Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudicos']w sierpniu jak jechałam z nią autobusem to szczekała i w ogóle była strasznie niespokojna ... Musiałam zaraz wysiąść...
Może na tych wakacjach spróbuje kolejny raz...[/QUOTE]


ja miałam tak ale z samochodem! musieliśmy stopniowo przyzwyczajać do jazdy w bagażniku (oczywiście bez deski i nie chodzi o tego psa którego mam teraz, bo ten zaledwie jechał 3 razy) :) moim zdaniem musisz zacząć może od krótkich sesji autobusem bo ludzie mogą na nią źle zareagować i tylko same problemy będą jeżeli będzie szczekać całą drogę,
Zacznij od 10 min jazd, głaszcz ją i uspokajaj, może jakiś przysmak?? :) nie jestem ekspertem ale zawsze jak miałam psa to sama radziłam sobie z jego wychowaniem, nie udawałam się na jakieś specjalne szkolenia i psy jakoś żyły! :D
Ona czuje się zdenerwowana bo nie wie co to taki wielki pojazd, głośny, trzepoczący się ina dodatek z ludźmi!!
:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudicos']taa, tyle, że ja jechałam jakieś 3 minuty ;D I nie wytrzymywała, ludzie się nieźle krzywo patrzyli ;D
Jakaś babcia się pluła, że pies jest agresywny ;p[/QUOTE]

i tu się wcale nie dziwię, mnie trafiało jak moja szczekała w samochodzie!! były chwile że miałam ochote ją wysadzić!! hehe ( nie bierzcie tego do siebie!!) :) to wyobrazam sobie jak ludzie reagowali :P
ale do wszystkiego da sie przyzwyczaic nawet dorosłego psa tylko schodzi troszke dłużej.. dawaj jej jakieś smaczki podczas jazdy, głaszcz i uspokajaj :) tak żeby wiedziała że jest bezpieczna

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zrobię małego offa, ale może ktoś się skusi:




[INDENT][B][SIZE=3][COLOR=red]Jakby ktoś chciał jechać nad morze z psiakiem, to zapraszmy na VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków![/COLOR][/SIZE][/B] :cool3:


[U][COLOR=#810081][URL]http://www.dogomania.pl/threads/145606-VIII-OgA-lnopolski-Zlot-DogomaniakA-w-MAMY-3-MIEJSCA-WOLNE[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/145606-VIII-OgA-lnopolski-Zlot-DogomaniakA-w-MAMY-3-MIEJSCA-WOLNE"][COLOR=#4444ff][/COLOR][/URL]




[img]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/zlot-banner.jpg[/img]



Miejsce: Bobolin koło Darłowa

Data: 5-11 lipca 2010 r.

Cena: 222 zł za cały zlot (37 zł/doba) + za psa chyba 5 zł/doba

Cena za nocleg w namiocie: 15 zł/doba

Ilość miejsc w domkach: 33 (4 domki 7-osobowe i jeden 5-osobowy)



[B]ZAPRASZAMY! JESZCZE MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ! :cool3:[/B]



Wyposażenie domków i zdjęcia można zobaczyć tutaj: [URL="http://www.morskiedomki.pl/index.php?domki_letniskowe_main"][COLOR=#4444ff]Morskiedomki.pl - Domki letniskowe nad morzem | Domki letniskowe[/COLOR][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

[quote name='AnAn']Witam, czy ktoś jeszcze pisze w tym temacie? Jeśli tak, mieszka ktoś na osiedlu Krakowska południe i mas szczeniaka który mógłby się pobawić z Luną?[/QUOTE]

Szczeniaka nie mam ale lekkiego świra, który z niezbyt cięzkim psem mógłby sie pobawić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnAn']Witam, czy ktoś jeszcze pisze w tym temacie? Jeśli tak, mieszka ktoś na osiedlu Krakowska południe i mas szczeniaka który mógłby się pobawić z Luną?[/QUOTE]
Ja mieszkam b. blisko tego osiedla, właściwie kiedyś tam mieszkałam, niestety ani szczeniaka, ani delikatnego w kontaktach psa nie mam, tylko narwaną bokserkę :D

Pozdrawiamy cieplutko! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Ja mieszkam b. blisko tego osiedla, właściwie kiedyś tam mieszkałam, niestety ani szczeniaka, ani delikatnego w kontaktach psa nie mam, tylko narwaną bokserkę :D

Pozdrawiamy cieplutko! :)[/QUOTE]

To do mojego białasa by się nadała.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

[quote name='*Iza*']Mam do was jeszcze jedno pytanie.Czy ktoś za hodowle Srebrny Wiatr?
Jest to hodowla yorków..;)[/QUOTE]

Nieczesto sie wypowiadam o hodowlach, ale tej mam serdecznie dosyc - po raz kolejny kasuje dziesiatki postow spamujacych forum z tekstem

Psy yorki tanio [U]yorki bez rodowodu[/U] sprzedam
yorki wikipedia yorki pielęgnacja york pies york pies wszystko o yorkach pies psy york pies

Pomijam juz to, ze to sprawa nadajaca sie do sprawdzenia przez sad kolezenski, bo to przeciez jednak hodowla zarejestrowana w ZKwP.
Ale wkurza cos innego: na prosbe o zaprzestanie spamowania oczywiscie nie bylo zadnej odpowiedzi... Tzn byla - teraz doszedl spam ich sklepu internetowego...

Zdecydowanie nie polecam, bo zadna szanujaca sie hodowla nie musi sie reklamowac w ten sposob.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...