Jump to content
Dogomania

Wiosenna w Nowym Dworze Maz.


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolayna']a no to ja tez sie nie nadaje.. bo wystawiam psa na ogólnej..myslałam ze można i tu i tu :)[/quote]

no bo można:lol: w zyciu o czymś takim nie słyszałam..a w mp biore udział juz prawie 4 lata:lol:

(zgłasza sie w sekretariacie,na ogoł konkurs jest bezpłatny (np w ndm) ale na większych wystawach często (ale nie zawsze) płaci sie 20 zł :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']nie wiem czy ktos juz pisal wczesniej ale ja wlasnie zauwazylam i powiadamiam, ze termin przyjmowania zgloszen (mailem i faxem) przedluzono do 20 marca :roll:[/quote]
To ja jeszcze doprecyzuję ;) :
[COLOR=black][B]Przedłużenie terminu dotyczy tylko zgłoszeń przesłanych formularzem elektronicznym, e-mailem lub faxem.[/B]
[/COLOR]Dla zgłoszeń przysłanych Pocztą Polską termin pozostał bez zmian i obowiązuje termin: do 13 marca 2006 (decyduje data stempla pocztowego).

Link to comment
Share on other sites

Kto mi wyjaśni bałagan w wysyłaniu zgłoszeń elektronicznie? Po co mam dosyłać kopię rodowodu i jak? faxem? jeśli wysłałam go w załączniku do zgłoszenia. Pierwszy raz wysyłam w ten sposób i mailu zwrotnym jest taki dopisek. Bo jesli trzeba dublować te dodatki, to po co wogóle wysyłać mailem? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

ja wyslaalm to zgloszenie elektroniczne z tym ze moj idze w szczneiakach takze rodowod nie potrzebny, ale wiem ze faxem przesylalam jeszcze potwierdzenie wpłaty. na poczatku nie moglam sie doczekac tego calego potwierdzenia na maila i juz miałam wysyłac poczta ale w ostatnej chwili dostałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milamini']Kto mi wyjaśni bałagan w wysyłaniu zgłoszeń elektronicznie? Po co mam dosyłać kopię rodowodu i jak? faxem? jeśli wysłałam go w załączniku do zgłoszenia. Pierwszy raz wysyłam w ten sposób i mailu zwrotnym jest taki dopisek. Bo jesli trzeba dublować te dodatki, to po co wogóle wysyłać mailem? :crazyeye:[/quote]

Może nie rodowód nie dołaczył sie do zgłoszenia elektronicznego. Czasami tak się zdarza. Ja też mam ten dopisek. Teraz dopiero zauważyłam. Zaraz wyśle mailem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']wezcie mnie nie stresujcie to moj debiut będzie, woogle nie dociera to jeszcze do mnie a wy mi mowicie ze to juz za 2 tygodnie:eviltong:...ale mam treme:shake:[/quote]

ja miałam taką treme przed Głogowem....koszmar normalnie..teraz to tylko konkurencji się boje ale już moge wystawiać nie tylko Jojka ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talut']Jojo, o której wchodzą dogi? może przyjdziemy wam pokibicować :)[/quote]

hmm trudno powiedzieć jedyne co wiem to tyle :lol:

[quote] [B]RING 4[/B]
Sędzia [B]Jerzy Mrugasiewicz[/B]


Bullmastiff
Dog Argentyński
Dog de Bordeaux
Dog Niemiecki Błękitny
Dog Niemiecki Czarny i Arlekin
Dog Niemiecki Żółty i Pręgowany
Fila Brasileiro
Shar Pei [/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']gdzies tu wczesniej wyczytalam ze mozna do 20 zglaszac:placz: ...i chce zglosic suke-a formularz mi nie pozwala:oops: mam mailem zglosic,czy pozamiatane????:placz:[/quote]

daguś zgłoszenia dzisiaj do 17 były :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...