Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ja też jestem z Rzeszowa:lol:

Troszkę nas mało na tym forum :roll: . Bardzo chętnie wybrałabym się na wspólny spacerek, mam suczkę malamuta, uwielbiającą zabawy, zwłaszcza na śniegu, niestety co do innych suczek bywa różnie (moja próbuje trochę dominować), ale możemy spróbować - nie ma reguły - z niektórymi sukami bawi się super, z innymi nie. Jak Twoja starsza sunia reaguje na inne suki?

Fajnie byłoby spotkać się w większym gronie:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Witajcie Rzeszowianie, mam prosbe - czy ktos moze mi opisac jak dostac sie z dworca w Rzeszowie na ulice Ciepłownicką?
Jakim autobusem / tramwajem tam dojade i czy to daleko? w ktora strone sie kierowac, jakies punkty charakterystyczne itp?
Prosze o instrukcje dla osoby z wyjatkowym talentem do gubienia sie :D bede bardzo wdzieczna.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cześc Rzeszowiacy i witam Ewo! :)
Widzę że na spotkanie beaglowy wybraliście łąkę spotkań również labomaniaków! SUPER! Tylko muszę uprzedzi, ostatnio jest tam pełno szkła, dołów, śmieci i materiałów budowlanych. Myślę że wyprawa i zabawa w tamtym miejscu to nie jest dobry pomysł, przynajmniej narazie dopuki tam nie będzie czysto. Natomiast gdyby na bulwarach nie było tyle spacerowiczów to było by ok. Natomiast chodzę tam średnio 4 razy w tygodniu z psem, co by się popluskał! :lol:

Pozdrawiam
G

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Katarzyna dokładnie!
Bo albo samochodzy, albo ludzie, albo inne "psy z domów bez ogrodzeń", albo las gdzie nie wolno. Ech...
Do czasu chodziłam ze swym labskiem na żwirownie popływa a teraz?? Nad wisłokiem jestem obrzucana wyzwiskami od ludzi i od rybaków...

;(;(;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...