Jump to content
Dogomania

Wiosenna w Nowym Dworze Maz.


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KORONA']Jestem pod ogoromnym wrażeniem pracy Związku w Legionowie, a przede wszystkim Waszej pracy - Dziewczyny!!!!
Jesteście wspaniałe!! Na wystawy Legionowskie jeżdzę już kilka lat i za każdym razem jest wspaniale.

Gratuluje Wam i dziękuję...[/quote]

Pod tymi słowami moge tylko się podpisać!!!

Co prawda do tej pory byliśmy dopiero na dwóch wystawach organizowanych przez Legionowo (psiak ma niecałe dwa latka), ale na następnej też się zameldujemy!
I z góry dziękujemy za przychylność dla naszej I grupy!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarzenaTkacz']
Iidush
Mati
Burzan
Gracja
BeataG - jeśli KOGOŚ pominełam to przepraszam, chcę powiedziec tylko jedno jak teraz nie przyjedziecie i się nie zameldujesie to WAS.....

Pozdrawiam
Marzena Tkacz-Rosłon[/quote]

[B]Marzenko[/B], obiecuję, że przyjadę, jeśli tylko belgów nie będzie oceniać sędzia, który już oceniał mojego psa w młodzieży (a z powyższych propozycji oceniała go tylko pani Bożena Czempas).

A mam jeszcze pytanko - czy jest planowana konkurencja par hodowlanych?

Link to comment
Share on other sites

Ja na gr I głosuje na P. Annę Dominiak :D
Każdy byle nie Pan Zamoyski :P Raz u niego byłam i wystarczy. Chyba, ze od tamtej pory zmienił trochę sposób oceniania ;)

Co do wspomnianego wczesniej Tobira Hvelki to potwierdzam, zę fantastyczny sędzia i faktycznie zwraca dużą uwagę na ruch! My mamy u niego "wspaniała mechanika" :multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Chciałm zwrócić uwagę, że zawsze znajdzie się ktoś z oceny swojego psa niezadowolony, bo chciałby więcej....
Mati jak można mówić o "chodowli" jak szczeniaków pstuchów jeszcze nie było, owszem hodowla jest, a trzyletnią podhalankę dopiero planuję pokryć, szetland - interchampion, border - narazie bardzo młody szczyl :cool3:
Natomiast Mati, burzan - ilość postów jak narazie Mati - 5, burzan - 11; jeden od [B]05-05-05[/B] m drugi od [B]05-04-05[/B] na DGM. Wstarczy poczyać posty :lol: , dużo tego nie ma.

A tym, którzy podali moją kandytaturę chciałm podziękować, to dla mnie zaszczyt.

I dla oddziału gratulacje za podejście do wystawców.

Link to comment
Share on other sites

Aisha, czyżbyś z Katowic planowała przyjazd na wystawę legionowska, czy tez tylko po koleżeńsku popierasz p. Czempas?
A ja faktycznie sporo słyszałem o pewnej stroniczości p. Czempasowej, przykro mi bardzo.
A tak a propos Oki powiedz mi dlaczego uważasz , że nie mam racji bo na forum jestem od niedawna i ma niedużo postów? Co to ma wspólnego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Ja na gr I głosuje na P. Annę Dominiak :D
Każdy byle nie Pan Zamoyski :P Raz u niego byłam i wystarczy. Chyba, ze od tamtej pory zmienił trochę sposób oceniania ;) [/quote]

P. A. Dominiak jeszcze nas nie oceniała, P. Czempas zresztą też jeszcze nie - więc nie mam zielonego pojęcia, jak sędziują.

Diana14 byłam oceniana przez P. Zamoyskiego tylko raz ok. 1rok temu i był przesympatyczny i delikatny dla psiaków, a to dla mnie bardzo ważne. I w związku z tym jestem jak najbardziej "ZA" właśnie tym sędzią! Jedno, co bardzo ostro oceniał, to uniesiony ogon nad grzbiet - co w naszej rasie jest wadą. A "ujął" mnie ten pan tym, że argumentował w krótkich słowach swoje oceny. Nie wiem, czym Ci tak "podpadł" - napisz mi maila (jeśli masz chęć).

