Jump to content
Dogomania

Buźka najsłodsza nasza z Orzechowców. MA DOM !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fizia']Ale może jednak nie przeszkadza to, że nie jest maciupeńka

Ja przesłałam prawie wszystkie zdjęcia, które są na wątku - na kilku dobrze widać jaka jest w porównaniu z człowiekiem, wcale nie wygląda na nich na malutką

Może chodziło o to, żeby nie była wielka[/QUOTE]

Pani mówiła że wyjeżdżając gdzieś zawsze psiaka zabierają ze sobą i dlatego nie chciala żeby był zbyt duży. Dokładnie wie jak Buźka wygląda i jak najbardziej pasuje....:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki, żeby się wszystko udało i żeby Buzieńka mogła już pożegnać się ze schroniskowymi kratami.

Pewnie będzie z początku zdziwiona, w końcu to był Jej jedyny dom

Ale nie wie jeszcze bidulka, jak dobrze mieć prawdziwy, ciepły, kochający Dom

Link to comment
Share on other sites

Dom sprawdzony - jest OK!
Byliśmy z Łucją. W domu są 3 koty ( z czego jak zrozumiałam 2 to odratowane kocie nieszczęścia) ale nie przewiduję żadnych problemów, bo koty na psa reagują spokojnie i z godnością.
Państwo pieska mieli - yorka, którego ukradziono - szukają go nadal, liczą że wróci, ale bardzo chcą pomóc Buźce. Dom czeka na psa.
Jest gdzie pobiegać w ogródku, ogrodzenie porządne.
Łucja rekomenduje ten dom - wywalała się kółkami do góry przed wszystkimi domownikami, szczególnie przed panem domu, który podkarmiał ją kiełbasą.
Z różnych możliwych problemów z psem schroniskowym państwo zdają sobie sprawę, zaoferowaliśmy w razie czego pomoc i wsparcie moralne.
Buźka - możesz pakować walizki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Halcia chyba już wie, bo Becia w międzyczasie dzwoniła do Buźkowej rodziny.[/QUOTE]

pewnie że dziewczyny już wiedzą i Buźka przyjedzie dzisiaj do mnie....:multi::multi:
Gorzej z kąpielą bo sama nie dam rady ze względu na uraz ręki ale może pomogą...:eviltong:
W sobotę przyjadą po Buźkę do Rzeszowa :cunao:
Florentynko bardzo, bardzo ci dziękuję za sprawdzenie domku...:Rose:....no i Łucji oczywiście też.....:evil_lol::buzi: bo jesli ona nie ma zastrzeżeń to na pewno będzie dobrze...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Witam
nie wiem czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta, bo odeszłam z dogo jakiś czas temu ...
Chciałam tylko napisać , że Buźka będzie miała najleszy domek na świecie .
Ewa - nowa pani Buźki to moja przyjaciółka i ręczę za nią i za całą rodzinkę .
Będzie tam kochana i rozpieszczana , a koty nie dadzą się ganiać ... :evil_lol:

Jedną z kotek Ewy przywlokłyśmy z 3 kociętami z nad morza - 700 km ....Mieszkała tam pod jednym z domków letniskowych z maluchami ... Cała czwórka była u mnie na tymczasie , w Lublinie... Maluchom znalazłam dom, mamusię wysterylizowałam, ale nikt jej nie pokochał pomimo wielu ogłoszeń... Chocco , bo tak ją nazwałam (od koloru sierści jaki miała, na skutek wygłodzenia - czarna kotka a była taka wypłowiała , że zrobiła się brązowa), ponieważ nie znalał domu , zamieszkała po prostu u Ewy :)
Drugi z kotów Ewy przyjechał aż z Gór Sowich - też z jednego z naszych wyjazdów , a ja mam jego brata :)
No i najstarszy rezydent - Kicior - mieszka z rodzinką Ewy już od 8 lat ....

Aferka - 3-letnia sunia została skradziona w sierpniu z posesji domu :( Wciąz jest szukana , wszelkimi możliwymi sposobami .I wszyscy wierzymy, że się odnajdzie ...

Żeby tylko Buźka zniosła dobrze psychicznie tę zamianę .....Trzymam mocno kciuki!

I jeszcze raz zapewniam , że Buźka lepiej trafić nie mogła :)

I jeszcze tylko małe sprostowanie : Dzieci są w wieku: 13 lat , 16lat , 18 lat i 20 lat :)

Link to comment
Share on other sites

Buzieństwo już u Beci...przejechało wtulone w Halcię całą trasę z Orzechowców do Rzeszowa, pewnie się teraz tulą i całują z Becią, to jest taka niesamowita słodycz, że ciężko sobie to wyobrazić....cudownie , że do takiego wspaniałego domku jedzie należy jej sie to za tyle lat samotności.
Nowa rodzinko ! szykować rączki do miziania i tulenia:eviltong:

Edit:
dodaję fotkę z Halcinych kolanek

[IMG]http://images38.fotosik.pl/221/4a3d902caf435795.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To kochane psisko jak sie wtuliło na poczatku jazdy,to nawet pozycji nie zmieniła.To oaza spokoju,tylko spoglada czy wszystko dobrze.Ciesze sie z gwarantowanego domu ogromnie,bo bardzo delikatna psinka.Nigdy z zadnym psem nie ryzykowałam jazdy na przednim siedzeniu,jej byłam pewna kiedy przyjełam kierownice,a Buziaczek wgramolił sie koło kierowcy:evil_lol:Ja tak cudownie spokojnego psiaka chyba nie znam/innego/Bardzo dziekuje za przygarniecie,ta sunia nie zawiedzie,bedzie kochała całym serduszkiem.Poczatkowo podejrzewam,nie odstapi na krok,ale robi to spokojnie,dyskretnie nie namolnie.Cudo.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko w niej boskie spokój,przywiazanie usmiech...Ja ja tylko odwiedzałam i brałam na spacerki a sunia lgnie do mnie strasznie.Głaskana przez becie tez jej zaufa.Pierwsza noc ciepła i spokojna dla suni od tylu lat....Śpij dobrze malenka.Dziś pierwszy raz w zyciu auto,nawet dwa,mieszkanie.....I oromna radosc i ulga dla nas....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...