Jump to content
Dogomania

Mala czarna szczeniuch, porzucona


O1us_89

Recommended Posts

Witam! Słuchajcie byłam wczoraj u rodziców na wsi i poszlam rano odprowadzic mojego mlodszego brata do szkoly... Jak wracalam to na parkingu szkolnym do mojej nogwaki przylepil sie malusi szczenior... Poglaskalam lobuza, i zobaczylam, ze jest strasznie chudziutki... Siersc cala pozlepiana... Pytam sie woźnej czy wie czyj to piesek, a ona na to, że błąka się tu od jakiegos tygodnia... Poradzila mi zebym dala malej kopa i poszla...:crazyeye: Wspomne tylko ze jakies 100 m. dalej jest bardzo ruchliwa ulica:angryy:
Nie zastanawiajac sie dlugo wzielam szczeniuche na rece i poszlam z nia do domku... Wieczorem wrocilysmy razem do Warszawy... Po prostu nie moglam jej tam zostawic, bo napewno skonczyla by pod kolami, toz to jeszcze dziecko!!!:mad:

Szczeniucha jest malutka ma ok. 7 tyg. jak na moje oko... Wazy pewnie ok 2 kg. bedzie malutkim i kudlatym psem... Jest czarna z malymi podpaleniami na lapkach i pod pyszczkiem... Ma taki slodki lisi pyszczek:D:loveu:

I w tym momencie zaczynaja sie schody, mam juz w domu jednego psa i to duzego DC... Mieszkam w kawalerce... Nie moge jej zatrzymac, teraz mam w domu sajgon, Bandzior wariuje, psina sie go boi, musze jedno i drugie zamykac na zmiane w lazience:placz: choc bardzo tego nie chce, ale nie mam wyjscia, bo mi dom zdemoluja... Bandzior chce sie bawic, przy tym jest bardzo nie delikatny, psinka sie go strasznie boi ucieka, on za nia biega, a że mam panele w domu to obydwoje LATAJĄ po mieszkaniu... TZ jest juz na skraju wykonczenia nerwowego, ja mam prace i nie moge pozwolic sobie na malego szczeniura, bo przy Bandziorze mam i tak mase pracy... Spacery oczywiscie oddzielnie, bo nie sposob wyprowadzic ich razem... Aktualnie mam ciezka sytuacje materialna i nie stac mnie nawet na to zeby szczeniuche odrobaczyc, zaszczepic i odpchlic... Nie chce oddac jej do schroniska, bo to bedzie dla niej wyrok, jestem naprawde w trudnej sytuacji... Moze macie jakis pomysl???

Sunia jest straszna przylepka:loveu: Pieskow sie boi, jak i wogole miasta... ale wszytsko jest na dobrej drodze, trzeba suczydlo socjalizowac...:lol:

POMÓŻCIE!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...