Ale wierzę, że wszystko będzie OK!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam.Nie znam osobiście pracy na ringu wszystkich proponowanych jako zastępstwo sędziów w Legionowie.Uważam jednak, że każdy kto chce być asystentem,a później sędzią powinien wykazać się dorobkiem hodowlanym, a niestety nie znam ich z tej strony. Jedyną osobą godną mojego uznania jest pani lek.wet.,sędzia,hodowca Anna Dominiak, która pracuje na ringu jak profesjonalista.Nie zwraca uwagi,że psy są od niej lub po jej psie,ocenia je uczciwie bez znajomości i to właśnie mi się podoba. Brawo pani Aniu i byle tak dalej.
Oczywiście wielkie brawa dla organizatorów za pomysł i odwagę.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mnie jest wszystko jedno, gdyz nie wiem czy sie pojawie.

Ale osobiscie, jestem za Pania Dominiak i Pania Czempas - dlaczego? Coz, znam z internetu obie Panie, i wydaja mi sie niesamowicie sympatyczne. A wiadomo, ze jak ktos korzysta z uslug wirtualnego daru niebios, nie moze byc zacofany. ;-)

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz']Mnie jest wszystko jedno, gdyz nie wiem czy sie pojawie.

Ale osobiscie, jestem za Pania Dominiak i Pania Czempas - dlaczego? Coz, znam z internetu obie Panie, i wydaja mi sie niesamowicie sympatyczne. A wiadomo, ze jak ktos korzysta z uslug wirtualnego daru niebios, nie moze byc zacofany. ;-)

Pozdrawiam.[/quote]

Dobre:lol:

Ja nie mam trzech rąk ani trzech przycisków w zasięgu, jak to na sali sejmowej bywało więc póki co wstrzymam się od głosu. Wszystkie trzy kandydatury mi odpowiadają.
P.Zamoyski rzeczywiście ocen za darmo nie rozdaje, ale zawsze je argumentuje i to bardzo mi się podoba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='burzan']Aisha, czyżbyś z Katowic planowała przyjazd na wystawę legionowska, czy tez tylko po koleżeńsku popierasz p. Czempas?
A ja faktycznie sporo słyszałem o pewnej stroniczości p. Czempasowej, przykro mi bardzo.
A tak a propos Oki powiedz mi dlaczego uważasz , że nie mam racji bo na forum jestem od niedawna i ma niedużo postów? Co to ma wspólnego?[/quote]

burzan, przepraszam, nie podpisałam się :oops:
z a Twoich postów nie wynika jakiego masz psa i kim jesteś :cool1:
a co do tej "pewnej stronniczości" to zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony jak przegra, a liczył na więcej - wtedy na wszystko można zwalić
a co powiesz na wygrane psów, które też wygrywają u innych sędziów (choć może to nie do końca dobry przykład :roll: )

Link to comment
Share on other sites

Diano14, to że Oki jest panią Czempasową , to juz sie domysliłem ale nie wiedziałem, że Aisha to ta sama osoba.
A z tymi psami co wygrywaja u innych sedziów to różnie bywa...., czasami jest wręcz odwrotnie.

Mam młodego briadra płowego psa.

Link to comment
Share on other sites

Wystawcy!!!!! Najbardziej z sędziego zadowolony jest ten kto wygra .Wtedy sędzia ma dobre ,,oko"",zna sie na wzorcu.Czytając Państwa posty ,to i tak napewno wszyskim nie sprostamy.Odzdział zaprzszając sędziego na wystawę ,kieruje się wiedzą ,znajomością wzorca,kulturą bycia .Sami jesteśmy hodowcami i wystawcami i żadna dla nas przyjemność jak ktoś przstawia wystawcę i jego psa jsk śmierdzące ,,JAJO''.Miłe wrażenie sprawia dla całości oceny psów na ringu sprawnie i fachowo sędziujący sędzia(dobrze jeśli jest urodziwy,zawsze co ładne to cieszy oko).:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Kochani Moi,

Podaje Wam wyniki, pisałam + przy nazwisku, za każdym razem jak się pojawiło w czyims poście, a oto wyniki

Anna Dominika 6 głosów
Andrzej Zamoyski 5 głosów
Bożenna Czempas 4 głosy

Z całym szacunkiem dla wsyztskich zporoponowanych przez Was sędziów, dziś wykonuję telefon do Pani Dominika, i jeśli wyrazi zgode jest na Wiosenna przez nas zaproszona.

Poinfromuję Was dziś wieczorem o wyniku rozmowy.

Pozdrawiam
Marzena Tkacz-Rosłon

Link to comment
Share on other sites

[quote name='burzan']
Diano14, to że Oki jest panią Czempasową , to juz sie domysliłem ale nie wiedziałem, że Aisha to ta sama osoba.
[/quote]

coś sugerujesz... :crazyeye: :multi: ;)
sugeruję poczytać posty Aishy - Joanny :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...