Jump to content
Dogomania

najlepszy weterynarz ogólny we Wrocławiu


rebellia

Recommended Posts

[quote name='GoskaGoska']ten dr dr.K. Rajczakowski - Kamil ma na imię?? Bo na necie przy ul.STysia nie mogę znaleść, pisalam do tej lecznicy [URL="http://www.bernacki.pl/"][COLOR=#000000]www.bernacki.pl[/COLOR][/URL] ale na maila mi nie odpowiedzieli :shake:[/quote]


to zadzwon :
Tel. (071) 354 38 85

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Visia']A co sądzicie , o doktorze Nedzielskim z Kliniki na Energetycznej.[/quote]
Opnie od pozytywnych po negatywne. Kolega po perypetaich z yorkiem, który w końcu padł, ma negatywne.
Tutaj masz inne opinie

[URL="http://www.znanylekarz.pl/lekarz-18489-niedzielscy-weterynarz-wroclaw.php"]weterynarz: Niedzielscy, Wrocław - opinie w wyszukiwarce i rankingu lekarzy ZnanyLekarz.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

ja polecam dr Kanzawe. Mój jamnik chorawał na zespół Cushinga, kiedy robiłam mu usg na AR we Wrocławiu lekarz powiedział mi, że pies jest tłusty i upasłam świnię, jest zdrowy tylko musi przejść na dietę! Byłam u kilku niby polecanych weterynarzy i żaden nawet nie wspomiał o cushingu tylko nalegał na zmianę diety, a biedny psiak męczył karmę dla psów otyłych:(. Dopiero dr Kanzawa kazał zbadać poziom kortyzolu i dzięki niemu mój kochany Kleksiu żył jeszcze 1,5 roku. POLECAM!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam dr. Roberta Gruszkę - przyjmuje na ul. Partynickiej. Trafiliśmy do niego przypadkiem, kiedy nasz pies był bardzo chory, leczyliśmy go na Januszowickiej, ale nic to nie dawało. Dopiero po leczeniu dr. Gruszki Diego odżył i od tej pory został stałym pacjentem :) O skuteczności doktora może świadczyć fakt, że po przeprowadzeniu się z Kleciny na Zakrzów nadal dojeżdżamy na Partynicką do weta. Kiedy trafił do nas drugi pies, wszelkie leczenie, szczepienia i sterylizację też robiliśmy oczywiście u dr. Gruszki. Do tego dr nie zdziera kasy, ma świetne podejście do psów i kotów (oba nasze psy bardzo lubią tam chodzić!), a jego gabinet i zakres usług się rozwinął - RTG, badanie krwi na miejscu itp.

Link to comment
Share on other sites

To ja tez tu sie wtrace z zapytaniem o weterynarza we Wroclawiu, ktory zna sie na starych psach. Musze wziasc mojego 12 letniego wariata na badania i oprocz badan takich jak serce, nerki, watroba, potrzebuje skonsultowac zmiany podskorne, oczy, bo podejrzewam, ze mu sie zacma robi, no i bardzo wazne stawy, bo zaczyna mi kulec ostatnio bez powodu. Czy znajde we Wroclawiu kogos kto mi to wszystko zrobi i mozna zaufac, ze zrobi to dobrze? Bardzo bym prosila o rady, bo nie chcialabym zle trafic. Myslalam zeby na AR sie wybrac, jak myslicie?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='onek']Polecam-dr Paweł Jonkisz Partyzantów 12. :-D[/quote]
dr Paweł może i jest w porządku, ale ta druga to tragedia. Moj pies ma 9 lat i zauwazlam u niej jakas gulke pod okiem. Stwierdzila, ze oslepla na to oko dala mi recepte na jakies krople i zgarnela 40zł (!!) po paru tygodniach sytuacja sie powtorzyla, bylam dziś u zupelnie innego weterynarza na Jegiellończyków i doszlo do tego, ze moja psinka miala zepsutego zeba i przez to ta gulka! Babka nie mogla wyjsc ze zdziwienia jak uslyszala, ze sa tak niekompetentni weterynarze we Wro. Przeciez to na pierwszy rzut oka widac. Nie polecam Partyzantow!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja chodzę z psami do dr Jonkisza, mamy za sobą kastrowanie - bez atrakcji się obyło, szczepienia... Nogę łatała nam ta kobitka z kolei, mocne rozcięcie opuszki, udało się zaszyć, wyleczyć.. Nie miałam na tyle poważnych problemów, żeby móc ich krytykować, czy wychwalac pod niebiosa ich specjalistyczne umiejetności i tfu tfu - żebym nie miała okazji sprawdzać ich kompetencji w kryzysowych sytuacjach, ale jak na lekarza "pierwszego kontaktu" - mogę polecić. Mam też miłe wrażenie z wizyt u dr Senze, lecznica Vetus na Biskupinie. Chodziłam tam swojego czasu z kocurem na szczepienia, kastrację - kompetentny lekarz, bardzo delikatny w stosunku do zwierząt i ma baaardzo spokojny i niski głos, nie tylko kot się uspokajał, ale nawet moja mama, właścicielka kota :)

