Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja również chętnie się piszę - Zabajka to dobry pomysł jednak może być problem z dojazdem i czy ludzie z osrodka koni beda zadowoleni z latających psów - generalnie na "wypad" tam trzeba sie umawiac i placic ;), ewentualnie pociągiem bo jest pociągów więcej, co chwila i wiele nie zaplacicie - 4.50zł w pociągu kosztuje pies

Link to comment
Share on other sites

Można dojechać z Rzeszowa pod "sklep" autobusem 27 i 227. Ze sklepu chwilę się idzie lasem, ale niedaleko.
Są 2 opcje - złożyć się na ognisko i tam sobie siedzieć albo po prostu sobie łazić po lesie z psami, bo do tego się raczej nie przyczepią - ja Lunę często tam biorę. Poza tym Zabajka to raczej miejsce przyjazne psom ;)

No to kiedy jedziemy i kto się pisze? Spróbuję się dowiedzieć czy nie ma żadnych imprez żeby zamieszania nie było.

Link to comment
Share on other sites

Ok, no to może przyszły tydzień. Fajnie by było na tygodniu, ale weekend w sumie też mógłby być, tylko że wtedy się zwykle więcej "cywilów" po Zabajce kręci.
Bardzo proooszę o pisanie kto jest chętny i jaki termin pasuje.
Jakby co to dojazd tak jak mówiłam, tylko przy 27 trzeba patrzyć na linię b - przez zabajkę, chyba że ktoś chce pieszo iść z głogowa... Droga nieprzyjemna bo chodnikiem.
Jedzonko można kupić w barze - polecam frytki i pierogi, ale jakieś picie czy coś lepiej kupić w sklepie.

Link to comment
Share on other sites

Post się nie dodał -_-

Na szczęście tam pod drzewkami jest cień :)

Wstępnie chętne osoby:
1. Coffe&Nera
2. Znajoma
3. Ja
4. Moja koleżanka (Dosia1000, nowa na dogo).

Pasuje środa? Jeśli tak to o której godzince?

Link to comment
Share on other sites

To może zróbmy tak - jeśli w środę będzie ładna pogoda (czyt. nie będzie lało) to jedziemy. Jak będzie deszcz to automatycznie spotkanie przeniesiemy na kiedy indziej (czwartek, piątek?).
Tylko o której godzinie?

Link to comment
Share on other sites

Autobusy z placu wolności.
Możeby pojechać tym o 11.42?
Może mi uda się dojechać autem, w każdym razie powiedzmy na 12.30 autobus dojechałby do Zabajki pod sklep. Tam bym czekała na osóbki jadące autobusem i wspólnie poszlibyśmy do Stadniny. Jeszcze tylko muszę rodziców spytać czy może mnie ktoś zawieźć.
Nie wiem tylko ile chcecie tam być, więc co z powrotem?
Ewentualnie mogę jeszcze spytać koleżanki, któa pewnie będzie jechać na konie, czy by nie mogła kogoś zgarnąć.

Wie ktoś gdzie jest jakiś rozkład jazdy autobusu nr. 227, a poza tym ile kosztuje przewóz psiaka?

edit: cholera, źle się skopiował rozkład, więc zerknijcie tutaj: [URL]http://www.rozkladyjazdy.rzeszow.pl/[/URL] na autobus 27.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda : (


No to w takim razie, jeśli nie będzie padać, Ja z Luną (w typie cockera angielskiego) i prawdopodobnie Dosia1000 z Nuką (w typie beagle'a) będziemy koło 12.30 na przystanku "zabajka - sklep" czekać na Coffe&Nera ze znajomą i może ktoś się jeszcze nawinie. Potem idziemy na piechotę do LKJ Zabajka i siedzimy tam do godziny X.
Mam nadzieję, że jeszcze się znajdzie ktoś chętny, ja będę na 1000%. Jakby coś, to mój nr. tel. 512359257, ale jako że często nie mam zasięgu, to domowy 178505500 (jak coś to jestem Ania).
Proponuję wziąć aparat, ja wezmę mój jeśli znajdę kartę pamięci, ale znając jego to się zepsuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coffee&Nera']Ja oczywiscie też mam psa - bez psa by nam sie nie opłacalo ;)[/QUOTE]

Hehe, domyśliłam się :D
No to ustalone, wszystko zależy od pogody.
Może będzie jeszcze jedna moja koleżanka ale nie wiadomo, bo ma dość strachliwe psisko.

Szkoda że nikt więcej sie nie pisze...

Link to comment
Share on other sites

Heh, Reny też nie będzie, więc nie ma sensu żebym spotkała się tylko z Gosią, bo ją widzę często... W takim razie przełożymy spotkanie na kiedy indziej. ;)
Może następnym razem będzie więcej chętnych. Napisz jak łapka się wyleczy, może wtedy się spotkamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...