Jump to content
Dogomania

Inki Sjösten "Plan pracy"


aussik

Recommended Posts

Co sadzicie o tej książce? [url]http://sklep.psiawachta.pl/product/Plan_pracy_%2B_DVD_PW04#[/url] Planuję zakup i chcę wiedzieć czy nie wyrzucam pieniądze błoto :P Ma ktoś tę książkę? Inka sjoten pisze bardzo dobre książki a ta ponoć jest jeszcze lepsza od pozostałych
Czekam na odpowiedzi innych ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olka_Olga']A ja powiem tak: nawet jeśli książka czy film jest nudny, to miejmy na uwadzę to, że to publiakcje o SZKOLENIU, a nie film akcji![/QUOTE]

Z racji, ze przykladowo interesuje sie szkoleniem, taka ksiazka powinna byc dla mnie ciekawa. Nie jest, nie bylam w stanie przebrnac przez wiecej niz kilka stron obydwu ksiazek.

Link to comment
Share on other sites

Ja już po lekturze "Planu pracy" i po obejrzeniu DVD. Zamówiłam jak tylko zobaczyłam ze jest dostępny ten zestaw. Hmmm... Czy warto? Moim zdaniem nie za te pieniądze. Spodziewałam się czegoś lepszego, a moze raczej innego. Film mnie znudził, jak na czas trwania stanowczo za mało konkretnych informacji. Ile można patrzeć na psy nagradzane elementami "koniczynki"?;) Nie sądzę żebym miała ochotę obejrzeć go ponownie w najbliższym czasie.
Co do broszurki - chyba spodziewałam się czegoś innego po niej. Liczyłam na to ze znajdę w niej konkretne info co do planowania treningów z moim osobistym psem. Ale gdybym prowadziła własne szkolenie ;) może zaglądałabym do broszurki w poszukiwaniu konkretnych ćwiczeń.
Większość ćwiczeń jest dla ćwiczących w grupie. Ja w większości przypadków pracuję ze swoim psem na pustym placu.
Reasumując - dla mnie nie za bardzo trafiony zakup, dla innych może okazać się przydatny.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kupiłam, przeczytałam, obejrzałam.
Coż, ja również spodziewłam się czegoś lepszego, może bardziej szczegółowych instrukcji, pokazania trików szkoleniowych zamiast znowu ogólnikowych zasad, reguł i tłumaczenia w jaki sposób psy się uczą, zastosowanie czetrolistej koniczyki itp itd, to już było!
Po za tym nie wiem czy tylko ja miałam takie wrażenie, ale wydaje mi się że psy na filmiku były za czesto nagradzane, ciągłe ładowanie w psi pysk smakołyków moim zdaniem powoduje że nagroda traci na wartości. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...