Jump to content
Dogomania

Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)


Negri_2008

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z Negri....
Cioteczkę spotkała kolejna tragedia :-( Negri jestem z Toba myślami...

Bursztyn jest w pełni adopcyjny :multi: niestety odzewu z ogłoszeń nie było :( ja tak sobie myśle, że może warto napisac krótki tekst o Buniu i spróbowac z krótkim tekstem, bez rozpisywania się za bardzo o Jego przeszłości.... Taki fajny psiak...

Negri mówi, że Bunio rosnie, jednak w ogóle nie tyje. Warto było zrobic rozszerzone badania krwi, jednak Negri nie może za nie zapłacic. D;tageo jak tylko Negri dowie sie ile kosztuje badanie, zaczniemy szukac kasy.

Natomiast Puc dzisiaj po raz pierwszy w zyciu wyszedł na w miarę, podkreslam w miare, normalny spacer. Jednak aby myślec w ogóle o Jego adopcji potrzeba jeszcze około 6miesięcy.... a i to może okazac sie za krotkim okresem :roll: według Negri, Puc nigdy nie będzie psem w 100% adopcyjnym :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Bursztyn jest w pełni adopcyjny :multi: niestety odzewu z ogłoszeń nie było :( ja tak sobie myśle, że może warto napisac krótki tekst o Buniu i spróbowac z krótkim tekstem, bez rozpisywania się za bardzo o Jego przeszłości.... Taki fajny psiak...[/QUOTE]

Hmm...może faktycznie za długi opis i ludzi trochę przeraża zamiast zachęcać do zainteresowania się psiakiem...
Taki fajny, mały, młody piesek musi w końcu się spotkać z zainteresowaniem!...

Link to comment
Share on other sites

Ja tak skróciłam ten tekst:


[COLOR=#4e4e4e][FONT=Arial][SIZE=3]Bursztynek jest zdrowym, energicznym, młodym (10miesięcznym) i pięknym pieskiem. Umie chodzić na smyczy, wszystkie swoje potrzeby załatwia na zewnątrz. Psy napotkane na spacerze traktuje bardzo przyjacielsko, jest ufny i natychmiast skory do zabawy.[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#4e4e4e][FONT=Arial][SIZE=3]Nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do ludzi jak i innych psów. Jest drobniutkiej i delikatnej budowy ciała. Wzrostem sięga przed kolano.[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]

[/FONT][/COLOR][COLOR=#4e4e4e][FONT=Arial][SIZE=3]Bursztyn już wie, jak zabiegać o uwagę i jak konkurować z innymi psami o przysmaki i głaskanie. Stara się być zawsze jak najbliżej człowieka, wkręca się, wspina na łapki, chwyta lekko zębami za rękę i w żaden sposób nie można go nie zauważyć. Za zainteresowanie odwdzięcza się najpiękniej jak umie: merda nie tylko ogonem ale wręcz całym ciałem, skomle i popiskuje, tańczy, podskakuje i liże po rękach.[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#4e4e4e][FONT=Arial][SIZE=3]Bursztyn jest gotowy do rozpoczęcia nowego życia ze swoją rodziną. [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4e4e4e][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4e4e4e][FONT=Arial]Szukamy odpowiedzialnego domu, który pokocha Bursztynka!!! [/FONT][/COLOR][COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]


[/FONT][/COLOR][COLOR=#4e4e4e][FONT=Arial]Tel do kontaktu: 0-500-119-660[/FONT][/COLOR][COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#4e4e4e][FONT=Arial]Mail: [/FONT][/COLOR][COLOR=#4e4e4e][FONT=Arial][EMAIL="[email protected]"][I][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/I][/EMAIL][/FONT][/COLOR][COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...