Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Estowa']Ja akurat mam planowy przyjazd pociągu do Rzeszowa dopiero o 11 więc by wypaliło ;)

Edit: jak coś to będziemy na nóżkach chodzić :P[/QUOTE]

Ja musiałabym się wrócic po psa - więc najprędzej okolo 12 bym się pojawiła bo wracam z korepetycji o 11 :) chyba żebym przełozyła ale to by się zobaczylo. Chętnie bym z Tobą wróciła do Przemyśla ale bez psa - powedrowac po galeri przemyskiej ;P

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Aha i pamiętajcie że Rzeszowskie MPK jeździ jak w soboty - szczególnie mało kursów stosunkowo jest z centrum miasta na nowe miasto [/QUOTE]
Na pewno?

[QUOTE]Ja musiałabym się wrócic po psa - więc najprędzej okolo 12 bym się pojawiła bo wracam z korepetycji o 11 [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] chyba żebym przełozyła ale to by się zobaczylo.[/QUOTE]
Nie, nie musisz przekładać. ;)
Zanim przyjedziemy na Nowe Miato, ogarniemy wszystko to pewnie już 12 będzie.
Pytanie, gdzie się umawiamy? O 12 może przy fontannie na plantach za kładką?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chein'][B]Na pewno[/B][/QUOTE]

Tak jest informacja na stronie MPK Rzeszów. Ja koło 12-12:30 bym tam była aczkolwiek tak szczeze - tam przeciez psa nie spusci sie ze smyczy ;) Straż miejska szczegolnie w swięta chodzi tam notorycznie - miałam szkołe w tamtych okolicach to wiem jak to wyglądalo ;)

Link to comment
Share on other sites

Coffee ma rację, nie ma co psa teraz na żwirce(lub co gorsza - Wisłokiem, szczególnie koło kładki, gdzie ludzi będzie baardzo dużo) spuszczać ze smyczy, chyba, że kasy ma się za dużo:cool3:
Zawsze można podjechać gdzieś na obrzeża miasta, znaleźć jakieś łąki itd. Uważać na kleszcze, bo pies mojej koleżanki już dwa złapał :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']Coffee ma rację, nie ma co psa teraz na żwirce(lub co gorsza - Wisłokiem, szczególnie koło kładki, gdzie ludzi będzie baardzo dużo) spuszczać ze smyczy, chyba, że kasy ma się za dużo:cool3:
Zawsze można podjechać gdzieś na obrzeża miasta, znaleźć jakieś łąki itd. Uważać na kleszcze, bo pies mojej koleżanki już dwa złapał :angryy:[/QUOTE]

Na Żwirowni w tej wodzie niejednokrotnie sie ludzie pochorowali, co dopiero psy ;) Ludzi multum bo sie zaczął sezon. Mandat to koszt 50-100zł za spuszczenie psa ze smyczy i do tego nie zbieranie po sobie nie czystosci - tylko że teraz to gdzie indziej wymyślicie? Jeszcze dzisiaj lało w calym miescie więc woda po kolana ;), ale to jak chcecie, mi obojętne - chociaż osobiscie wole swoje łąki na baranówce bo połazic po uliczkach przy tłumie ludzi, dzieciach, tym bardziej że jutro dzien wolny od pracy to nic przyjemnego

Mi to tam rybka - aczkolwiek jak miałabym wybrać łażenie z psem na smyczy po chodniku i puszczenie psa w pola w swojej okolicy - to aż szkoda mi wydawać pieniedzy na bilety bo i tak nikt z tego nie skorzysta :) Nie przewidziałas Chein jaka bedzie pogoda i to że ty masz najbliżej to chyba najbardziej wzielo góre gdzie jest spacer - dawniej Wisłok to było super miejsce na spacer z psami ale to 10 lat temu jak nie bylo zabudowania aż tyle oraz straży miejskiej, ja się wam radze zastanowic nad innym miejscem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estowa']Ja jestem za Baranówką, bo kocham tamte tereny :D
A do tego esta je też w miarę zna :D[/QUOTE]

