Jump to content
Dogomania

Agility Turnieje w Polska 2010


power-agility

Recommended Posts

Hi All,



Jestem z Niemiec, Berlinie i chcieliby rozpocząć z przyjaciółmi w przyszłym roku (2010) także w turniejach z wami tutaj Polska. Jak polski opanował w żadnym stopniu nie mam przetłumaczone mój tekst w języku niemieckim z narzędziem służącym do tłumaczenia z Internetu. Tak więc nadzieję, że jest to zrozumiałe.



Jak już mówiłem, chcemy rozpocząć w 2010 r., nawet w Polska raz i dlatego poszukujemy do organizowania turniejów 2010 club. Być może są nawet turnieje w pobliżu granicy polsko-niemieckiej?



Przez wiele informacji byłbym bardzo szczęśliwy!



Many greetings from Germany



P.S. Czy mam wylądował w złym podforum można poruszać dzięki ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Tu masz aktualizowany na bierzaco kalendarz zawodow agility w Polsce [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148322[/URL][/QUOTE]

Ah ok thanks ... I had missed indeed! Ale do tej pory nie wiele turniejów już znany termin, ;-(



[quote name='Magda i Saga']Wstaw nam proszę kalendarz niemieckich zawodów, szczególnie tych bliżej polskiej granicy[/QUOTE]

Narzędzia tłumaczy nie tylko na skórę naprawdę, to jest Nie rozumiem pytania!
Ale myślę, że wiesz, imprezy agility z Niemiec, które są blisko polskiej granicy? Jeśli tak, to mogę być pomocne, zwłaszcza w odniesieniu do obszaru Berlina.


Many greetings from Germany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Wstaw nam proszę kalendarz niemieckich zawodów, szczególnie tych bliżej polskiej granicy[/QUOTE]

[URL]http://www.agilityteamberlin.de/[/URL] -> termine Berlin i okolica

chcesz i masz :)

należy zgłaszać się duuużo wcześniej

pozdr

Aga i banda

Link to comment
Share on other sites

tak tu jest do końca roku tylko
po nazwie klubów można znaleźć stronę - w większości.
zawsze można napisać i zapytać - ja tam po angielsku lecę i problemów nie ma :)

gdzieś kiedyś podawałam linki do zawodów w Niemczech - i chyba nawet pod jakiś temacik podklejone było ?? nie pod kalendarz zawodów ?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...