaucerach, to zgadnij jaki pieprzak najprawdopodobniej pojawi sie na jesiennej?? :lol:[/quote]
I to ci się udało? :crazyeye: :lol: :lol: :lol: Super! :multi:

[SIZE=1]Nie wiem, czy właściciele Aiszy wiedzą, ale jej siostra właśnie niańczy szczeniaki :lilangel:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Trzy razy napisalam i trzy razy mnie wywalilo. Pisze po raz czwarty;)
Ogolem to czeka nas mnostwo roboty, bo po pierwsze trzeba Aishe odchudzic po zimie, co nie powinno byc takie trudne, bo zaczely cwiczyc agility dziewczyny. Trzeba jej porzadnie rozczesac brode i lapy, co jest bardzo trudne, zwlaszcza ze nie mamy zadnych do tego preparatow;) A jak pojdzie sie z nia do fryzjerki to ta jej cala brode znowu wytnie No i trzeba znalezcz w poblizu kogos, kto potrafi przygotowac sznaucia szate do wystawy... I zaczac nauke wystawiania sie oraz zakupic ringowke(jaka bedzie dla niej najlepsza?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amelia23']A ja dostałam potwierdzenieeeee.... tralalalaaaa:cunao::happy1:[/quote]ja też dzisiaj dostałam :p
teraz zostają już tylko przygotowania - pranie, ostatnie szlify ze stania do oceny...
no i znów wizyta u weta po zaświadczenie... :diabloti: echhhhhh.... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, mam prosbe - czy moglby mi ktos podac info o terierach pszenicznych w Legionowie? Strona oddzialu nie chce mi sie otwierac i za kazdym razem sie wylacza, nie wiem czemu:shake:
Prosilabym jakas dobra dusze:saint1: o podanie zgloszonych softow(jesli jest katalog przedwyatawowy:roll: ...) lub chociaz rozkladu ilosciowego w klasach - rasa [B]Irish Soft Coated Wheaten Terrier[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']Sluchajcie, mam prosbe - czy moglby mi ktos podac info o terierach pszenicznych w Legionowie? Strona oddzialu nie chce mi sie otwierac i za kazdym razem sie wylacza, nie wiem czemu:shake:
Prosilabym jakas dobra dusze:saint1: o podanie zgloszonych softow(jesli jest katalog przedwyatawowy:roll: ...) lub chociaz rozkladu ilosciowego w klasach - rasa [B]Irish Soft Coated Wheaten Terrier[/B][/quote]

Irish Soft Coated Wheaten Terrier
PSY
Klasa szczeniàt 1
SUKI
Klasa szczeniàt 1
Klasa poÊrednia 1
Klasa otwarta 2

Link to comment
Share on other sites

Tu chodzi o opłatę.Nie masz numerka,bo nie ma kasy za wystawę.Jeśli ją opłaciłaś,to weż ze sobą kwit,zgłoś się do sekretariatu i dostaniesz numer.Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą kara za nie wystawienie,chyba coś pomyliłaś?Nikt nie może Cię ukarać za to że nie wystawiłaś psa zgłoszonego i opłaconego.Natomiast jeśli złgosiłaś i nie opłaciłaś,to teraz niestety trzeba będzie zapłacić zaległą wystawę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Tu chodzi o opłatę.Nie masz numerka,bo nie ma kasy za wystawę.Jeśli ją opłaciłaś,to weż ze sobą kwit,zgłoś się do sekretariatu i dostaniesz numer.Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą kara za nie wystawienie,chyba coś pomyliłaś?Nikt nie może Cię ukarać za to że nie wystawiłaś psa zgłoszonego i opłaconego.Natomiast jeśli złgosiłaś i nie opłaciłaś,to teraz niestety trzeba będzie zapłacić zaległą wystawę.[/QUOTE]

w tym rzecz, ze zglosilam i WYSTAWILAM (mam karte oceny!!!) i dlatego mam metlik w glowie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...