Ja zachęcam - tylko radze zabrać ze sobą wysokie gumiaki bo wody po kostki dosłownie ;) Autobusem 18,19 na koniec na samą pętle, oczywiscie odebrałabym - punkt np godzina 12? Tylko chciałabym wiedzieć dzisiaj żeby na jutro wiedzieć na którą się przygotować - oczywiscie rozmawiamy o Baranówce 4 - tzn pola "miłocin"

Link to comment
Share on other sites

Kurczę spacer korci, chyba przełożę wizytę w hodowli xD
Baranówka faktycznie super pomysł, spuści się psy ze smyczy to pobiegają. Gorzej tylko będzie potem z takim brudasem do MPK wsiąść, ale co tam xD
Pewnie przyjadę autobusem z Estową, odbieram ją z dworca pkp xD Nie wiem, czy już o tym wie ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']Kurczę spacer korci, chyba przełożę wizytę w hodowli xD
Baranówka faktycznie super pomysł, spuści się psy ze smyczy to pobiegają. Gorzej tylko będzie potem z takim brudasem do MPK wsiąść, ale co tam xD
Pewnie przyjadę autobusem z Estową, odbieram ją z dworca pkp xD Nie wiem, czy już o tym wie ^^[/QUOTE]

Ja na prawde radziłabym gumiaki zabrać, parasolki, ewentualnie płaszcze przeciwdeszczowe bo ma padać deszcz jutro w całym miescie a tutaj jest juz i tak ziemia podmokła. Możemy się umowic na godzine 12 na MIŁOCIŃSKA PĘTLA - z dworca pod dawny Hotel rzeszów podejsc i wsiąść w 19 patrząc na SOBOTNI rozkład jazdy - bo tak jest na stronie mpk ze 02.05 jeżdżą jak w SOBOTY. Ja bym mogła być do godziny 13-14 z wami na spacerze - dłużej mi niski pies podmokłej wody nie wytrzyma.

I jeśli mogłabym prosić o jutro do godziny 9 chciałabym wiedzieć czy mam sie przygotować czy nie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estowa']Chein prosiła, żebym przekazała:
Możemy się spotkać o 12 przy fontannie na bulwarach zaraz za kładką.

A tak w ogole nie mam w domu gumiaków, ale jakoś damy radę :D
W taki razie Klaudia, już wiem :D[/QUOTE]

To przykro mi ale mnie nie będzie tam pod kładką - nie mam ochoty chodzić z psem na smyczy, słuchać gromady krzyczących babć że mały pies sie szlaja pod nogami, za nim biegną duże a mandatu chyba też żadna z nas płacić nie chce ;) Ja już dzisiaj rano w polach byłam, w miare ziemią wciągnela wode więc można przejsc ale to Chein decyzja ;) Życze miłej zabawy z babciami na bulwarach hehe ;)

Jeżeli będziecie chciały wpaść później na B4 to zapraszam - do mnie jeżeli będziecie chciały numer telefonu podam na PW to można sie spotkac :) ale mi szkoda 1,30 w jedną i w drugą strone jeździc, tracic czas na oglądanie denerwujących sie ludzi bo sama gdybym była taką osobą tam nie chciałabym chociaż jestem milosnik zwierzat zeby psy mi biegały po bulwarach gdzie są dzieci, straż miejska i wszystko inne :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']Nie 1,30, bo jeszcze 1,70 za psa xD
Ja dojadę na baranówkę, na ostatnim przystanku wysiadać? Ostatnim przystanku 18 czy 19?[/QUOTE]

Ta sama jest pętla obydwu autobusów.

[quote name='Kisses']Klaudia, nie zawsze za psa się płaci :)
Nera jest akurat nakolankowa, więc odpada koszt :P[/QUOTE]

A ty Kiś się wybierasz też czy nie :)?

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i51.tinypic.com/29d96bc.jpg[/IMG]
początek spacerku
:)
[IMG]http://i54.tinypic.com/2luxnxd.jpg[/IMG]
Lucy - skok xD.
[IMG]http://i53.tinypic.com/fdveyw.jpg[/IMG]
Pojenie :P.
[IMG]http://i56.tinypic.com/2eodu09.jpg[/IMG]
Fanta :3
[IMG]http://i53.tinypic.com/2sb6a9j.jpg[/IMG]
widoczek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...