Link to comment
Share on other sites

A czy możecie polecić gastrologa we Wrocławiu?
Poza tym dobre laboratorium. Chodzi mi szczegolnie o badanie kału. Moje psiaki mają problem z jakąś bakterią, która powraca jak bumerang i powoduje biegunki i inne problemy.
Mieszkam w Szczecinie. le tu nie znalazlam weterynarza, który dalby temu radę. Zresztą wystarczy poczytać wątek o weterynarzach w Szczecinia - jakie cuda się tam dzieją w wielu lecznicach.
Robiłam badania w Szczecinie ale na razie te co robilam przypominają wróżenie z fusów.
Moj wet powiedzial, żebym jechala do miasta, gdzie jest dobra diagnostyka laboratoryjna. Stwierdził, że może Wroclaw, może Warszawa.
Do tej pory nikt mi w calej Polsce nie polecil żadnego gastrologa.
Mam nadzieję, że jednak we Wroclawiu albo w Warszawie jakiś się znajdzie.
Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

Ja mam takie pytanko...

Prosze o polecenie i danie namiarów na dobrego lekarza, który ma pomoc wyjazdowa dla piesków i odbiera telefon!

Wczoraj potrzebowałąm lekarza, dzwoniłam wszedzie-połowa nie odbierała-mimo iż przyjmuja w nagłych przypadkach...jedna pani doktor przyjechała po 1,5 godzinie...:shake:

Co robic jak pies potrzebuje pomocy natychmiast a z roznych wzgledów nie mozna go przetransportowac do kliniki?

Po wczorajszym jestem przerazona:(

Mój pan doktor nie ma wizyt wyjazdowych...przyjmuje tylko w klinice:(

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że tak późno odpisuję. Dr Hildebrand przyjmuje codziennie w klinice chorób wewnętrznych od 9-15, wiec najlepiej dzwonić na numer ambulatorium tel. 071 3205371[COLOR=firebrick][FONT=Verdana][COLOR=firebrick][FONT=Verdana][COLOR=firebrick][FONT=Verdana][COLOR=firebrick][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

O ja też mogę polecić dra Hildebranda. Pomagał mojemu Plutkowi walczyć z rakiem prostaty. Faktycznie dr zawsze zabiegany, bo bardzo dużo ludzi przychodzi do niego na Klinki. Ma fajne podejście do pacjentów i choć czasami wydaje się, że nie ma dla pacjenta zupełnie czasu i zajmuje się 5 naraz to faktycznie zanim coś przepisze czy wykona jakieś badania gruntownie to przemyśliwuje ;)
My niestety walkę przegraliśmy, ale myślę, że dzięki doktorowi Pluti mógł być ze mną dłużej i mniej cierpiał...

aha i polecam się udać tam na długo przed otwarciem ambulatorium, bo straszne kolejki są i ludzie przychodzą już na godzinę przed otwarciem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam,
z cala odpowiedzialnoscia moge polecic dr Wojciecha Bernackiego ze Stablowic. Lekarz robi dokladny wywiad, nigdy sie nie spieszy i nie "odbebnia" wizyty, nawet jesli w poczekalni kolejka. Pierwszy raz bylam u niego ze skaleczona lapa i mimo ze w tym dniu byl od rana sam w gabinecie (ja bylam kolo godz 19) i widac bylo, ze jest niezle wymeczony, nie zbagatelizowal naszego "problemu". Z duza starannoscia zrobil opatrunek, z anielska cierpliwoscia tlumaczyl wszystkie moje watpliwosci (przy okazji pytalam go tez o inne rzeczy). Bardzo sympatyczny, kompetentny, widac ze ma duza wiedze. I co wazne, nie zdziera z pacjenta kasy.

Bardzo polecam!

[url]www.bernacki.pl[/url]

[LIST]
[*]Wojciech Bernacki
[*]54 - 058 Wrocław,
[*]ul. Stabłowicka 60
[*]tel. 071 354 3885
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja polecam dr Luizę Trzuszczak. Poznałam ją rok temu przy banalnych szczepieniach mojej suni i od razu wydała mi się bardzo kompetentna. Ja cenię sobie bardzo cierpliwośc lekarza w odpowiiadaniu na moje pytania, nie znosze kiedy lekarze ordynują leki bez tłumaczenia co to za leki. Teraz przy poważnieszej sprawie zdrowotnej Pani Doktor bardzo się sprawdza.Pracuje w Klinice Dr Niedzielskiego przy Komandorskiej 53P. Polecam gorąco!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...